fbpx

Revolut najlepsza darmowa karta wielowalutowa

Revolut najlepsza darmowa karta wielowalutowa?

Revolut testowałem od listopada 2017 roku, wykonując przy jej użyciu operacje na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością usługi oraz bardzo korzystnymi kursami wymiany. Z aplikacją możemy założyć zarówno kartę fizyczną jak i wirtualną.  Jeżeli  dokonujesz płatności w walutach obcych warto przeczytać poniższy artykuł. Obecnie jest możliwość założenia karty fizycznej całkowicie za darmo.

karta Revolut

Jak działa Revolut?

Jest to aplikacja oraz karta wielowalutowa w formie Prepaid (przedpłacona). Zakładając konto Revolut za darmo zyskujemy dostęp do 150 walut, których wymiany dokonamy po kursach międzybankowych (bardzo niewielki spread). Jadąc na wakacje lub płacąc w internecie, nie musimy się martwić o wymianę pieniędzy. Nasza karta sama wykryje walutę płatności oraz automatycznie dokona jej wymiany! Nie zapłacimy nic za wydanie oraz prowadzenie pierwszej karty w wersji standard! Z naszym linkiem wysyłka karty Revolut za darmo (normalnie 9,99 zł).

Aby otrzymać standardową kartę za darmo należy być nowym użytkownikiem. Dodatkowo musimy dokonać rejestracji oraz doładować nasze konto Revolut kwotą min. 20 zł. W tym przypadku wysyłka karty będzie kosztować 0 9,99 zł 

Właścicielem aplikacji oraz usługi jest brytyjski fintech, który powstał w 2015r. Spółka podlega pod nadzór FCA- jest to brytyjski odpowiednik KNF. Środki firmy przechowywane są na rachunkach Lloyds Banku w Wielkiej Brytanii.

Karta Revolut Fizyczna czy Wirtualna?

Sam posiadam w aplikacji obie wersje karty, jednak w podstawowym pakiecie tylko jedna z nich była wyrobiona bezpłatnie. Za kolejną kartę musiałem zapłacić 25,99 zł. Polecam więc założenie fizycznej wersji Revoluta, ponieważ w promocji jej wysyłka i tak jest darmowa. Z wirtualnej karty nie wypłacimy pieniędzy z bankomatu, ani nie zapłacimy nią w sklepie. Fizyczny plastik daje nam znacznie więcej możliwości. Co ciekawe w wersji Premium aplikacji zyskujemy możliwość wyrobienia za darmo wirtualnej karty ze zmiennym numerem. Tym samym po dokonaniu danej płatności od razu możemy zmienić numer karty na nowy, chroni nas to przed ewentualnym nieautoryzowanym użyciem. Może to być bardzo ciekawa opcja dla osób często płacących w sieci, które są narażone na skopiowanie ich danych.

Bezpłatna wersja Revolut

W bezpłatnej wersji usługi otrzymujemy:

 • Darmowy rachunek indywidualny w walucie GBP oraz EUR.
 • Możliwość założenia subkonta w każdej z 24 wspieranych walut, którą chcemy wymieniać: PLN, EUR, USD, GBP, CHF, AED, AUD, CAD, CZK, DKK, HKD, HUF, ILS, JPY, MAD, NOK, NZD, QAR, RON, SEK, SGD, THB, TRY, ZAR.
 • Darmowe przelewy międzynarodowe w każdej z 24 powyższych walut.
 • Darmowe wyrobienie jednej karty fizycznej bądź wirtualnej.

W przypadku pozostałych walut wspieranych przez aplikacje (w sumie ok. 150), wymiana następuje automatycznie w momencie dokonania płatności. Przykładowo płacąc karta w Meksyku czy Brazylii, aplikacja sama dokona przewalutowania z salda na którym znajduje się najwięcej środków. Wystarczy więc doładować konto złotówkami i można dokonywać transakcji w dowolnym miejscu na ziemi. Za każdym razem otrzymamy atrakcyjny kurs. Wymiana pieniędzy bez dodatkowej opłaty możliwa jest tylko w dni robocze, kiedy funkcjonuje rynek międzybankowy. W weekendy zostanie doliczona prowizja, która kształtuje się w następujący sposób:

 • 24 waluty bazowe -0,5% prowizji przy dokonywaniu wymiany w weekend.
 • Pozostałe waluty – 1% prowizji przy dokonywaniu wymiany w weekend.
 • Waluty mniej płynne – rosyjskie ruble, tajskie baty oraz ukraińskie hrywny – prowizja 1% w dni robocze oraz 2 % w weekendy.

Biorąc pod uwagę opłaty naliczane za płatności w weekend, finalny kurs walut i tak będzie korzystniejszy niż ten w kantorze czy banku.

Tabela opłat i prowizji znajduje się pod tym linkiem

Zasilanie karty Revolut

Dużym plusem jest łatwy sposób doładowania karty. Wystarczy, że pod nasze konto Revolut podepniemy kartę debetową lub kredytową, a środki będziemy mogli transferować błyskawicznie i za darmo(w moim przypadku maksymalnie kilkanaście sekund). Powyższy system zapewnia nam duża swobodę działania i umożliwia doładowanie karty nawet na moment przed dokonaniem płatności.

Przelew na konto bankowe z Revoluta

W celu dokonania wypłaty na konto bankowe logujemy się do aplikacji i przechodzimy do zakładki “Płatnośći”, następnie wybieramy “przelew bankowy” z menu u góry. Kolejnym krokiem jest zdefiniowanie nowego odbiorcy: wybieramy rodzaj przelewu np. “Do mnie”, w kolejnym etapie określamy kraj oraz walutę w jakiej ma być wykonany przelew.  W ostatnim kroku musimy wpisać IBAN, w przypadku polskich kont to litery “PL”+ numer naszego konta (26 cyfr) np. PL00 0000 0000 0000 0000 0000 000. Dodatkowo musimy wpisać kodu BIC/SWIFT, możemy go sprawdzić wpisując w wyszukiwarce Google.pl hasło “BIC/SWIFT” + nazwę banku np. mBank (przykładowo dla mBanku kod BIC/SWIFT to BREXPLPWMBK). Po dodaniu nowego odbiorcy możemy go wybrać z listy i dokonać przelewu.

Osobiście kilkukrotnie dokonywałem tego typu transferu na moje konto złotówkowe. Cała operacja w przypadku wybrania darmowego przelewu PLN zajmowała od 1 do 3 dni roboczych. Moim zdaniem jest to bardzo dobry wynik. Jednoczesne mamy możliwość przelewania innych walut, również za darmo.

Testujemy kursy wymiany walut Revoluta 

Sprawdzamy kursy wymiany walut w aplikacji Revolut oraz w 2 popularnych kantorach internetowych: Walutomat oraz Kantor Alior Bank (których również osobiście używam).  Kursy porównamy w formie live dla zakupu 1000 jednostek waluty EUR oraz USD. Zestawienie zostało wykonane w dniu 30.07.2018r o gdzinie 16:20.

RevolutWalutomat(cena+prowizja)Kantor Alior Bank
Koszt 1000 EUR4278,374287,254290,5
Różnica0+8,88 PLN+12,13 PLN
Koszt 1000 USD3648,313661,313659,8
Różnica0+13 PLN+11,49 PLN
Liczba Par Walutowych15043
Kliknij tu, aby założyćZałoż WalutomatKliknij tu, aby założyć

Powyższe różnice w kursach wymiany walut mogą ulec zmianom, szczególnie w przypadku Walutomatu. Mimo to, przez większość czasu karta Revolut powinna oferować najkorzystniejsze kursy wymiany. Największą przewagą Revolut nad konkurentami jest liczba oferowanych par walutowych. W przypadku dalekich podróży rywale w postaci Walutowamtu czy kantoru Alior Banku nie mają najmniejszych szans. Niemniej należy pamiętać, iż oba kantory internetowe oferują bardzo atrakcyjne kursy wymiany. Oferta Revolut jest zwyczajnie ciężka do przebicia.

Aby zobrazować atrakcyjność kursów, poniżej przedstawiamy tabele ze spreadami dla najpopularniejszych walut w przypadku karty Revolut. Kursy z dnia 02.08.2018 około godziny 13:48.

WalutaKupnoSprzedaż
EUR/PLN4,27844,2805
USD/PLN3,68723,6895
GBP/PLN4,80854,8114

Średni spread wynosi ok. 0,2-0,3 grosza, co jest naprawdę imponującym wynikiem! Spread – różnica pomiędzy kursem zakupu a sprzedaży danej waluty – przykładowo |kupno -3,7215| |sprzedaż – 3,7300| spread wynosi 3,73-3,7215=0,85 grosza. Standardowe kantory oferują spread na poziomie przynajmniej 3-4 groszy. W tym przypadku Revolut kurs walutowy jest ponad 10x lepszy!

Revolut płatności w internecie

Przez wiele miesięcy dokonywałem różnych płatności i nigdy nie miałem większych problemów. Kartą bez problemu płaciłem na takich stronach jak Amazon de, Aliexpress czy Hollisterco. Były to jednak standardowe transakcje w walucie USD czy EUR, z którymi bez problemu poradziłaby sobie np. karta walutowa Aliorbanku. Revolut pokazał swoją przewagę przy dokonywaniu płatności np. w Lirze Tureckiej. W tym przypadku nieduża transakcja została przewalutowania po bardzo atrakcyjnym kursie, punktem odniesienia był kurs live z rynku Forex. W internecie możemy płacić zarówno wersją fizyczną jak i tą wirtualną.

Płatności w podróży

Podróżując miałem okazje dokonać płatności w takich walutach jak EUR, CAD czy MXN. W Europie działanie karty nie odbiega znacząco od konkurentów, jedyną różnicą są korzystniejsze kursy. Pozytywnym zaskoczeniem były płatności dokonane w Meksyku. Waluta MXN (meksykańskie peso) nie jest jedną z 24 standardowo obsługiwanych walut, wiec nie miałem więc możliwości wcześniejszego kupienia tej waluty w aplikacji. Przy dokonywaniu każdej płatności aplikacja pobierała środki z mojego subkonta złotówkowego i dokonywała automatycznej wymiany na meksykańskie peso. Atrakcyjny kurs wymiany był dla mnie zaskakujący, mimo iż miałem wcześniejsze pozytywne doświadczenia z Revolut . Wybierając środki w bankomacie niestety musiałem zapłacić prowizje surcharge, dla użytkowników karty,nie ma znaczenia, że jest to prowizja pobierana przez operatora bankomatu, a nie firmę Revolut. Finalnie kwota wypłaty zostaje pomniejszona o kilkanaście złotych prowizji, pobranej przez bankomat. Pomimo tej opłaty okazało się, że transakcja była dużo bardziej opłacalna niż kupienie dolarów w kantorze Alior Bank oraz późniejsza ich wymiana w jednym z lokalnych kantorów! Listę bankomatów nie pobierających opłaty surcharge znajdziecie tu.

Poniżej przedstawiam, wybrane transakcje z wyciągu (wypłata gotówki oraz płatność w restauracji).

revolut

revolut

Możliwe problemy z Revolutem

Poniżej chciałbym omówić problemy, jakie miałem z kartą Revolut oraz to, jak sobie z nimi poradziłem.

 • Problem przy płatności za paliwo na samoobsługowej stacji benzynowej. Niestety w 2 lub 3 przypadkach płatność nie mogła zostać zrealizowana. W tym momencie ratowałem się kartą kredytową, która zadziałała bez problemu.
 • Dodatkowe prowizje za wypłatę z bankomatów Euronet. Niestety część bankomatów w Polsce pobiera dodatkową prowizję za wypłatę. W tym przypadku zmieniałem bankomat lub używałem innej karty.
 • Przy dokonywaniu płatności dość często słyszę pytanie w jakiej walucie ma być rozliczona transakcja (GBP czy w lokalnej), w tym przypadku należy ZAWSZE wybrać walutę lokalną. Ta sama sytuacja dotyczy bankomatów!
 • Dostęp do konta Revolut możliwy jest jedynie z poziomu aplikacji mobilnej. Może być to niewygodne dla części użytkowników.

Plan standardowy Revolut

To co otrzymujemy w darmowej wersji usługi Revolut jest moim zdaniem w zupełności wystarczające dla przeciętnego użytkownika.  Limity kształtują się w następujący sposób:

 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów do 200EUR/200USD/800PLN (lub ekwiwalent w lokalnej walucie) miesięcznie. Powyżej tej kwoty zostanie naliczona prowizja 2 % wartości transakcji. Listę bezpłatnych zagranicznych bankomatów znajdziecie w naszym artykule.
 • Bezpłatna wymiana walut do kwoty 5000 GBP/ 6000 EUR / 20 000 PLN miesięcznie. Powyżej tej kwoty zostanie naliczona prowizja 0,5% wartości transakcji.
 • Bezpłatne przelewy z Revolut na konta w bankach do kwoty  20 000 zł miesięcznie. Powyżej tej kwoty zostanie naliczona prowizja 0,5% wartości przelewu.

Jak założyć aplikacje Revolut

Konto możemy założyć tylko i wyłącznie przy użyciu aplikacji mobilnej. Zalecam wybranie konta w wersji standard, które jest darmowe.

 • Po przejściu na stronę aplikacji wpisz swój numer telefonu.
 • W wiadomości otrzymasz link do pobrania aplikacji mobilnej. Pobierz aplikacje, aby rozpocząć rejestracje.
 • Wykonaj wymagane kroki oraz podaj wszystkie potrzebne dane.
 • Doładuj swoje konto Revolut kwotą minimum 20 zł. Moim zdaniem najłatwiej oraz najszybciej można tego dokonać poprzez kartę bankową.
 • Potwierdź swoją tożsamość przesyłając zdjęcia dokumentu oraz wykonując zdjęcie selfie. W moim przypadku możliwe było potwierdzenie tożsamości wysyłając zdjęcie Prawa Jazdy.
 • Po przejściu pozytywnej weryfikacji masz możliwość zamówienia karty fizycznej lub wirtualnej. Dostawa zwykle zajmuje maksymalnie kilka dni roboczych.

Jak Podróżować.

W czasie zagranicznych podróży, zalecamy używanie karty Revolut jako karty głównej. Oprócz karty wielowalutowej warto ze sobą zabrać trochę gotówki oraz kartę zapasową (np. walutową Kartę Alior bank). Na miejscu najlepiej realizować wypłaty z bankomatów do kwoty bezpłatnego limitu. Za Hotele  czy zakupy zwykle bez problemu zapłacimy Revolutem. Jeżeli będziemy chcieli wynająć samochód, niezbędna może okazać się karta kredytowa.

Gotówkę przeważnie kupuję w kantorze Alior Banku, ponieważ kursy walut są atrakcyjne i gotówkę mogę bezpłatnie wypłacić w oddziale banku. Plusem Alior kantoru jest darmowa karta walutowa, gdzie warunkiem bezpłatności jest wykonanie min. 1 transakcji w terminie 6 miesięcy od jej wydania.

Płatności w Internecie – idealne połączenie Paypal + Revolut.

Jeżeli często dokonujemy zakupów w Internecie, prawdopodobnie zetknęliśmy się już z usługą PayPal. Jest to serwis oferujący bezpieczne płatności internetowe. Jednym z minusów tego serwisu są wysokie koszty wymiany walut. W tym przypadku najlepszy sposobem dokonywania płatności jest podpięcie karty Revolut do konta Paypal, następnie dokonywanie płatności przy obciążaniu karty walutą płatności. Dokonując płatności np. w USD PayPal domyślnie sam będzie chciał dokonać przewalutowania, aby zarobić dodatkową prowizje na wymianie waluty. W efekcie my otrzymamy gorszy kurs, a nasza karta zostanie obciążona kwotą PLN. Aby temu zapobiec musimy zastosować się do poniższej instrukcji:

 • Wybieramy metodę płatności PayPal oraz Logujemy się do konta
 • Wybieramy źródło finansowania – nasz darmowa karta Revolut
 • Nastepnie musimy kliknąć „wyświetl opcje przeliczania walutu”
 • W kolejnym okienku wybieramy „Przelicz u wystawcy Karty”
 • Akceptujemy płatność

Paypal

Paypal

Po wykonaniu tych kroków nasza karta Revolut zostanie obciążona odpowiednia kwotą w danej walucie.

Podsumowanie

Obecnie karta Revolut jest pozycją obowiązkową w moim portfelu. Używam jej podczas podróży zagranicznych oraz do płatności w Internecie. Uważam, że jest to naprawdę przydatna usługa z której warto skorzystać, szczególnie przy podróżach po egzotycznych zakątkach globu. Możliwości jakie oferuje nam darmowy Revolut są naprawdę szerokie; w aplikacji oprócz walut znajdziemy m.in. Produkty ubezpieczeniowe czy Kryptowaluty. Dodatkowo, przy wykupieniu usługi w wersji premium zyskujemy kilka dodatkowych usług. Kartę wielowalutową mogę śmiało polecić praktycznie każdemu!

[FM_form id="1"]
24 komentarze
 1. Odpowiedz Avatar
  Piotr 5 sierpnia 2018 20:58

  Mam Revoluta od miesiąca i jestem bardzo zadowolony, zacząłem nawet używać tej karty do normalnych płatności w Polsce. W aplikacji bardzo przejrzyście widać historie transakcji 😉 polecam każdemu

 2. Odpowiedz Avatar
  Janek 6 września 2018 02:19

  Też używam Revoluta i uważam, że nie ma lepszej karty na rynku w tym momencie

 3. Odpowiedz Avatar
  Emil 13 listopada 2018 19:43

  Jak zrobić przelew z revoluta na konto w polskim banku i jaki jest czas oczekiwania?

  • Odpowiedz finhack
   finhack 15 listopada 2018 15:57

   Aby wykonać przelew wchodzimy w zakładkę płatności —> przelew bankowy. Z naszego doświadczenia czas oczekiwania na przelew to 1-3 dni robocze.

 4. Odpowiedz Avatar
  Kamil 18 marca 2019 18:11

  Czesc.Mam zapytanie.Jak zalozyc darmowe konto Revolut w Kanadzie droga internetowa.?Dziekuje.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 18 marca 2019 21:33

   Revolut prowadzi wysyłkę kart do Kanady, standardowy czas dostawy to 2-3 dni. W celu założenia Revoluta klika Pan na link na naszej stronie i postępuje zgodnie z instrukcja na stronie Revoluta (podaje Pan numer telefonu, ściąga aplikacje i dokonuje rejestracji).

 5. Odpowiedz Avatar
  Greg 25 maja 2019 22:35

  Witam,mam pytanie ,chciałbym dodać walutę np. dolary na kartę revolut ,czy muszę miec dodane podkonto walutowe ,lub kartę walutową? i dlaczego nie mogę przesłac innej osobie np euro ? ( które ta osoba mi przeslała.? proszę o odp

  • Odpowiedz finhack
   finhack 26 maja 2019 21:29

   Może Pan przesłać walutę (EURO) innej osobie na konto Revolut lub poprzez przelew bankowy. Wystarczy wejść w zakładkę “płatności”. Tam wybieramy dany kontakt z listy i klikamy “wyslij”, następnie wpisujemy kwotę i wybieramy walutę. W przypadku przelewu bankowego cała instrukcja dostępna w naszym artykule https://finhack.pl/wyplata-euro-z-bankomatu-karta-revolut-i-nie-tylko/ . Akapit “Jak wypłacić pieniądze z Revoluta na konto”.
   Doładowanie dolarami możemy zrobić z poziomu zakładki “Konta” klikając w znak plusa, następnie klikamy na skrót waluty i wybieramy odpowiednią dewizę z listy.

 6. Odpowiedz Avatar
  Karolina 15 lipca 2019 12:14

  Witam, mam pytanie dotyczące sytuacji, gdy przez jakis czas nie używam karty Revolut. Czy są jakieś miesieczne obowiązkowe doładowania karty czy użwam ja tylko wtedy kiedy podrozuje, w moim przypadku 2 razy do roku, bez koniecznosci zadnych operacji z karta w okresie bez podrozy?

  • Odpowiedz finhack
   finhack 22 lipca 2019 09:52

   Prowadzenie i utrzymanie karty jest darmowe, więc na spokojnie może leżeć w portfelu.

 7. Odpowiedz Avatar
  Bartek 12 sierpnia 2019 13:58

  Witam, a czy istnieje możliwość podpięcia konta z Revoluta w Paypalu? Tak żeby z PayPala na revoluta przelewać?

  Pozdrawiam

 8. Odpowiedz Avatar
  Bartek 12 sierpnia 2019 13:59

  Witam, a czy istnieje możliwość podpięcia konta z Revoluta w Paypalu? Tak żeby z PayPala na revoluta przelewać?

  Pozdrawiam

 9. Odpowiedz Avatar
  Darek 19 listopada 2019 15:29

  Czy płacąc kartą w weekend doliczany jest prowizja (0,5%), jeśli płacimy w EUR, a na koncie mamy tylko złotówki?

  • Odpowiedz finhack
   finhack 20 listopada 2019 22:23

   Tak, prowizja w weekendy dotyczy wymiany walut i jest doliczana.

 10. Odpowiedz Avatar
  Iza 13 grudnia 2019 09:31

  Mam problem z wypłatami z bankomatu. Karta nie jest zablokowana, limitu nie mam ustalonego a nie mogę pobrać pieniędzy. Jakie mogą byś przyczyny ? Z innej karty wyplacilam gotówkę.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 13 grudnia 2019 13:58

   Ustawienia aplikacji karta, następnie “Kod Pin i zabezpieczenia”. Możliwe, iż ma Pani wyłączoną opcje “wypłaty z bankomatu”

 11. Odpowiedz Avatar
  Aleksandra 13 grudnia 2019 19:07

  Mam podstawową kartę Revolut,zasilam ją zawsze z mojego konta w mbanku ,jadę teraz do Anglii,nie wiem co jest korzystniejsze , zasilić jak zawsze złotówkami,czy funtami? Jeżeli funtami ,to jak to wykonać? poproszę o instrukcję
  ha,ha …jestem seniorką.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 16 grudnia 2019 12:10

   Proszę zasilić kartę złotówkami, jeśli konto i karta jest prowadzona w PLN. Tak będzie dla Pani najkorzystniej.

 12. Odpowiedz Avatar
  Aleksandra 13 grudnia 2019 19:10

  zapomniałam dodać ,że nie posiadam konta walutowego .

 13. Odpowiedz Avatar
  Joanna 21 maja 2020 21:44

  Mam rachunki osobiste w bankach polskich, w jednym brytyjskim, oraz paypal na adres w PL, nie mam jeszcze Revolut ani nic innego podobnego. Jestem na stałe już w Polsce a chciałabym w jak najkorzystniejszy sposób dostać się do 1000 GPB w brytyjskim banku.
  Czy ja to dobrze rozumiem, że po założeniu Revolut (w PL), będę mogła na konto Revolut przelać GBP, które mam na rachunku osobistym w tym brytyjskim banku, jako przelew (tamtejszy) krajowy a nie jako międzynarodowy, czyli uniknąć naprawdę bardzo wysokich opłat w banku brytyjskim, które z automatu dodatkowo zrobi mi przewalutowanie na EUR? [z którymi to EUR nie mam i tak co zrobić, bo nie mam żadnego polskiego rachunku w EUR – więc tutaj w tym momencie wychodzi na to, że po drodze tracę na opłatach i przewalutowaniach tak mniej więcej 3 razy próbując te pieniądze ściągnąć do Polski …]

  • Odpowiedz finhack
   finhack 22 maja 2020 10:37

   Dla tego typu wypłaty Revolut będzie najkorzystniejszy. Doładowanie Revoluta walutą GBP jest możliwe poprzez przelew lokalny za darmo (konto do doładowania to brytyjskie konto bankowe). Te pieniądze może Pani przewalutować po kursach miedzybankowych (różnica miedzy kupnem a sprzedażą, czyli spread na poziomie 20-40groszy), następnie za darmo przesłać PLN na polskie konto bankowe. Lup wypłacić GBP na polskie konto walutowe (również za darmo).

 14. Odpowiedz Avatar
  Grzegorz 23 sierpnia 2020 14:19

  Witam
  Czytalem wpisy dotyczace Paypala i dotycza one osob fizycznych i nieduzych wpłat . Mamy sklep interentowy i ostatnio pojawiło nam sie duzo zamowien z poza Europy w USD i innych walutach . Jak Paypal zaczal nam naliczac prowizje od tranzakcji i wymieniac waluty wg swojego spread-u to sie okazało ze opłaty na rzecz Paypal-a
  zjadaja nam wiecej niz połowę zysku . Czy ktos jako ” sklep interenetowy” sprawdzil jak mozna ominać te prowizje i nieorzystny spread ? uwaga tych tranzakcji nie jest kilka w miesiacu tylko kilkadziesiat co prawdopodobnie nie zostanie NIE zauważone przez Paypal . Bede wdzieczny za podpowiedz

  • Odpowiedz finhack
   finhack 23 sierpnia 2020 15:08

   Panie Grzegorzu, w przypadku USD metoda z transferwise bedzie działać (może Pan nawet założyć konto firmowe). Na obecnym koncie Paypal prosze podłączyć transferwise według naszej instrukcji (należy uważać na dokładność). W przypadku Euro paypal musiałby być zarejestrowany w wybranym kraju EU mającym EUR.

  Dodaj swoją opinie

  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0