fbpx

Ponad 300 zł za konto przekorzystne od PEKAO

Premia ponad 300 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Hit powrócił!! Zyskaj 300 zł moneyback za założenie konta Przekorzystnego. Dodatkowo możemy odebrać 50 zł w formie punktów Priceless Specials oraz 100 zł za polecenie konta.  Największym plusem tej oferty jest karta wielowalutowa bez prowizji za przewalutowanie i darmowe bankomaty za granicą!! Jest to bezkonkurencyjna oferta dla podróżników od banki Pekao!! Obecnie konto możemy założyć bez wychodzenia z domu!

Kto może skorzystać z oferty

Premie może otrzymać każdy nowy klient banku. Nowy klient dla PEKAO to osoba nie posiadająca żadnego konta osobistego miedzy 4.01.2019 a 31.12.2020 . Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy, że w okresie do 31.03.2021 zawrzemy umowę o konto Przekorzystne. Jednocześnie w celu spełnienia warunków promocji będziemy potrzebować karty debetowej do konta oraz aplikacji mobilnej PeoPay.

Obecnie bank PEKAO umożliwia podpisanie umowy całkowicie online. A założenie konta całkowicie online (przy użyciu biometrii) jest jednym z warunków tej promocji . Przy czym w przypadku problemow podczas procesu, bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale.

W przypadku jakichkolwiek problemów z wnioskiem, najlepiej zadzwonić na infolinie w celu jego anulacji. Następnie powinniśmy spróbować złożyć wniosek ponownie. W promocji biorą udział jedynie wniosku złożone w 100% online.

Premia 100 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Pierwsze 100 zł otrzymamy w formie zwrotu 10% płatności bezgotówkowych kartą w okresie do końca 3 miesiąca po założeniu produktu.  W tym przypadku musimy wydać 1000 zł w ciągu 3 miesięcy, aby otrzymać 100 zł. Jeżeli konto założymy w lutym 2021, to czas na spełnienie warunków mamy do końca maja 2021. Dodatkowym warunkiem jest zapewnienie wpływu 500 zł na kont co miesiąc począwszy od miesiąca następującego po miesiącu założenie konta. Jeżeli konto założymy w lutym to wpływy musimy zapewnić w marcu, kwietniu oraz maju.  W przypadku wpływu 500 zł wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy pomiędzy własnymi rachunkami. Najlepiej przelać wymaganą kwotę z naszego konta w innym banku. Transakcja bez-gotówka powinna być zapłatą za towary bądź usługi.

Premia zostanie wypłacona tylko osobą, które zawarły umowę całkowicie online (przez stronę WWW lub aplikacje PEOPay). Jeżeli będziemy mieli z tym problem (np. weryfikacją tożsamości) to bank dopuszcza możliwość finalizacji wniosku w oddziale. Jednak premia zostanie wypłacona tylko osobą, które podjęły próbę założenia konta w 100% online.

Jeśli nasz okres spełniania warunków przypada na luty-maj 2021, to wypłata premii nastąpi do końca czerwca. Czyli do końca miesiąca po okresie promocji.

Premia 200 zł za dodatkowa kartę kredytową

Osoby, które wezmą udział w powyższej promocji mogą skorzystać z oferty moneyback za wyrobienie karty kredytowej. Do zyskania jest również 10% przy czym maksymalna kwota zwrotu to aż 200 zł. Jeżeli chcemy skorzystać z oferty wystarczy do 31.09.2021 podpisać umowę o dowolną kartę kredytową PEKAO z logiem Mastercard. Następnie na skorzystanie z cashback mamy 3 miesiące od podpisania umowy. Przykładowo jeżeli kartę założymy 25.02.2021 to czas na wykonanie transakcji o wartości 2000 zł mamy do 25.05.2021. Dodatkowo w każdym miesiącu powinniśmy wykonać min. 1 transakcje kartą.

Dodatkowe 50 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Dodatkowo obecne trwa jeszcze jedna promocja, dla nowych i obecnych klientów Pekao. Możemy otrzymać punkty w programie bezcenne chwile, wartość tej premii to 3400 punktów, które możemy wymienić np. na vouchery o wartości 50 zł.

Aby odebrać bonus, wystarczy do 31.03.2021 zarejestrować kartę Mastercard od naszego konta, w programie Bezcenne Chwile. Aby to dokonać wystarczy zalogować się w Peako24 lub na stronie bezcennechwile.pl. Za rejestracje otrzymamy 1000 punktów, natomiast za wykonanie 1 płatnościkartą dodatkowe 2400 punktów. Punkty w kolejnym etapie możemy wymienić na nagrody.

Dodatkowe 100 zł za polecenie konta PEAKO

Posiadacze konta mogą zgarnąć dodatkowe 100 zł za polecenie konta. Niestety premia wypłacana jest jedynie osobą polecającym. Polecana osoba nic z tego nie ma.

Swietne kursy wymiany walut dla posiadaczy konta PEKAO 

Świetna karta wielowalutowa!Bardzo dobra opcja dla fanów karty Revolut i nie tylko!. Wraz z kontem możemy wyrobić kartę Mastercard Debit FX, wraz z nią zyskujemy darmowe przewalutowania po kursach organizacji płatniczej. W praktyce oznacza to kursy znacznie lepsze, niż w kantorach internetowych i prawie tak dobre jak ma karta Revolut. Jednocześnie spełniając warunek aktywności (500 zł wpływu/m-c i jedna transakcja/m-c) otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych. Jest to najlepsza karta debetowa dla osób podróżujących za granicę, pozwala wypłacić dowolną ilość gotówki bez prowizji!!!  Jeśli wypłacasz gotówkę za granicą, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Konto Przekorzystne PEKAO opłaty

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 lat. Pozostali klienci są zwolnieni z opłat, o ile zapewnią wpływ na rachunek w kwocie min. 500 zł/m-c oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Nie spełnienie powyższych warunków skutkuje nałożeniem opłaty za rachunek 6 zł/m-c oraz 3 zł/m-c za kartę. Bez prowizji wypłacimy gotówkę tylko z bankomatów własnych PEKAO. Dodatkowo w przypadku spełnienia warunku aktywności, możemy dokonać 2 darmowych wypłat co miesiąc z dowolnych bankomatów w kraju. Ponadto otrzymujemy nielimitowane darmowe wypłaty z bankomatów za granica!! Dokładna analiza rachunku w naszej porównywarce lub na dedykowanej stronie.

Przydatne dokumenty

Regulamin “Zyskaj_do_10% zwrotu”

Regulamin “Zyskaj_do_10%_zwrotu_za kartę kredytową”

Tabela opłat i prowizji

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja V

[FM_form id="1"]
1 Opinia
 1. Odpowiedz Avatar
  Yaah 11 września 2020 14:10

  Dzięki za info, ale proszę, przeczytajcie przed klepnięciem w Enter to, co napisaliście, na litość boskOM!

  Dodaj swoją opinie

  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0