fbpx

Jak połączyć Revolut z Paypal? Jak płacic Revolutem przez Paypala?

Po co łączyć Revoluta z Paypalem?

Paypal ma świetną obsługę klienta oraz zapewnia bezpieczeństwo transakcji, w przypadku problemów na pewno uzyskamy profesjonalną pomoc. Minusem tego rozwiązania są kiepskie kursy przewalutowania w przypadku transakcji w walutach obcych. Jest jednak pewne rozwiązanie, możemy przykładowo połączyć nasze konto z kartą wielowalutową Revolut. Tym samy korzystamy z najlepszych cech obu firm i możemy dokonywać bezpiecznych transakcji w internecie po bardzo korzystnych kursach. W poniższym poradniku przedstawię instrukcje jak dokładnie połączyć oba rozwiązania oraz jakie pułapki zastawił na nas PayPal. Zapoznaj się dokładnie z całym artykułem, aby nie popełnić błędów!

Jak wypłacić USD z Paypala na Revoluta?

Niestety nie ma bezpośredniej metody wypłaty USD z Paypala na Revoluta. Jednak jest pewien pośredni sposób aby dolary z naszego PayPala trafiły na konto Revolut. Cały proces zajmuje ok 1-2 dni roboczych i nic nie kosztuje! Jak wypłacić USD z Paypala na Revoluta.

Idealne połączenie Revolut + PayPal ?

Zaczynamy, gdy tylko mamy możliwość dokonywania płatności przy pomocy PayPala powinniśmy z tego korzystać. Wtedy bezpieczeństwo zakupów w danym sklepie jest najwyższe, dodatkowo w przypadku problemów otrzymamy szybki zwrot pieniędzy. Co ciekawe, aby dokonywać płatności tym rozwiązaniem, nie musimy wcześniej uzupełniać salda konta PayPal. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest dodanie karty płatniczej np. Revoluta do naszego konta. Tym samym nasza karta wielowalutowa zostanie obciążona dopiero w momencie płatności!

Podpięcie/Dodanie karty Revolut do Paypala

Jeżeli wiesz jak to zrobić, możesz ominąć ten punkt. Pierwszym krokiem jest zalogowanie do naszego konta PayPal, po zejściu w dól strony po lewej stronie mam kafelek Rachunki Bankowe i Karty; wybieramy na nim “Powiąż rachunek bankowy lub kartę”

Jak dodac Revoluta do Paypala

W kolejnym kroku wybieramy “powiąż kartę kredytową lub debetową”;zostaniemy poproszeni o podanie numeru naszej karty, daty ważności, kodu bezpieczeństwa (cvv) oraz adresu rozliczeniowego (w tym przypadku nasz adres zamieszkania/zameldowania jest jak najbardziej wystarczający). Cały proces zatwierdzamy klikając “powiąż kartę”.

dodanie karty Revolut do Paypala

Możemy przejść do kolejnego, najważniejszego kroku; jak dokonywać płatność po najlepszych kursach.

UWAGA! W przypadku problemów z dodaniem karty, polecamy instalacje aplikacji mobilnej PayPala i próbę dodania karty debetowej z poziomu aplikacji mobilnej.

Jak płacić Paypalem bez przewalutowania przy użyciu Revoluta (przewalutowanie u wystawcy karty)?

W tym punkcie radzę uważać, ponieważ niezastosowanie się do poniższej instrukcji może skutkować podwójnym przewalutowaniem transakcji i stratą pieniędzy! Nasza karta wielowalutowa Revolut przez bankomaty, terminale płatnicze czy instytucje pośredniczące w płatnościach będzie wykrywana jako “brytyjska”. Tym samym dość często otrzymamy propozycje rozliczenia transakcji w walucie “GBP”. Za każdym razem powinniśmy odmówić propozycji obciążenia naszej karty w Funtach! Jest to bardzo niekorzystne i zawsze na tym stracimy! Przykłady takich propozycji znajdziecie w artykule jak wypłacać pieniądze z bankomatów przy użyciu Revoluta.

Proszę uważnie przeczytać ten fragment. PayPal ZAWSZE zaproponuje obciążenia karty Revolut w walucie GBP; jeśli się na nie zdecydujemy stracimy minimum kilka %.  Rezygnacja z tej “wyśmienitej propozycji” niestety nie jest intuicyjna. Jak zrezygnować z przewalutowania pokazuję poniżej, ponieważ lepiej skorzystać z opcji przewalutowania po stronie banku. Po przejściu na stronę płatności i zalogowaniu się na nasze konto wybieramy źródło finansowania (w naszym przypadku kartę Revolut). W kolejnym kroku zobaczysz  podsumowanie transakcji: pod żadnym pozorem nie klikaj “zapłać teraz”. W pierwszej kolejności musimy zrezygnować z przewalutowania PayPal, poprzez wybranie “wyświetl opcje przeliczania walut”:

Paypal Revolut

Powinno nam się pojawić nowe okno z dwiema opcjami. Tym razem zaznaczamy “Przelicz u wystawcy karty” i klikamy “zgadzam się”. Całość powinna wygladać jak na zdjęciu poniżej

Revolut Paypal

Po przejściu tych 2 kroków możemy dokonać płatnośći, korzystając ze świetnych kursów Revoluta i ochrony kupujących PayPal. W przypadku pytań, proszę o pozostawienie komentarza.

Jak wypłacić waluty(USD/EUR/GBP) z Paypala?

Dużym problemem dla części użytkowników jest problem wypłaty środków w walutach obcych(USD/EUR/GBP) z konta Paypal. Dlatego stworzyliśmy poradnik o wypłacie min. USD z salda Paypal.

Jednocześnie zachęcam do przeczytania pozostałych artykułów dotyczących karty wielowalutowej:

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

54 komentarze
 1. Odpowiedz Avatar
  QDS 31 maja 2019 11:25

  Nie mogę powiązać karty otrzymuję komunikat: Podany adres rozliczeniowy jest nieprawidłowy. Potwierdź adres rozliczeniowy powiązany z tą kartą i spróbuj ponownie.
  Adres w paypal i revolut są takie same

  • Odpowiedz Avatar
   Radek 20 lipca 2019 10:39

   Miałem tak samo. Pomogło stworzenie wirtualnej karty Master Carda i podpięcie jej do Pay Pala. Już parokrotnie miałem podobny problem z kartą Visa Revoluta. Ostatecznie usunąłem kartę Visa i zamówiłem fizyczną Master Carda. Jak opisałem problem Revolutowi to mi zwrócili pieniądze za wysyłkę nowej karty. Mam nadzieje, że u Ciebie też zadziała.

  • Odpowiedz Avatar
   Agata 12 lipca 2019 11:02

   Dzięki wielkie, tego szukałam!

  • Odpowiedz Avatar
   Krzysztof 7 czerwca 2019 10:16

   Podbijam! Mam to samo!

   • Odpowiedz finhack
    finhack 7 czerwca 2019 18:33

    W tym przypadku pozostaje support Paypala. Nam bez problemu przepuszcza karty fizyczne i wirtualne. Jedną z nich dodałem dosłownie 1 min temu.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 3 czerwca 2019 08:04

   Może proszę spróbować zmienić kraj na GB (Wielką Brytanie), ponieważ to tam są zarejestrowane karty.

   • Odpowiedz Avatar
    QDS 5 czerwca 2019 16:37

    Jako adres rozliczeniowy do podawanej karty Revoluta w paypal mam podać Wielka Brytania?
    Nie widzę takiej opcji przy dodawaniu, mogę zmienić ulicę kod i województwo. nie ma nawet pola kraj.

    • Avatar
     QDS 20 stycznia 2020 12:12

     Dzisiaj po kilku miesiącach spróbowałem dodać tą samą kartę Revolut i bez problemu przeszło

    • finhack
     finhack 7 czerwca 2019 18:35

     5 minut temu dodaliśmy wirtualna kartę Mastercard. Dane rozliczeniowe xxxxx x/x, kod pocztowy, Warszawa,Mazowieckie i przeszło.Konto zarejestrowane na Polskę. W przypadku dalszych kłopotów najlepiej pisać do supporty Paypala.

 2. Odpowiedz Avatar
  Lahar 6 czerwca 2019 22:34

  Jak podpiac pod PP konto Revolut? Mieszkam w Pl i taki mam adres. Karte Revolut podpielam bez problemu ale wije sie jak waz przesylajac pieniadze z roznych PP zeby po kilku dniach przelewow z cudzeg konta wplacic na Revolut. Odrzuca mi wstawienie konta (zeby bezposrednio wyplacac pieniadze z PP) bo Iban brytyjski

  • Odpowiedz finhack
   finhack 7 czerwca 2019 18:31

   Wypłata to inna para kaloszy. Niestety PayPal daje możliwość wypłaty TYLKO w walucie naszego kraju. Jeśli mamy konto zarejestrowane w UK to możemy wypłacić jedynie Funty na konto brytyjskie. Jeśli mieszkamy w Niemczech to możemy wypłacić jedynie EURO na konto w niemieckim banku itp. Dla Polski jedynie jest możliwa wypłata PLN na konto złotówkowe.
   Wyjątkiem są USD, które możemy wypłacić w przypadku posiadania konta w Amerykańskim banku (konto dolarowe prowadzone przez Polski bank nie przejdzie).

 3. Odpowiedz Avatar
  Grzegorz 19 czerwca 2019 14:29

  Witam , czyli jeśli ma revolut i mieszkam w Polsce to wypłacając z Konta paypal 2000 euro zostanie przewalutowane na złotówki ? Jedynym rozwiązaniem jest założenie konta w Niemczech np. N26? Kuliński

  • Odpowiedz finhack
   finhack 19 czerwca 2019 17:15

   Dla konta zarejestrowanego w Polsce transakcja zawsze zostanie przewalutowania na PLN, chyba że wypłata idzie na konto prowadzone w amerykańskim banku (wtedy można wypłacić USD). Jeśli zarejestrujemy konto Paypal na Niemcy z niemieckim adresem i kontem w niemieckim banku, wtedy można wypłacić EUR.

 4. Odpowiedz Avatar
  Łukasz 22 czerwca 2019 02:02

  Cześć, na koncie PayPal mam wpłaty w walucie USD i chciałbym powiązać kartę revolut tak aby móc w usa płacić dolarami. Czy ma to sens? Z góry dzięki za odpowiedź.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 22 czerwca 2019 15:16

   Cześć, niestety nie ma możliwości płacenia Revolutem z salda Paypala. Ten układ działa tylko w jedną stronę, czyli płacimy paypalem z salda Revoluta. USD można wypłacić, jeśli założymy konto w amerykańskim banku i na nie dokonamy wypłaty. Jakiś czas temu działał patent z połączeniem Paypal –> Transferwise, cześć użytkowników była w stanie wypłacić USD na konta Transferwise.

   • Odpowiedz Avatar
    Łukasz 23 czerwca 2019 01:45

    Dzięki za odpowiedź.

 5. Odpowiedz Avatar
  Mirosłąw 1 lipca 2019 08:15

  Przelew na rachunek bankowy, i do wyboru mam tylko Alior Bank, wybieram,” Nie widzisz wszystkich rachunków bankowych lub kart?”i widze karte revolut matercard ale nie mogę nic wybrać i otrzymymuję, Źródła płatności nieobsługiwane do przelewów
  Część banków i wystawców kart nie akceptuje jeszcze przelewów.Jakaś rada?

  • Odpowiedz finhack
   finhack 1 lipca 2019 18:05

   Z Paypala, jeśli konto jest zarejestrowane na polski adres i tak można wypłacić jedynie PLN. Nowy rachunek można zdefiniować zgodnie z instrukcją powyżej.W przypadku wypłaty USD/EUR Paypal dokona automatycznej wymiany na PLN zaraz przed wysłaniem środków.

 6. Odpowiedz Avatar
  Powis 3 lipca 2019 23:28

  Tego nie da się zrobić. Nie ma takiej opcji “Wyświetla opcje przeliczania waluty”

  • Odpowiedz finhack
   finhack 4 lipca 2019 08:24

   Własnie zrealizowałem płatność w USD z pomocą tej metody. Opcja ta pojawia się w drugim kroku tzn. po zalogowania do konta i zatwierdzeniu “źródła płatności”, w kolejnym kroku pojawia się to okno.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 4 lipca 2019 08:19

   Kilka dni temu płaciliśmy Revolutem przez Paypala w GBP i EUR. Na etapie zatwierdzania płatności powinien być ten przycisk lub bardzo podobny. Przy najbliższej okazji zweryfikujemy wygląd tego etapu.

 7. Odpowiedz Avatar
  powis 5 lipca 2019 15:03

  Funkcja z przeliczaniem waluty wyświetla się w momencie płacenia.Możemy wybrać kto ma przeliczyć złotówki na daną walutę (dostawca karty czy Paypal) Praktycznie w ostatnim kroku. Także Revolut działa 🙂

 8. Odpowiedz Avatar
  mm 5 lipca 2019 17:05

  Czy istnieje jakakolwiek karta przedpłacona w europie, którą można zasilić bezpośrednio saldem zgromadzonym na paypal? Najlepiej w pln, ale może też być euro.

 9. Odpowiedz Avatar
  Michał 10 lipca 2019 14:43

  Problem z paypal . Nie można dodać kart Revoult. Informacja o błędnym numerze karty .

  Informacja zwrotna od PayPal :
  Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal.

  Panie Michale, karty wydane przez Revolut są wystawione w Wielkiej Brytanii.

  PayPal wymaga, by karty dodawane do kont PayPal miały taki sam kraj rejestracji, co konto PayPal, do którego karta jest dodawana. Robienie inaczej jest łamaniem naszej Umowy z Użytkownikiem.

  Karty Revolut w związku z w/w zasadą są niekompatybilne z serwisem PayPal. Jesli karta jest odrzucana, nie będzie możliwości jej dodania do konta PayPal.

  Więc

  • Odpowiedz finhack
   finhack 10 lipca 2019 14:55

   Z drugiej strony 7 czerwca dodawałem kartę bez problemu, chociaż inny użytkownik zgłaszał problem. Możliwe, iż tylko cześć kart udaję się wyłapać.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 10 lipca 2019 14:53

   To widać, iż Paypal stara się blokować nowych użytkowników. Wcześniej przechodziło bez problemu, aktualnie na moim Paypalu są dodane 2 karty Revolut. Drugą opcja jest karta walutowa np. kantoru Alior banku, robimy transfer na konto walutowe z Revoluta (za darmo) i normalnie płacimy.

 10. Odpowiedz Avatar
  Sebastian 19 lipca 2019 13:19

  Ja dodawałem dziś, na początku miałem ten komunikat o problemi z adresem, ale okazało się – że problemem było pole na datę ważności wpisywałem cały rok a mają być 2 ostatnie cyfry.

 11. Odpowiedz Avatar
  Maciek 19 lipca 2019 19:37

  Czy istnieje możliwość na wypłatę pieniędzy na konto Revolut z salda Paypal? Mam na myśli wypłatę w USD.

 12. Odpowiedz Avatar
  Tomasz 26 lipca 2019 16:02

  Dzisiaj próbowałem dodać kartę z Revolut i nici.. 🙁

  • Odpowiedz finhack
   finhack 27 lipca 2019 10:34

   Dzis bez problemu dodalismy 2 nowe karty revolut do konta Paypal. Preszę sprawdzić czy nie ma Pan/Pani wyłaczonych transakcji internetowych w ustaiweniach karty Revolut(Karty/Bezpieczeństwo).

 13. Odpowiedz Avatar
  Wojtek 4 sierpnia 2019 10:12

  Trzeba włączyć Transakcje Online po stronie karty Revolut. Wtedy wszystko przechodzi

 14. Odpowiedz Avatar
  Tomek 18 sierpnia 2019 22:36

  Cześć, jesli będe miał podpiętą karte debetową oraz revolut do paypala to z ktorej będzie chciało wykonywać transakcje? A jesli nie będzie wystarczających srodków na revoult t skorzysta np z debetowej? Da się to jakoś ustawić? Czy wogóle nie da się dodać 2 kart do paypala?

  • Odpowiedz finhack
   finhack 22 sierpnia 2019 08:13

   Płacąc w internecie Paypalem w momencie wykonywania transakcji wybiera Pan saldo (Saldo paypal lub konkretna karta podpięta do konta). Dodatkowo, jeśli jest to płatność walutowa, określa Pan czy obciążenie ma być dokonane w walucie lokalnej czy walucie rozliczeniowej Pana karty.

 15. Odpowiedz Avatar
  Maciek 29 sierpnia 2019 20:21

  “Do wad systemu PayPal można również zaliczyć opłaty, jakie naliczane są przy transakcjach krajowych, w przypadku pobrania środków z karty płatniczej powiązanej z kontem. Jeżeli użytkownik zapomni zasilić swoje konto PayPal przed realizacją transakcji w PLN, wówczas PayPal pobierze od niego opłatę”

  Czyli mając podpiętą kartę Revolut, chcąc zapłacić np. na Ali, posiadając stan konta PayPal 0zł i wybierając źródło finansowania kartę Revolut płacimy dodatkową opłatę za to że pobiera pieniądze z karty a nie z salda PayPal ?

  • Odpowiedz finhack
   finhack 1 września 2019 15:28

   Paypal posiadamy od dobrych kilku lat, obecnie podpięte karty Revolut. W przypadku transakcji, gdzie obciążenie dokonywane jest na kartę płatniczą, ani razu nie została naliczona żadna opłata. Może Pan napisać skąd pochodzi powyższa informacja?

 16. Odpowiedz Avatar
  Maciek 2 września 2019 10:29

  Informację znalazłem tutaj:
  https://www.google.com/amp/s/
  Znajduje się na samym dole artykułu

  • Odpowiedz finhack
   finhack 2 września 2019 21:54

   W tym przypadku chodzi o wysyłanie pieniędzy innemu użytkownikowi PayPala (np. znajomemu). W przypadku płatności za usługi czy towary Paypal nie obciąża użytkownika dodatkową opłatą.

 17. Odpowiedz Avatar
  Monika 3 września 2019 14:45

  Czy na AliExpress obecnie można płacić PayPalem ? Czy za tą metodę płatności pobierana jest dodatkowa opłata ? Czy mając PayPal z podpiętą kartą wirtualną Revolut opłaca się płacić w USD czy płacąc w PLN, mając ustawioną główną walutę złotówki wychodzi na to samo ? Oraz czy zamawiając coś z Chin (podobno nie można podawać Polskich znaków w adresie bo odrzucą płatność) co w sytuacji kiedy mam adres z Polskimi znakami zarówno na PayPal jak i na Revolut (ten sam) czy PayPal automatycznie doda ten adres w formularzu zakupów czy będę mogła go edytować ? Chodzi mi o to czy muszę zmieniać na PP i Rev adres na bez Polskich znaków czy wystarczy zrobić to po prostu już przy formularzu dostawy np. na AliExpress składając zamówienie ? Pozdrawiam!

  • Odpowiedz finhack
   finhack 3 września 2019 16:53

   Jakoś niedawno została dodana możliwość płatności Paypalem, co do opłat nie jesteśmy pewni. Przy większych kwotach lepiej płacić w USD minimalnie lepiej to wychodzi. Dla niewielkich płatności różnica jest groszowa. Na aliexpress podajemy adres bez polskich znaków.. Płacąc Paypalem podstawia się domyślny adres, ale przed akceptacją płatności można go zmienić.

   • Odpowiedz Avatar
    Monika 3 września 2019 17:21

    Rozumiem, na koncie PayPal moją główną walutą jest złoty Polski. Opcje przeliczania mam ustawioną jako “Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego” na AliExpress pokazuję mi się cena w złotówkach. Żeby zapłacić w USD muszę zmienić jedynie walutę w AliExpress czy oprócz tego muszę jeszcze ustawić jako główną walutę USD w PayPal lub zmieniać jakieś ustawienia w Revolucie ? Dodam że moje środki PP to równe 0 ponieważ chce aby pobierało pieniążki z salda Revoluta na którym posiadam PLN

    • finhack
     finhack 3 września 2019 21:42

     Waluta na Paypalu określana jest w momencie płatności. Jeśli sprzedawca będzie chciał dokonać obciążenia w USD, Paypal w monecie płatności zapyta Panią czy ma dokonać obciążenia w walucie karty czy w USD. Przykład widać na screenach w ostatnim akapicie.

 18. Odpowiedz Avatar
  Kamil 4 września 2019 16:34

  Cześć!
  Po wyborze karty Revolut jako Źródło finanowania nie mam żadnego okno z “Zapłać teraz” – są po prostu informacje o karcie (typ, data ważności, adres rozliczeniowy)

  • Odpowiedz finhack
   finhack 4 września 2019 21:56

   Nie za bardzo rozumiem pytanie? W jakiej walucie Pan próbuje zapłacić? Możliwe, że system np. funtach(GBP) nie proponuje opcji przeliczenia. W związku z tym nie trzeba nic kombinować.

   • Odpowiedz Avatar
    Kamil 7 września 2019 11:08

    Przepraszam, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Sytuacja wygląda następująco:
    Posiadam kartę Revolut oraz konto Paypal. Chciałbym z konta Paypal przelać pieniądze w euro na kartę Revolut, by później móc na poziomie karty Revolut przewalutować euro na dolary/złotówki. Czy jestem w stanie tak zrobić?

 19. Odpowiedz Avatar
  Marcin 31 października 2019 08:19

  “Powinno nam się pojawić nowe okno z dwiema opcjami. Tym razem zaznaczamy “Przelicz u wystawcy karty” i klikamy “zgadzam się”. Całość powinna wygladać jak na zdjęciu poniżej”

  Co zrobić jeśli taki komunikat się nie pojawia,a karta jest automatycznie obciążana płatnością, oczywiście po niekorzystnym przeliczeniu na GBP. Miałem tak dwa razy, na WISH płaciłem pierwszy raz, na HUMBLU miałem przypisane do płatności automatycznych.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 31 października 2019 14:30

   Chyba najlepiej napisać do Paypala, że nie chcesz korzystać z ich “świetnych” przewalutowań, ponieważ wystawca twojej karty oferuje korzystniejsze warunki. Zadaj po prostu pytanie jak zrezygnować z automatycznego przewalutowania po ich stronie.

 20. Odpowiedz Avatar
  Ewa 2 grudnia 2019 15:31

  Dzień dobry,
  Chcę dodać kartę Revolut (firmową), zarejestrowaną w UK, do konta Pay Pal (na te same dane). Po wpisaniu danych karty i zatwierdzeniu wyskakuje powiadomienie o tym, że dodanie karty się udało, jednak nie ma jej w zakładce “Money” (portfel) – jest tam pusto. Czy spotkaliście się z podobną sytuacją?

 21. Odpowiedz Avatar
  Illia 7 grudnia 2019 19:04

  Hello. I’ve managed to add TransferWise USD account to Polish PayPal. Before I tried via web site and nothing. Today I tried to add using mobile application. I was redirected to PayPal website, I logged in and added account after first attempt.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 8 grudnia 2019 14:45

   Thank you for tip. We will add it to our guide.

 22. Odpowiedz Avatar
  Krzysztof 7 stycznia 2020 10:19

  Przed chwilą dodałem kartę Visa od Revoluta, po 10 sek. miałem kod weryfikacyjny w aplikacji, zero problemów.
  Dzięki za poradnik .

 23. Odpowiedz Avatar
  NiePayPal 15 stycznia 2020 01:43

  unikajcie paypal jak ognia, mam 3 firmy konta firmowe paypal losowo mi zamrażają kasę na 180dni albo nawet całe konta, revolut nie mogę podpiąć znajomi mają ten sam problem. Jedna sprawa skończyła się w sądzie bo po 180dniach powinni odblokować srodki. Zamrozili mi 35 tys dolarów ponad rok z odszkodowania paypal polska jeszcze musieli wybulić 12 tys dolarów. Nie pozdrawiam Agnieszki z supportu tępa dzida. NIE DLA PAYPAL buduję teraz i pozycjonuję kilkaset stron jak paypal postępuje z ludźmi na całym świecie. Zgłaszają się ludzie dosłownie dziesiątki tys. z opisami swoich sytuacji. Najwięcej jest w Europie i Azji takich jazd. Bo USA mają jednak regulacje tego yebanego semickiego złodzieja.
  Podaję przepis jak walczyć na drodze sądowej w Polsce do tej pory już 300 wygranych spraw.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 15 stycznia 2020 09:36

   Szanowny Panie dziękujemy za opinie 🙂 Niestety Paypal czasami jest jedyną opcją wypłaty środków z danej usługi czy strony internetowej. Można go nie lubić, ale rezygnacja z Paypala oznacz rezygnację z pewnych usług dostarczanych przez strony trzecie. Chętnie usłyszymy od Pana szczegóły problemów, zapraszamy do kontakt kontakt@finhack.pl .

 24. Odpowiedz Avatar
  Przemek 27 stycznia 2020 12:45

  Świetny Tutek! Ja byłem bardzo sceptycznie nastawiony do waszego serwisu ale to właśnie on przekonał mnie do tego! Możecie dodać jeszcze instrukcje płacenia w ebay omijająć przewalutowanie paypala bo nie jest to takie oczewiste. Serdecznie dziękuję!

  Dodaj swoją opinie

  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0