Revolut – Karta wielowalutowa

26

Revolut testowałem od listopada 2017 roku, wykonując przy jej użyciu operacje na kwotę kilkuset tysięcy złotych. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością usługi oraz bardzo korzystnymi kursami wymiany. Z aplikacją możemy założyć zarówno kartę fizyczną jak i wirtualną.  Jeżeli dokonujesz płatności w walutach obcych warto przeczytać poniższy artykuł. Jednocześnie zachęcamy do przeczytania artykułu jak działa karta wielowalutowa?

Jak działa Revolut?

Jest to aplikacja oraz karta wielowalutowa w formie Prepaid (przedpłacona). Zakładając konto Revolut za darmo zyskujemy dostęp do 150 walut, których wymiany dokonamy po kursach międzybankowych (bardzo niewielki spread). Jadąc na wakacje lub płacąc w internecie, nie musimy się martwić o wymianę pieniędzy. Nasza karta sama wykryje walutę płatności oraz automatycznie dokona jej wymiany!

Właścicielem aplikacji oraz usługi jest brytyjski fintech, który powstał w 2015r. Spółka do pewnego momentu podlegała pod nadzór Brytyjski. Obecnie Revolut operuję pod Litewską licencją bankową, tym samym korzystają z usług tego banku, mamy ochronę środków do wysokości 100 000 EUR.

Karta wielowalutowa Revolut Fizyczna czy Wirtualna?

Sam posiadam w aplikacji obie wersje karty i każda z nich polecam. Wirtualna karta szczególnie przydaję się do płatności Online. Ciekawą opcją jest wirtualna karta ze zmiennym numerem, w efekcie po dokonaniu danej płatności od razu możemy zmienić numer karty na nowy. Jest to dobry sposób na ochronę naszych danych, po każdej płatności online, możemy zmienić numer karty. Co do zasady, idea samej karty wirtualnej Revolut to płatności online. Niewątpliwym plusem jest możliwość dodania jej do portfela Google Pay i Apple Pay, a następnie dokonywanie płatności w punktach stacjonarnych czy wypłata pieniędzy z bankomatu zbliżeniowo.

W przypadku fizycznej karty Revolut działa ona jak każda inna karta płatnicza. Nadajemy Pin, możemy płacić w sklepach stacjonarnych czy dokonywać wypłat z bankomatów (zarówno krajowych jak i zagranicznych). Co istotne prowadzenie karty Revolut jest bezwarunkowo darmowe. W samej aplikacji mamy dostęp do szeregu funkcji – tymczasowej blokady karty lub wybranych płatności (online/stacjonarnych/wypłat z bankomatów), ustawiania limitów czy ograniczania wybranych form płatności (zbliżeniowe, paskiem magnetycznym).

Karta Revolut za darmo

W bezpłatnej wersji usługi otrzymujemy:

 • Darmowy rachunek indywidualny
 • Możliwość założenia subkonta w każdej z 30 wspieranych walut, którą chcemy wymieniać np. PLN, EUR, USD, GBP, CHF, AED, AUD, CAD, CZK, DKK, HKD, HUF, ILS, JPY, MAD, NOK, NZD, QAR, RON, SEK, SGD, THB, TRY, ZAR.
 • Darmowe przelewy międzynarodowe w 30 walutach, ale przy przelewach SWIFT mogą dojść koszty banków pośredniczących.
 • Darmowe wyrobienie karty fizycznej/wirtualnej.

W przypadku pozostałych walut wspieranych przez aplikacje (w sumie ok. 150), wymiana następuje automatycznie w momencie dokonania płatności. Przykładowo płacąc karta w Meksyku czy Brazylii, aplikacja sama dokona przewalutowania z salda na którym znajduje się najwięcej środków. Wystarczy więc doładować konto złotówkami i można dokonywać transakcji w dowolnym miejscu na ziemi. Za każdym razem otrzymamy atrakcyjny kurs. Wymiana pieniędzy bez dodatkowej opłaty możliwa jest tylko w dni robocze, kiedy funkcjonuje rynek międzybankowy. W weekendy zostanie doliczona prowizja, która kształtuje się w następujący sposób:

 • 30 walut bazowych –0,5% 1% prowizji przy dokonywaniu wymiany w weekend.
 • Pozostałe waluty – 1% prowizji przy dokonywaniu wymiany w weekend.
 • Waluty mniej płynne – rosyjskie ruble, tajskie baty oraz ukraińskie hrywny – prowizja 1% w dni robocze oraz 2 % w weekendy.

Biorąc pod uwagę opłaty naliczane za płatności w weekend, dużo korzystniej wychodzą inne rozwiązania np. Karta Przekorzystna od PEKAO z przewalutowaniem po kursach VISA/Mastercard (efektywny koszt ~0,5%). Ten rachunek znajdziecie w rankingu kont osobistych w promocji na start.

Revolut karta za darmo – czyli plan Standard

To co otrzymujemy w darmowej wersji usługi Revolut jest moim zdaniem w zupełności wystarczające dla przeciętnego użytkownika.  Limity kształtują się w następujący sposób:

 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów do 200EUR/200USD/800PLN (lub ekwiwalent w lokalnej walucie) miesięcznie. Powyżej tej kwoty zostanie naliczona prowizja 2 % wartości transakcji. Listę bezpłatnych zagranicznych bankomatów znajdziecie w naszym artykule.
 • Bezpłatna wymiana walut do kwoty 5 000 PLN miesięcznie. Powyżej tej kwoty zostanie naliczona prowizja 1% wartości transakcji.
 • Bezpłatne przelewy z Revolut na konto bankowe.

Oczywiść oprócz powyższego planu, możemy skorzystać z trzech innych w cenie od 19,99 zł do 260 zł/msc.

Jak zamówić kartę Revolut za darmo

Konto możemy założyć tylko i wyłącznie przy użyciu aplikacji mobilnej. Zalecam wybranie konta w wersji standard, które jest darmowe.

 • Po przejściu na stronę aplikacji wpisz swój numer telefonu.
 • W wiadomości otrzymasz link do pobrania aplikacji mobilnej. Pobierz aplikacje, aby rozpocząć rejestracje.
 • Wykonaj wymagane kroki oraz podaj wszystkie potrzebne dane.
 • Doładuj swoje konto Revolut kwotą minimum 20 zł. Moim zdaniem najłatwiej oraz najszybciej można tego dokonać poprzez kartę bankową.
 • Potwierdź swoją tożsamość przesyłając zdjęcia dokumentu oraz wykonując zdjęcie selfie. W moim przypadku możliwe było potwierdzenie tożsamości wysyłając zdjęcie Prawa Jazdy.
 • Po przejściu pozytywnej weryfikacji masz możliwość zamówienia karty fizycznej lub wirtualnej. Dostawa zwykle zajmuje maksymalnie kilka dni roboczych.

Samo założenie konta, jego aktywacja i utrzymanie jest darmowe. Niestety za nadanie fizycznej karty przyjdzie nam zapłacić.

Revolut wysyłka karty – ile kosztuję?

Po założeniu i skonfigurowaniu rachunku Revolut’a, mamy możliwość zamówienia fizycznej karty wielowalutowej. Wystarczy przejść do zakładki „karty”, kliknąć na „zamów kartę” i dalej wybrać interesująca nas opcję. Wysyłka fizycznego plastiku to obecnie koszt 25 zł. Sama karta jest wysyłana pocztą i przyjdzie nam poczekać na jej otrzymanie ok 2-4 dni.

Revolut konto walutowe

W aplikacji możemy założyć konta walutowe dla aż 30 różnych dewiz. Co istotne założenie i prowadzenie rachunków jest bezwarunkowo darmowe. Dla każdego konta otrzymujemy dedykowany numer rachunku (IBAN). Jego dane sprawdzimy poprzez klikniecie przycisku „szczegóły” po wybrani danego ROR. Z istotnych informacji – większość kont walutowych ma IBAN litewskiego banku Revolut. Wyjątkiem są np. Polskie konta prowadzone przez Aion Bank oraz rachunek w Funcie Brytyjski prowadzony przez lokalny Bank w UK (Modulr Finance).

Czy Revolut sam przewalutowuje?

To był i jest największy plus aplikacji Revolut. Celem dokonania płatności w dowolnej walucie obcej, wystarczy że doładujemy konto. Nie ma potrzeby wcześniejszej wymiany waluty, zakładania rachunków walutowych czy powiązywania karty z nimi. Po prostu płacimy, a system sam dokona przewalutowania z zastosowaniem konkurencyjnego kursu wymiany. Oczywiście, jeśli chcemy to możemy wcześniej dokonać wymiany środków. W tym przypadku system wykryję walutę płatności i obciąży odpowiedni rachunek, o ile będzie na nim odpowiednia ilość pieniędzy.

Warto jednocześnie pamiętać o kilku kwestiach – limicie darmowych przewalutowań, limicie darmowych wypłat z bankomatów, kwestii DCC Dynamic Currency Convrsion. Te kwestię pozwolą nam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Poniżej znajdziecie naszą opinie/test o wybranych formach płatności w Revolucie.

Revolut płatności w internecie

Przez wiele miesięcy dokonywałem różnych płatności i nigdy nie miałem większych problemów. Kartą bez problemu płaciłem na takich stronach jak Amazon.de, Aliexpress, Netflix, Nike, Adidas, Allegro itp. Były to jednak standardowe transakcje w walucie PLN, USD czy EUR, z którymi bez problemu poradziłaby sobie praktycznie każda karta walutowa/wielowalutowa. Revolut pokazał swoją przewagę przy dokonywaniu płatności np. w Lirze Tureckiej(Netflix). W tym przypadku nieduża transakcja została przewalutowania po bardzo atrakcyjnym kursie, punktem odniesienia był kurs live z rynku Forex. Więcej o płatnościach w dedykowanym artykule – jak płacić Revolutem?

Płatności w podróży

Podróżując miałem okazje dokonać płatności w takich walutach jak EUR, CAD czy MXN. W Europie działanie karty nie odbiega znacząco od konkurentów, jedyną różnicą są nieznacznie korzystniejsze kursy. Pozytywnym zaskoczeniem były płatności dokonane w Meksyku. Waluta MXN (meksykańskie peso) nie jest jedną z 30 standardowo obsługiwanych walut, wiec nie miałem możliwości wcześniejszego kupienia tych dewiz. Przy dokonywaniu każdej płatności aplikacja pobierała środki z mojego subkonta złotówkowego i dokonywała automatycznej wymiany na meksykańskie peso. Atrakcyjny kurs wymiany był dla mnie zaskakujący, mimo iż miałem wcześniejsze pozytywne doświadczenia z Revolut . Wybierając środki w bankomacie niestety musiałem zapłacić prowizje surcharge (prowizja po stronie operatora bankomatu). Finalnie kwota wypłaty została pomniejszona o kilkanaście złotych prowizji, pobranej przez bankomat. Pomimo tej opłaty okazało się, że transakcja była dużo bardziej opłacalna niż kupienie dolarów w kantorze Alior Bank oraz późniejsza ich wymiana w jednym z lokalnych kantorów! Listę bankomatów nie pobierających opłaty surcharge znajdziecie tu.

Poniżej przedstawiam, wybrane transakcje z wyciągu (wypłata gotówki oraz płatność w restauracji).

revolut
revolut

Możliwe problemy z Revolutem

Poniżej chciałbym omówić problemy, jakie miałem z kartą Revolut oraz to, jak sobie z nimi poradziłem.

 • Problem przy płatności za paliwo na samoobsługowej stacji benzynowej. Niestety w 2 lub 3 przypadkach płatność nie mogła zostać zrealizowana. W tym momencie ratowałem się kartą kredytową, która zadziałała bez problemu.
 • Dodatkowe prowizje za wypłatę z bankomatów Euronet. Niestety część bankomatów w Polsce pobiera dodatkową prowizję za wypłatę. W tym przypadku zmieniałem bankomat lub używałem innej karty.
 • Przy dokonywaniu płatności dość często słyszę pytanie w jakiej walucie ma być rozliczona transakcja (GBP czy w lokalnej), w tym przypadku należy ZAWSZE wybrać walutę lokalną. Ta sama sytuacja dotyczy bankomatów!
 • Dostęp do konta Revolut możliwy jest jedynie z poziomu aplikacji mobilnej. Może być to niewygodne dla części użytkowników.

Jak Podróżować.

W czasie zagranicznych podróży, polecamy używanie karty Revolut. Oprócz karty wielowalutowej warto ze sobą zabrać trochę gotówki oraz kartę zapasową (np. Przekorzystną do konta PEAKO). Na miejscu najlepiej realizować wypłaty z bankomatów do kwoty bezpłatnego limitu. Za Hotele czy zakupy zwykle bez problemu zapłacimy Revolutem. Jeżeli będziemy chcieli wynająć samochód, niezbędna może okazać się karta kredytowa. Jeśli mielibyśmy przekroczyć limit wymiany w kwocie 5 tyś zł, warto zmienić środek płatniczy. Z tą dodatkową prowizją 1%, Revolut nie jest już konkurencyjny.

Jak alternatywny środek płatniczy polecamy z rankingu kont osobistych wybrać: (I) PEKAO z przewalutowaniami po kursach Mastercard/Visa (Koszt ~0,5%) i darmowymi wypłatami z bankomatów za granicą (II) Citi Handlowy z kartą wielowalutową (wymagana wcześniejsza wymiana/zasilenie rachunków).

Revolut kursy walut

Kursy wymiany EURO, Dolarów amerykański i innych walut testowaliśmy m.in. w naszym poradniku gdzie najtaniej kupić walutę. Tam sprawdzicie jak wypadł Revolut na tle innych banków czy Fintechów. Oprócz tego zachęcamy do przeczytania poradnika jak wygląda wypłata walut w oddziałach poszczególnych banków. Może być to bardzo przydatna lektura, jeśli na nasz zagraniczny wyjazd planujemy zabrać trochę gotówki.

Jak wpłacić pieniądze na Revoluta.

W tym przypadku mamy kilka możliwości, od doładowania przelewem poprzez wpłatę pieniędzy przy użyciu karty. Doładowanie naszego konta to zwykle maksymalnie kilka kilka minut. Dla sprawnych osób to mniej niż minuta! Poniżej przedstawiamy najpopularniejszą metodę, o pozostałych opcjach przeczytacie w artykule „Wpłatomat Revolut, jak wpłacić pieniądze?„.

Zasilanie karty Revolut

Dużym plusem jest łatwy sposób doładowania karty. Wystarczy, że pod nasze konto Revolut podepniemy kartę debetową lub kredytową, a środki będziemy mogli transferować błyskawicznie i za darmo(w moim przypadku maksymalnie kilkanaście sekund). Powyższy system zapewnia nam duża swobodę działania i umożliwia doładowanie karty nawet na moment przed dokonaniem płatności.

Jak wypłacić Pieniądze z Revoluta?

Środki z aplikacji Revolut możemy wypłacić szybko i co najważniejsze za darmo lub z niewielką opłata. Do wyboru mamy m.in. Przelew złotówkowy, przelew walutowy czy zasilenie karty płatniczej. Wszystkie metody dokładnie opisaliśmy w artykule „Jak wypłacić pieniądze z Revoluta?

Revolut Podsumowanie

Obecnie karta Revolut jest pozycją obowiązkową w moim portfelu. Używam jej podczas podróży zagranicznych oraz do płatności w Internecie. Uważam, że jest to naprawdę przydatna usługa, z której warto skorzystać, szczególnie przy podróżach po egzotycznych zakątkach globu. Po zmianie cennika warto pamiętać o limitach darmowych przewalutowań, ponieważ po ich przekroczeniu korzystanie z Revoluta staje się mało opłacalne. Lepiej skorzystać z innych opcji, a konkurenci oferują niekiedy nawet korzystniejsze rozwiązania.

FAQ

Czy karta Revolut jest darmowa?

Tak, zarówno założenie, jak i korzystanie z Revoluta jest darmowe. Prowizję pojawiają się w momencie przekroczenia darmowych limitów wymiany walut, limitu darmowych wypłaty z bankomatów czy w trakcie wymiany pieniędzy w weekend i dni wolne. Jeśli chodzi o otrzymanie karty fizycznej to jej wysyłka kosztuję 25 zł.

Czy karta Revolut jest wielowalutowa?

Tak, Revolut to karta wielowalutowa. Przy dokonywaniu płatności system sam wykrywa walutę i obciąża odpowiedni rachunek. Jeśli nie mamy wystarczających środków w danej walucie, system sam dokona przewalutowania z rachunku o najwyższym saldzie.

Jak płacić wirtualną kartą Revolut?

Po wejściu do aplikacji, przechodzimy do sekcji karty, wybieramy interesująca nas kartę wirtualna i klikamy na wyświetl dane. Następnie te dane podajemy przy płatności w Internecie (nr karty, dane właściciela, data ważności i kod CVV). Zatwierdzamy płatność na stronie i w aplikacji Revolut.

Jak zamówić kartę Revolut?

W aplikacji Revolut w prawym górnym rogu klikamy na Karty, następnie zamów kartę. Wybieramy interesująca nas opcję i podajemy niezbędne dane. Musimy zaakceptować ewentualny koszt wysyłki. Sama karta powinna do nas trafić w ciągu kilku dni.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
4.7/5 (Ilość ocen: 8)
Autor artykułu
Ukończył studia w Szkole Głownej Handlowej. Zawodowo związany z branżą farmaceutyczną od strony finansowej. Pasjonat rynków finansowych, giełdy i inwestycji. Z sukcesami pomnaża prywatne środki na Warszawskim Parkiecie. W Finhack'u dba o aspekt merytoryczny artykułów finansowych i pomaga planować przyszłe treści dla naszych czytelników.
Komentarze
26 komentarzy on “Revolut – Karta wielowalutowa”
 1. Laura

  Mam na karcie pieniądze w walucie peso meksykańskie , będę chwilowo w Londynie i będę chciała zapłacić kartą za przejazd autobusem. Czy muszę te peso przewalutować czy bez problemu ściągnie z karty i samo sobie przewalutuje ?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Beż problemu może Pani zapłacić kartą, system sam dokona przewalutowania. Należy pamiętać, iż przy płatnościach tego typu w weekend dojdzie prowizja 0,5%. Jednak przy płatności za bilet nie będzie ta prowizja odczuwalna.

   Odpowiedz
 2. Grzegorz

  Witam
  Czytalem wpisy dotyczace Paypala i dotycza one osob fizycznych i nieduzych wpłat . Mamy sklep interentowy i ostatnio pojawiło nam sie duzo zamowien z poza Europy w USD i innych walutach . Jak Paypal zaczal nam naliczac prowizje od tranzakcji i wymieniac waluty wg swojego spread-u to sie okazało ze opłaty na rzecz Paypal-a
  zjadaja nam wiecej niz połowę zysku . Czy ktos jako ” sklep interenetowy” sprawdzil jak mozna ominać te prowizje i nieorzystny spread ? uwaga tych tranzakcji nie jest kilka w miesiacu tylko kilkadziesiat co prawdopodobnie nie zostanie NIE zauważone przez Paypal . Bede wdzieczny za podpowiedz

  Odpowiedz
  1. finhack

   Panie Grzegorzu, w przypadku USD metoda z transferwise bedzie działać (może Pan nawet założyć konto firmowe). Na obecnym koncie Paypal prosze podłączyć transferwise według naszej instrukcji (należy uważać na dokładność). W przypadku Euro paypal musiałby być zarejestrowany w wybranym kraju EU mającym EUR.

   Odpowiedz
 3. Joanna

  Mam rachunki osobiste w bankach polskich, w jednym brytyjskim, oraz paypal na adres w PL, nie mam jeszcze Revolut ani nic innego podobnego. Jestem na stałe już w Polsce a chciałabym w jak najkorzystniejszy sposób dostać się do 1000 GPB w brytyjskim banku.
  Czy ja to dobrze rozumiem, że po założeniu Revolut (w PL), będę mogła na konto Revolut przelać GBP, które mam na rachunku osobistym w tym brytyjskim banku, jako przelew (tamtejszy) krajowy a nie jako międzynarodowy, czyli uniknąć naprawdę bardzo wysokich opłat w banku brytyjskim, które z automatu dodatkowo zrobi mi przewalutowanie na EUR? [z którymi to EUR nie mam i tak co zrobić, bo nie mam żadnego polskiego rachunku w EUR – więc tutaj w tym momencie wychodzi na to, że po drodze tracę na opłatach i przewalutowaniach tak mniej więcej 3 razy próbując te pieniądze ściągnąć do Polski …]

  Odpowiedz
  1. finhack

   Dla tego typu wypłaty Revolut będzie najkorzystniejszy. Doładowanie Revoluta walutą GBP jest możliwe poprzez przelew lokalny za darmo (konto do doładowania to brytyjskie konto bankowe). Te pieniądze może Pani przewalutować po kursach miedzybankowych (różnica miedzy kupnem a sprzedażą, czyli spread na poziomie 20-40groszy), następnie za darmo przesłać PLN na polskie konto bankowe. Lup wypłacić GBP na polskie konto walutowe (również za darmo).

   Odpowiedz
 4. Aleksandra

  zapomniałam dodać ,że nie posiadam konta walutowego .

  Odpowiedz
 5. Aleksandra

  Mam podstawową kartę Revolut,zasilam ją zawsze z mojego konta w mbanku ,jadę teraz do Anglii,nie wiem co jest korzystniejsze , zasilić jak zawsze złotówkami,czy funtami? Jeżeli funtami ,to jak to wykonać? poproszę o instrukcję
  ha,ha …jestem seniorką.

  Odpowiedz
  1. finhack

   Proszę zasilić kartę złotówkami, jeśli konto i karta jest prowadzona w PLN. Tak będzie dla Pani najkorzystniej.

   Odpowiedz
 6. Iza

  Mam problem z wypłatami z bankomatu. Karta nie jest zablokowana, limitu nie mam ustalonego a nie mogę pobrać pieniędzy. Jakie mogą byś przyczyny ? Z innej karty wyplacilam gotówkę.

  Odpowiedz
  1. finhack

   Ustawienia aplikacji karta, następnie „Kod Pin i zabezpieczenia”. Możliwe, iż ma Pani wyłączoną opcje „wypłaty z bankomatu”

   Odpowiedz
 7. Darek

  Czy płacąc kartą w weekend doliczany jest prowizja (0,5%), jeśli płacimy w EUR, a na koncie mamy tylko złotówki?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Tak, prowizja w weekendy dotyczy wymiany walut i jest doliczana.

   Odpowiedz
 8. Bartek

  Witam, a czy istnieje możliwość podpięcia konta z Revoluta w Paypalu? Tak żeby z PayPala na revoluta przelewać?

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 9. Bartek

  Witam, a czy istnieje możliwość podpięcia konta z Revoluta w Paypalu? Tak żeby z PayPala na revoluta przelewać?

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 10. Karolina

  Witam, mam pytanie dotyczące sytuacji, gdy przez jakis czas nie używam karty Revolut. Czy są jakieś miesieczne obowiązkowe doładowania karty czy użwam ja tylko wtedy kiedy podrozuje, w moim przypadku 2 razy do roku, bez koniecznosci zadnych operacji z karta w okresie bez podrozy?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Prowadzenie i utrzymanie karty jest darmowe, więc na spokojnie może leżeć w portfelu.

   Odpowiedz
 11. Greg

  Witam,mam pytanie ,chciałbym dodać walutę np. dolary na kartę revolut ,czy muszę miec dodane podkonto walutowe ,lub kartę walutową? i dlaczego nie mogę przesłac innej osobie np euro ? ( które ta osoba mi przeslała.? proszę o odp

  Odpowiedz
  1. finhack

   Może Pan przesłać walutę (EURO) innej osobie na konto Revolut lub poprzez przelew bankowy. Wystarczy wejść w zakładkę „płatności”. Tam wybieramy dany kontakt z listy i klikamy „wyslij”, następnie wpisujemy kwotę i wybieramy walutę. W przypadku przelewu bankowego cała instrukcja dostępna w naszym artykule https://finhack.pl/wyplata-euro-z-bankomatu-karta-revolut-i-nie-tylko/ . Akapit „Jak wypłacić pieniądze z Revoluta na konto”.
   Doładowanie dolarami możemy zrobić z poziomu zakładki „Konta” klikając w znak plusa, następnie klikamy na skrót waluty i wybieramy odpowiednią dewizę z listy.

   Odpowiedz
 12. Kamil

  Czesc.Mam zapytanie.Jak zalozyc darmowe konto Revolut w Kanadzie droga internetowa.?Dziekuje.

  Odpowiedz
  1. finhack

   Revolut prowadzi wysyłkę kart do Kanady, standardowy czas dostawy to 2-3 dni. W celu założenia Revoluta klika Pan na link na naszej stronie i postępuje zgodnie z instrukcja na stronie Revoluta (podaje Pan numer telefonu, ściąga aplikacje i dokonuje rejestracji).

   Odpowiedz
 13. Emil

  Jak zrobić przelew z revoluta na konto w polskim banku i jaki jest czas oczekiwania?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Aby wykonać przelew wchodzimy w zakładkę płatności —> przelew bankowy. Z naszego doświadczenia czas oczekiwania na przelew to 1-3 dni robocze.

   Odpowiedz
 14. Janek

  Też używam Revoluta i uważam, że nie ma lepszej karty na rynku w tym momencie

  Odpowiedz
 15. Piotr

  Mam Revoluta od miesiąca i jestem bardzo zadowolony, zacząłem nawet używać tej karty do normalnych płatności w Polsce. W aplikacji bardzo przejrzyście widać historie transakcji 😉 polecam każdemu

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *