Rekordowe 200 zł za konto przekorzystne od PEKAO

Premia 200 zł za konto Przekorzystne

Zyskaj 200 zł za założenie konta Przekorzystnego i prostą aktywność. Jednocześnie bank oferuje 3 % w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwot do 30 000 zł. Największym plusem tej oferty jest karta wielowalutowa bez prowizji za przewalutowanie i darmowe bankomaty za granicą!! Jest to bezkonkurencyjna oferta dla podróżników od banki Pekao!!

PRemia 200 zł za konto Pekao

Kto może skorzystać z oferty

Premie może otrzymać każdy nowy klient banku. Nowy klient dla PEKAO to osoba nie posiadająca żadnego produkty konta osobistego miedzy 1.08.2018 a 31.07.2019. Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy że w okresie do 31.08.2019 zawrzemy umowę o konto Przekorzystne. Jednocześnie w celu spełnienia warunków promocji będziemy potrzebować karty debetowej do konta lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Obecnie bank PEKAO umożliwia podpisanie umowy całkowicie online. Dodatkowo możliwe jest złożenie wniosku przez internet i podpisanie dokumentów w oddziale. W drugim przypadku należy sfinalizować wniosek internetowy, a nie składać nowy (warto to zaznaczyć pracownikowi banku.

W przypadku wystąpienia problemów, błędu itp. Należy zadzwonić na infolinie w celu anulowania wniosku. Następnie powinniśmy spróbować złożyć wniosek ponownie. W promocji biorą udział jedynie wniosku złożone w 100% online.

Premia 200 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Nagroda została podzielona na 2 części, warunki do spełnienia są bardzo proste.

Pierwsze 100 zł otrzymamy za zapewnienie wpływu 500 zł na konto oraz dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej (przy użyciu karty lub aplikacji PeoPay). Oba warunki należy spełnić we wrześniu. W przypadku wpływu 500 zl wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy pomiędzy własnymi rachunkami. Najlepiej przelać wymaganą kwotę z naszego konta w innym banku. Transakcja bezgotówka powinna być zapłatą za towary bądź usługi (w przypadku aplikacji PeoPay wykluczone są przelewy).

Drugie 100 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w trzech kolejnych miesiącach (500 zł wpływu/m-c oraz 1 transakcja kartą /m-c). Przykładowo jeżeli pierwszy warunek spełnimy we wrześniu, to powinniśmy w październiku, listopadzie oraz grudniu zapewnić wpływ oraz dokonać transakcje kartą.

Pierwszą nagrodę otrzymamy w połowie października, drugą w połowie stycznia 2020.

Świetna karta wielowalutowa!

Bardzo dobra opcja dla fanów karty Revolut i nie tylko!. Wraz z kontem możemy wyrobić kartę Mastercard Debit FX, wraz z nią zyskujemy darmowe przewalutowania po kursach organizacji płatniczej. W praktyce oznacza to kursy znacznie lepsze, niż w kantorach internetowych i prawie tak dobre jak ma karta Revolut. Jednocześnie spełniając warunek aktywności (500 zł wpływu/m-c i jedna transakcja/m-c) otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych. Jest to najlepsza karta debetowa dla osób podróżujących za granicę, pozwala wypłacić dowolną ilość gotówki bez prowizji!!!  Jeśli wypłacasz gotówkę za granicą, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego

Zakładając powyższy ROR możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Bank PEKAO oferuje 3% w skali roku dla kwot do 30 000 zł na okres 180 dni. Wystarczy, że d0 30.09.2019 zdecydujemy się również na konto oszczędnościowe.

Konto Przekorzystne opłaty

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 lat. Pozostali klienci są zwolnieni z opłat, o ile zapewnią wpływ na rachunek w kwocie min. 500 zł/m-c oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Nie spełnienie powyższych warunków skutkuje nałożeniem opłaty za rachunek 6 zł/m-c oraz 3 zł/m-c za kartę. Bez prowizji wypłacimy gotówkę tylko z bankomatów własnych PEKAO. Dodatkowo w przypadku spełnienia warunku aktywności, możemy dokonać 2 darmowych wypłat co miesiąc z dowolnych bankomatów w kraju. Ponadto otrzymujemy nielimitowane darmowe wypłaty z bankomatów za granica!! Dokładna analiza rachunku w naszej porównywarce lub na dedykowanej stronie.

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji
Regulamin promocji konta oszczędnościowego

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0