fbpx

Rekordowe 150 zł za konto przekorzystne od PEKAO

Premia 150 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Hit powrócił!! Zyskaj 150 zł za założenie konta Przekorzystnego i prostą aktywność. Jednocześnie bank oferuje 3 % w skali roku na lokacie dla kwot do 10 000 zł. Największym plusem tej oferty jest karta wielowalutowa bez prowizji za przewalutowanie i darmowe bankomaty za granicą!! Jest to bezkonkurencyjna oferta dla podróżników od banki Pekao!! Obecnie konto możemy założyć bez wychodzenia z domu!

Kto może skorzystać z oferty

Premie może otrzymać każdy nowy klient banku. Nowy klient dla PEKAO to osoba nie posiadająca żadnego produkty konta osobistego miedzy 1.01.2019 a 20.05.2020 . Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy że w okresie do 30.06.2020 zawrzemy umowę o konto Przekorzystne. Jednocześnie w celu spełnienia warunków promocji będziemy potrzebować karty debetowej do konta lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Obecnie bank PEKAO umożliwia podpisanie umowy całkowicie online. W celu wzięcia udziału w promocji, musimy założyć konto całkowicie online (przy użyciu biometrii). Przy czym w przypadku problemow w procesie bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale.

W przypadku wystąpienia problemów, błędu itp. Należy zadzwonić na infolinie w celu anulowania wniosku. Następnie powinniśmy spróbować złożyć wniosek ponownie. W promocji biorą udział jedynie wniosku złożone w 100% online.

Premia 150 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Nagroda została podzielona na 2 części, warunki do spełnienia są bardzo proste.

Pierwsze 100 zł otrzymamy za zapewnienie wpływu 500 zł na konto, dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej (przy użyciu karty lub aplikacji PeoPay) oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay.  Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę oraz w 3 kolejnych miesiącach. Jeżeli umowę podpiszemy w czerwcu, to warunki należy spełnić w lipcu, sierpniu, wrześniu oraz październiku . W przypadku wpływu 500 zl wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy pomiędzy własnymi rachunkami. Najlepiej przelać wymaganą kwotę z naszego konta w innym banku. Transakcja bez-gotówka powinna być zapłatą za towary bądź usługi (w przypadku aplikacji PeoPay wykluczone są przelewy).

Kolejne 50 zł otrzymamy w formie punktów programu Bezcenne Chwile. Wystarczy, że do 30.06.2020 zarejestrujemy kartę w programie Bezcenne Chwile. Za ten krok otrzymamy 1000 punktów w ciągu 14 dni. Następnie za zalogowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay otrzymamy 2400 punktów w ciągu 30 dni. Otrzymane punkty możemy w ciagu 6 miesięcy wymienić na nagrody o wartości 50 zł (np. bony do Empiku, Decathlonu itp.)

Pierwsza premia zostanie wypłacona tylko osobom, które zawarły umowę całkowicie online (przez stronę WWW lub aplikacje PEOPay). Jeżeli będziemy mieli z tym problem (weryfikacją tożsamości) to bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale. Jednak premia zostanie wypłacona tylko osobą, które podjęły próbę założenia konta w 100% online.

Pierwszą nagrodę otrzymamy do 30.11.2020.

Świetna karta wielowalutowa!

Bardzo dobra opcja dla fanów karty Revolut i nie tylko!. Wraz z kontem możemy wyrobić kartę Mastercard Debit FX, wraz z nią zyskujemy darmowe przewalutowania po kursach organizacji płatniczej. W praktyce oznacza to kursy znacznie lepsze, niż w kantorach internetowych i prawie tak dobre jak ma karta Revolut. Jednocześnie spełniając warunek aktywności (500 zł wpływu/m-c i jedna transakcja/m-c) otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych. Jest to najlepsza karta debetowa dla osób podróżujących za granicę, pozwala wypłacić dowolną ilość gotówki bez prowizji!!!  Jeśli wypłacasz gotówkę za granicą, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Konto Przekorzystne PEKAO opłaty

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 lat. Pozostali klienci są zwolnieni z opłat, o ile zapewnią wpływ na rachunek w kwocie min. 500 zł/m-c oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Nie spełnienie powyższych warunków skutkuje nałożeniem opłaty za rachunek 6 zł/m-c oraz 3 zł/m-c za kartę. Bez prowizji wypłacimy gotówkę tylko z bankomatów własnych PEKAO. Dodatkowo w przypadku spełnienia warunku aktywności, możemy dokonać 2 darmowych wypłat co miesiąc z dowolnych bankomatów w kraju. Ponadto otrzymujemy nielimitowane darmowe wypłaty z bankomatów za granica!! Dokładna analiza rachunku w naszej porównywarce lub na dedykowanej stronie.

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji Otwórz Konto Przekorzystne 100 zł
Tabela opłat i prowizji

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0