200 zł za konto przekorzystne od PEKAO

2
200zł
premii

Premia 200 zł za konto Przekorzystne PEKAO

To jedno z najlepszych kont osobistych na rynku, Pekao oferuję dużo niższe prowizję od konkurentów. Jednocześnie zakres usług oferowany przez bank jest bardzo szeroki. Zyskaj 200 zł za założenie konta Przekorzystnego i wykonanie kilku prostych aktywności. Dodatkowo oferuje 8% na Koncie oszczędnościowym do 200 tyś zł. Największym plusem tej oferty jest karta wielowalutowa z bez-prowizyjnymi przewalutowaniami oraz darmowe bankomaty za granicą!! Jest to bezkonkurencyjna oferta dla podróżników!! Obecnie konto możemy założyć bez wychodzenia z domu!

Czym wyróżnia się konto PEKAO

Naszym zdaniem, sam rachunek warto założyć ze względu na najlepszą ofertę dla podróżników. Ta opcja zadowoli wszystkich fanow Revoluta i podobnych fintech’ów. Zapytacie dlaczego?
Do rachunku możemy wyrobić kartę wielowalutową Mastercard Debit FX. Oferuję ona darmowe przewalutowania z PLN na dowolną walutę po kursach organizacji, bez żadnej dodatkowej prowizji ze strony banku. Efektywnie, kurs wymiany jest na lepszym poziomie niż w kantorach internetowych. Praktycznie tak dobry jak w przypadku Revoluta. Bank dodatkowo oferuje rachunki walutowe, które również możemy powiązać z karta wielowalutową. W tym przypadku bank sam wykryję walutę płatność i obciąży odpowiedni rachunek. Co ciekawe same waluty możemy wymienić w dedykowanym kantorze internetowym PEKAO, z zastosowaniem preferencyjnych kursów wymiany!

To was nie przekonało? Jest jeszcze jeden bardzo mocny argument. PEKAO oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych. Jedynym warunkiem jest aktywność na rachunku (500 zł wpływu/m-c i jedna transakcja kartą/m-c). Naszym zdaniem, powyższe cechy sprawiają, że w wielu przypadkach konto jest korzystniejszą i lepszą propozycją od popularnego Revoluta. To pozycja wręcz obowiązkowa, dla każdej osoby podróżującej za granice! Od momentu założenia rachunku nie musimy się martwić o wymianę walut przed wakacyjną wyprawą. Pakujemy kartę i lecimy! Na miejscu za darmo wypłacimy pieniądze, a samo przewalutowanie zostanie wykonane po bardzo konkurencyjnym kursie, znacznie lepszym niż w jakikolwiek kantorze stacjonarnym.

Kto może skorzystać z oferty

Wracając do samej premii 200 zł na start. Z oferty może skorzystać każdy nowy klient banku. Nowy klient, czyli osoba, która od 1.01.2021 do 9.01.2023. nie posiadała rachunku osobistego w PEKAO. Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy, że w okresie do 10.1.2023 do 15.03.2023 zawrzemy umowę o konto Przekorzystne. Podczas wnioskowania o konto za pomocą specjalnego linku należy zamówić kartę debetową (jest niezbędna do spełnienia warunków promocji).

Obecnie bank PEKAO umożliwia podpisanie umowy całkowicie online. Samo założenie konta online (przy użyciu biometrii) jest jednym z warunków tej promocji. Przy czym w przypadku problemów podczas procesu bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale.

Jeśli natrafimy na jakiś problem podczas zakładania rachunku, najlepiej zadzwonić na infolinie w celu wyjaśnienia wątpliwości. W promocji biorą udział jedynie wniosku złożone w 100% online.

Premia 200 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Premia zostanie wypłacona tylko osobom, które zawarły umowę całkowicie online (przez stronę WWW lub aplikacje PEOPay). Jeżeli będziemy mieli z tym problem (np. weryfikacją tożsamości) to bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale. Jednak premia zostanie wypłacona tylko klientom, którzy podjęli próbę założenia konta w 100% online.

Krok 1
 • podpisz umowę o konto najpóźniej do 15.03.2023, podczas składania wniosku załóż kartę debetową i zainstaluj aplikacje PeoPay. Dodatkowo możemy skorzystać z promocyjnej oferty konta oszczędnościowego -8% na 183 dni do 200 tyś zł.

Premia trafi na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym założyliśmy rachunek (dla kont założonych w lutym, premia zostanie wypłacona do końca marca)

Premia za krok: 50 zł
krok2
 • W kolejnych 3 miesiącach (w każdym z osobna): wykonaj min. 5 transakcje bezgotówkową kartą debetową lub Peopay, dodatkowo przynajmniej raz w każdym z miesięcy zaloguj się do aplikacji mobilnej.
Premia za krok: 150 zł

Przykładowo jeśli konto założymy w lutym 2023 to warunki spełniamy od marca 2023 do czerwca 2023, natomiast samą premie otrzymamy do końca lipca 2023.

Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań w komentarzach.

Konto Przekorzystne PEKAO opłaty

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 lat. Pozostali klienci są zwolnieni z opłat, o ile zapewnią wpływ na rachunek w kwocie min. 500 zł/m-c oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Nie spełnienie powyższych warunków skutkuje nałożeniem opłaty za 4 zł/m-c za kartę. Bez prowizji wypłacimy gotówkę tylko z bankomatów własnych PEKAO. Dodatkowo w przypadku spełnienia warunku aktywności, możemy dokonać 2 darmowych wypłat co miesiąc z dowolnych bankomatów w kraju. Największym plusem oferty są nielimitowane darmowe wypłaty z bankomatów za granica!! Więcej informacji o koncie znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych.

Przydatne dokumenty

regulamin 200 zł z PKAO

Tabela opłat i prowizji

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 15.03.2023r.
Co możesz zyskać:
200 zł w gotówce
Dla kogo:
Nowy klient, czyli osoba, która od 1.01.2021 do 9.01.2023. nie posiadała rachunku osobistego w PEKAO.
Jak trudno uzyskać premię?
Łatwo. Należy otworzyć rachunek wraz z kartą i aplikacją PeoPay, a następnie w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub zbliżeniowo oraz zaloguj się raz do aplikacji mobilnej.
Komentarze
2 komentarzy on “200 zł za konto przekorzystne od PEKAO”
 1. Bartosz

  Odnośnie 500zł wpływu na konto
  cytat ze strony banku
  „w przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów)”
  Czyli musiałoby wpływać wynagrodzenie ponieważ wpłata gotówki przez wpłatomat, lub przelew z własnego innego konta które jest w innym banku się nie liczy? Nie wiem czy dobrze to rozumiem.

  Odpowiedz
  1. Michał - Finhack

   „innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł”, w przypadku przelewów własnych z historii by wynikało, że chodzi o przelewy własne pomiędzy kontami w PEKAO. Przelew z naszego konta w innym banku powinien zostać zaakceptowany. Ewentualnie przelew od kogoś z rodziny (my przelewamy i on nam).

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.