200 zł za konto przekorzystne od PEKAO

0
200zł
premii

Premia 200 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Aktualnie najlepsze konto osobiste na rynku, Pekao oferuję dużo niższe prowizję od konkurentów. Jednocześnie zakres usług oferowany przez bank jest bardzo szeroki. Zyskaj 200 zł za założenie konta Przekorzystnego i wykonanie kilku prostych aktywności. Największym plusem tej oferty jest karta wielowalutowa z bez-prowizyjnymi przewalutowaniami oraz darmowe bankomaty za granicą!! Jest to bezkonkurencyjna oferta dla podróżników!! Obecnie konto możemy założyć bez wychodzenia z domu!

Kto może skorzystać z oferty

Premie może otrzymać każdy nowy klient banku. Nowy klient dla PEKAO to osoba nie posiadająca żadnego konta osobistego miedzy 1.01.2020 a 31.03.2022 . Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy, że w okresie do 30.06.2022 zawrzemy umowę o konto Przekorzystne. Podczas wnioskowania o konto za pomocą specjalnego linku należy zamówić kartę debetową (jest niezbędna do spełnienia warunków promocji).

Obecnie bank PEKAO umożliwia podpisanie umowy całkowicie online. Samo założenie konta całkowicie online (przy użyciu biometrii) jest jednym z warunków tej promocji . Przy czym w przypadku problemów podczas procesu, bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale.

W przypadku jakichkolwiek problemów z wnioskiem, najlepiej zadzwonić na infolinie w celu jego anulacji. Następnie powinniśmy spróbować złożyć wniosek ponownie. W promocji biorą udział jedynie wniosku złożone w 100% online.

Premia 200 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Premia zostanie wypłacona tylko osobom, które zawarły umowę całkowicie online (przez stronę WWW lub aplikacje PEOPay). Jeżeli będziemy mieli z tym problem (np. weryfikacją tożsamości) to bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale. Jednak premia zostanie wypłacona tylko osobą, które podjęły próbę założenia konta w 100% online.

Krok 1
  • podpisz umowę o konto najpóźniej do 30.06.2022, podczas składania wniosku załóż kartę debetową, aplikacje PeoPay.
Premia za krok: 50 zł
krok2
  • W kolejnych 3 miesiącach (w każdym z osobna): wykonaj min. 5 transakcje bezgotówkową kartą debetową lub Peopay
Premia za krok: 150 zł

Przykładowo jeśli konto założymy w kwietniu 2022 to warunki spełniamy od maja 2022 do lipca 2022, natomiast samą premie otrzymamy do końca sierpnia 2022.

Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań w komentarzach.

Świetne kursy wymiany walut dla posiadaczy konta PEKAO 

Świetna karta wielowalutowa! Bardzo dobra opcja dla fanów karty Revolut i nie tylko!. Wraz z kontem możemy wyrobić kartę Mastercard Debit FX, wraz z nią zyskujemy darmowe przewalutowania po kursach organizacji płatniczej. W praktyce oznacza to kursy znacznie lepsze, niż w kantorach internetowych i prawie tak dobre jak ma karta Revolut. Jednocześnie spełniając warunek aktywności (500 zł wpływu/m-c i jedna transakcja/m-c) otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych. Jest to najlepsza karta debetowa dla osób podróżujących za granicę, pozwala wypłacić dowolną ilość gotówki bez prowizji!!!  Jeśli wypłacasz gotówkę za granicą, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Konto Przekorzystne PEKAO opłaty

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 lat. Pozostali klienci są zwolnieni z opłat, o ile zapewnią wpływ na rachunek w kwocie min. 500 zł/m-c oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Nie spełnienie powyższych warunków skutkuje nałożeniem opłaty za 4 zł/m-c za kartę. Bez prowizji wypłacimy gotówkę tylko z bankomatów własnych PEKAO. Dodatkowo w przypadku spełnienia warunku aktywności, możemy dokonać 2 darmowych wypłat co miesiąc z dowolnych bankomatów w kraju. Ponadto otrzymujemy nielimitowane darmowe wypłaty z bankomatów za granica!! Więcej informacji o koncie znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych.

Przydatne dokumenty

regulamin 200 zł z PEKAO

Tabela opłat i prowizji

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.06.2022r.
Co możesz zyskać:
200 zł w gotówce.
Dla kogo:
Nowy klient, czyli osoba, która od 1 stycznia 2020 r. do 23 stycznia 2022 r. nie posiadała w Pekao SA rachunku osobistego ani lokaty.
Jak trudno uzyskać premię?
Łatwo. Należy otworzyć rachunek wraz z kartą i aplikacją PeoPay, a następnie w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub zbliżeniowo.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.