Konto Firmowe PEKAO z premią 2000 zł

0
do 2000zł
premii

Konto firmowe Pekao – Przekorzystne Business

Pekao posiada tak atrakcyjne warunki prowadzenia rachunku, że premie można potraktować jako miły dodatek i motywacje do zmiany lub założenia konta. Realnie w promocji Pekao S.A w łatwy sposób możemy zyskać 800 zł – 1000 zł premii, pozostała cześć bonusu wymaga od nas założenia m.in terminalu płatniczego, zawarcia umowy leasingowej. Abstrahując od nagród pieniężnych, samo konto pod względem prowizji czy oferty bankowej to wg. nas jeden z najlepszych wyborów.

2000 zł premii dla firm

Do udziału w promocji uprawnione są firmy (jednoosobowe działalności gospodarcze), które od 01.12.2020 roku nie posiadały konta firmowego w PEKAO.

Jeżeli spełniamy powyższy rachunek wystarczy do 31.08.2022 założyć konto wraz z kartą na dedykowanej stronie promocji. Jednym z warunków przystąpienia do oferty jest wyrażenie zgód marketingowych podczas rejestracji.

Samo konto jest przeznaczone dla podmiotów, prowadzących uproszczoną księgowość. Spółki z pełną księgowością nie mogą założyć tego rachunku (np. z o.o.).

Najlepsze konto firmowe PEKAO

Przekorzystne konto firmowe od PEKAO, to według nas jeden z najlepszych wyborów wśród rachunków firmowych. Argumentów za tym stwierdzeniem jest przynajmniej kilka. Przede wszystkim wystarczy zapewnić 2000 zł/m-c wpływu na ROR oraz dokonać transakcji kartą na min. 300 zł/m-c, a prowadzenie rachunku wraz z kartą będzie darmowe. Jednocześnie, w przypadku nie spełnienia warunków aktywności opłaty wyniosą 16 zł/m-c, co na tle konkurentów wypada bardzo korzystnie (średnia opłat wynosi 25-30 zł/m-c). Co więcej PEKAO oferuje nielimitowane darmowe przelewy, dla kont firmowych nie jest to standardem. Biorąc pod uwagę ogólny poziom opłat i prowizji np. za obsługę gotówkową czy przelewy zagraniczne, konto na tle konkurencji wypada bardzo korzystnie.

To co wyróżnia konto firmowe PEKAO to kwestia walut obcych. Praktycznie tylko ten bank oferuje darmowe prowadzenie kont walutowych i to aż dla 20 różnych walut, co w połączeniu z usługą karty wielowalutowe deklasuję konkurencje.

Premia 2000 zł podzielona na kilka części

Sama premia została podzielona na kilka części, gdzie wypłata poszczególnych bonusów uzależniona jest od wykonania konkretnych aktywności. Poniżej przedstawiamy kroki niezbędne do odebrania nagród pieniężnych:

Krok 1
  • 200 zł otrzymają osoby, której jednocześnie wraz z wnioskiem o konto dokonają rejestracji firmy. Cały proces obsługiwany jest przez PEKAO, natomiast podpisanie wniosków odbywa się przez profil zaufany
Premia za krok: 200 zł
Krok 2

200 zł zostanie wypłacone za dokonanie w 6 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu założenia konta poniższych czynności:

    • jednego przelewu do ZUS na kwotę min. 300 zł
    • jednej transakcji kartą na kwotę min. 500 zł
    • jednego przelewu internetowy na kwotę min. 1000 zł
Premia za krok: 200 zł
Krok 3

Kolejna premia dotyczy zwrotu 3% wartości transakcji, przy czym maksymalny zwrot w dany miesiącu to 100 zł. Bank Pekao zastrzega, iż premia będzie naliczana w przypadku wydania min. 500 zł w danym miesiącu.

  • Wydaj ok. 3334 zł /m-c aby odebrać maksymalny cash back w danym miesiącu.
Premia za krok: 600 zł
Krok 4

Zawnioskuj o terminal płatniczy i przyjmij płatności na min. 1000 zł miesięcznie przez kolejnych 6 miesięcy.

Premia za krok: 400 zł
Krok 5
  • Zawrzyj umowę leasingowa i spłacaj min. 2000 zł miesięcznie przez kolejnych 6 miesięcy. Efektywnie powinniśmy się zdecydować na ten produkt już podczas zakładania rachunku.
  • Alternatywnie możemy zawrzeć umowę kredytu/pożyczki z gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME /EaSI na kwotę min. 100 000 zł. Czas na zawarcie umowy to 6 miesięcy od końca miesiąca w którym założyliśmy konto.
Premia za krok: 600 zł

Przykładowo zakładając konto w maju warunki spełniamy od czerwca 2022. Po spełnieniu relatywnie prostych warunków otrzymamy 800-1000 zł, pozostałe warunki są bardziej wymagające i realne do spełnienia jedynie przez wybranych klientów.

0 zł za prowadzenie konta przez 24 miesiące

Poza premia 2000 zł na start, bank oferuje darmowe prowadzenie rachunku wraz z kartą przez 24 miesiące. Tym samym przez ten okres nie musimy zapewniać wpływy na konto ani dokonywać transakcji karta w celu spełnienia warunku zwolnienia z opłat.

PEKAO konto firmowe podsumowanie 

Podsumowując warto wziąć ten rachunek pod uwagę podczas wyboru konta firmowego. Naszym zdaniem konto plasuję się w ścisłej czołówce kont firmowych, pod względem opłat czy jakości oferty produktowej. Warunki zwolnienia z opłat może spełnić praktycznie każdy podmiot – spółka (uproszczona księgowość) czy JDG. Dużym plusem jest brak konieczności realizowania przelewów do ZUS (celem uzyskania zwolnienia z opłat). W przypadku konkurentów, taki wymóg jest zwykle standardem.

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.08.2022r.
Co możesz zyskać:
2000 zł w gotówce
Dla kogo:
Dla firm (jednoosobowe działalności gospodarcze), które od 01.12.2020 roku nie posiadały konta firmowego w PEKAO.
Jak trudno uzyskać premię?
800 zł za założenie konta i aktywność, 200 zł za rejestracje firmy przez PEKAO i 1000 zł za produkty bankowe (terminal, oferta kredytowa)
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.