200 zł za konto przekorzystne od PEKAO

0
200zł
premii

Premia 200 zł za konto Przekorzystne PEKAO

To jedno z najlepszych kont osobistych na rynku, Pekao oferuję dużo niższe prowizję od konkurentów. Jednocześnie zakres usług oferowany przez bank jest bardzo szeroki. Zyskaj 200 zł za założenie konta Przekorzystnego i wykonanie kilku prostych aktywności. Dodatkowo nowi klienci mogą zgarnąć 150 zł w programie bezcenne chwile. Największym plusem tej oferty jest karta wielowalutowa z bez-prowizyjnymi przewalutowaniami oraz darmowe bankomaty za granicą!! Jest to bezkonkurencyjna oferta dla podróżników!! Obecnie konto możemy założyć bez wychodzenia z domu!

Czym wyróżnia się konto PEKAO

Naszym zdaniem, sam rachunek warto założyć ze względu na najlepszą ofertę dla podróżników. Ta opcja zadowoli wszystkich fanow Revoluta i podobnych fintech’ów. Zapytacie dlaczego?
Do rachunku możemy wyrobić kartę wielowalutową Mastercard Debit FX. Oferuję ona darmowe przewalutowania z PLN na dowolną walutę po kursach organizacji, bez żadnej dodatkowej prowizji ze strony banku. Efektywnie, kurs wymiany jest na lepszym poziomie niż w kantorach internetowych. Praktycznie tak dobry jak w przypadku Revoluta. Bank dodatkowo oferuje rachunki walutowe, które również możemy powiązać z karta wielowalutową. W tym przypadku bank sam wykryję walutę płatność i obciąży odpowiedni rachunek. Co ciekawe same waluty możemy wymienić w dedykowanym kantorze internetowym PEKAO, z zastosowaniem preferencyjnych kursów wymiany!

To was nie przekonało? Jest jeszcze jeden bardzo mocny argument. PEKAO oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych. Jedynym warunkiem jest aktywność na rachunku (500 zł wpływu/m-c i jedna transakcja kartą/m-c). Naszym zdaniem, powyższe cechy sprawiają, że w wielu przypadkach konto jest korzystniejszą i lepszą propozycją od popularnego Revoluta. To pozycja wręcz obowiązkowa, dla każdej osoby podróżującej za granice! Od momentu założenia rachunku już nie musimy się martwić o wymianę walut przed wakacyjną wyprawą. Pakujemy kartę i lecimy bez zmartwień! Na miejscu za darmo wypłacimy pieniądze, a samo przewalutowanie zostanie wykonane po bardzo konkurencyjnym kursie, znacznie lepszym niż w jakikolwiek kantorze stacjonarnym.

Kto może skorzystać z oferty

Wracając do samej premii 200 zł na start. Z oferty może skorzystać każdy nowy klient banku. Nowy klient to dla PEKAO osoba nie posiadająca żadnego konta osobistego miedzy 1.01.2020 a 31.08.2022. Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy, że w okresie do 16.10.2022 zawrzemy umowę o konto Przekorzystne. Podczas wnioskowania o konto za pomocą specjalnego linku należy zamówić kartę debetową (jest niezbędna do spełnienia warunków promocji).

Obecnie bank PEKAO umożliwia podpisanie umowy całkowicie online. Samo założenie konta online (przy użyciu biometrii) jest jednym z warunków tej promocji. Przy czym w przypadku problemów podczas procesu bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale.

Jeśli natrafimy na jakiś problem podczas zakładania produktu, najlepiej zadzwonić na infolinie w celu wyjaśnienia wątpliwości. W promocji biorą udział jedynie wniosku złożone w 100% online.

Premia 200 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Premia zostanie wypłacona tylko osobom, które zawarły umowę całkowicie online (przez stronę WWW lub aplikacje PEOPay). Jeżeli będziemy mieli z tym problem (np. weryfikacją tożsamości) to bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale. Jednak premia zostanie wypłacona tylko osobom, które podjęły próbę założenia konta w 100% online.

Krok 1
  • podpisz umowę o konto najpóźniej do 16.10.2022, podczas składania wniosku załóż kartę debetową i aplikacje PeoPay. Dodatkowo możemy skorzystać z promocyjnej oferty konta oszczędnościowego.

Premia trafi na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym założyliśmy rachunek (dla kont założonych we wrześniu, premia zostanie wypłacona do końca października)

Premia za krok: 50 zł
krok2
  • W kolejnych 3 miesiącach (w każdym z osobna): wykonaj min. 5 transakcje bezgotówkową kartą debetową lub Peopay dodatkowo przynajmniej raz w każdym miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej.
Premia za krok: 150 zł

Przykładowo jeśli konto założymy we wrześniu 2022 to warunki spełniamy od października2022 do grudnia 2022, natomiast samą premie otrzymamy do końca stycznia 2023.

Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań w komentarzach.

Dodatkowa premia 150 zł – bezcenne chwilę

Najlepiej do 30.09.2022 zarejestruj kartę w programie Bezcenne chwile. W ciągu 30 dni od momentu rejestracji wykonaj płatności na kwotę min. 50 zł (w sklepach lub Internecie). Jeżeli wszystko zrobisz w tych terminach to otrzymasz punkty wymienne na nagrody o wartości 150 zł (w sumie 12 000 punktów, w pakiecie 4 000 + 8 000). W przypadku rejestracji karty do 9.10.2022, dalej otrzymamy punkty, ale już w mniejszej ilości (tylko 8 000 punktów).

  • 4 000 punktów otrzymamy w specjalnej akcji dla klientów PEKAO. Wystarczy się zarejestrować do 30.09.2022.
  • 8 000 punktów otrzymamy w ogólnej ofercie dostępnej do 09.10.2022.

Konto Przekorzystne PEKAO opłaty

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 lat. Pozostali klienci są zwolnieni z opłat, o ile zapewnią wpływ na rachunek w kwocie min. 500 zł/m-c oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Nie spełnienie powyższych warunków skutkuje nałożeniem opłaty za 4 zł/m-c za kartę. Bez prowizji wypłacimy gotówkę tylko z bankomatów własnych PEKAO. Dodatkowo w przypadku spełnienia warunku aktywności, możemy dokonać 2 darmowych wypłat co miesiąc z dowolnych bankomatów w kraju. Największym plusem oferty są nielimitowane darmowe wypłaty z bankomatów za granica!! Więcej informacji o koncie znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych.

Przydatne dokumenty

regulamin 200 zł z PEKAO

regulamin oferty bezcenne chwile dla klientów PEKAO

regulamin promocji 8 000 punktów na start

Tabela opłat i prowizji

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 16.10.2022r.
Co możesz zyskać:
200 zł w gotówce, 150 zł w programie bezcenne chwile i najlepsze konto dla podróżników!
Dla kogo:
Nowy klient, czyli osoba, która od 1 stycznia 2020 r. do 31 sierpnia 2022 r. nie posiadała w Pekao SA rachunku osobistego ani lokaty.
Jak trudno uzyskać premię?
Łatwo. Należy otworzyć rachunek wraz z kartą i aplikacją PeoPay, a następnie w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub zbliżeniowo oraz zaloguj się raz do aplikacji mobilnej.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.