Promocja Santander – Konto Firmowe za bezwarunkowe 0 zł i premia do 1500 zł

0
do 1500 zł
Premii

Promocja Santander – Konto Firmowe za 0 zł

Kolejna odsłona mega atrakcyjnej promocji konta Firmowego od Santander Bank Polska i to nie tylko ze względu na ciekawy bonus. Jest to najlepsza promocja tego konta, jaka dotychczas miała miejsce. W obecnej wersji otrzymujemy bezwarunkowe i bezterminowe prowadzenie konta za 0 zł, do tego darmowe przelewy internetowe (w tym 10 przelewów express/m-c), darmowe utrzymanie karty, wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie za zero. Dodatkowo możemy zyskać nawet 1500 zł za aktywne korzystanie z rachunku, w ramach promocji na start. Obecnie to najlepsza oferta dla małych firm (jednoosobowych działalności gospodarczych).

warunki darmowego konta firmowego godnego polecenia

Kto może skorzystać z oferty 900 zł + 600 zł

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały konta firmowego w Santander Bank Polska od 1.01.2022. Posiadanie konta osobistego, karty kredytowej itd. nie wyklucza nas z promocji.

Pierwszym korkiem jest założenie konta na dedykowanej stronie promocji. Czas na to mamy do 31.07.2023. Podczas wypełniania wniosku należy zaznaczyć zgody marketingowe (kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych). Jest to warunek konieczny, aby wziąć udział w ofercie. Wnioskowanie o konto firmowe na promocyjnych warunkach możliwe jest jedynie online.

900 zł premii od Santander Bank Polska

Bonus 900 zł otrzymamy w formie moneybacku. Bank zwróci nam 3 % wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą przez 6 pierwszych miesięcy (maksymalnie 150 zł/m-c). W celu uzyskania maksymalnej premii, powinniśmy dokonać płatności kartą na kwotę 5000 zł w danym okresie. Dodatkowo, w miesiącu następujący po dokonaniu płatności powinniśmy wykonać przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł(warunek konieczny). Wymagane kroki przedstawiamy poniżej:

1 krok

Załóż konto firmowe oraz wyraź zgody marketingowe. Dokonaj płatności kartą na kwotę do 5 000 zł (maksymalny bonus za dany miesiąc otrzymamy po wydaniu właśnie takiej kwoty). Pierwszym miesiącem za który otrzymamy moneyback jest miesiąc założenia rachunku!

Premia za krok: 0 zł
Krok 2

Do 20-tego wykonaj przelew ZUS na min. 200 zł oraz wykonaj płatności karta na kwotę 5 000 zł (maksymalna premia). W tym miesiącu otrzymamy premie za płatności wykonane w poprzednim miesiącu. W zależności od wysokości wydatków bonus wyniesie od 0 do 150 zł (płatności 0-5000 zł)

Premia za krok: 0 - 150 zł
Krok 3

Do 20-tego wykonaj przelew ZUS na min. 200 zł oraz wykonaj płatności karta na kwotę 5 000 zł (maksymalna premia). W tym miesiącu otrzymamy premie za płatności wykonane w poprzednim miesiącu. W zależności od wysokości wydatków bonus wyniesie od 0 do 150 zł (płatności 0-5000 zł)

Premia za krok: 0 -150 zł
Krok 4

Warunki jak w poprzednim kroku

Premia za krok: 0 -150 zł
Krok 5

Warunki jak we wcześniejszym krok

Premia za krok: 0 -150 zł
Krok 6

Warunki jak powyżej

Premia za krok: 0 -150 zł
7 krok

Wykonaj przelew Zus na min. 200 zł. Premia zostanie wypłacona za płatności dokonane w poprzednim miesiącu, w tym okresie już nie musimy realizować żadnych transakcji kartą.

Premia za krok: 0 - 150 zł

Premia trafi na nasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki. Powyższą premię powinniśmy uwzględnić w przychodach naszej firmy rozliczając ewentualny podatek.

600 zł za skorzystanie z oferty kredytowej

Powyższą premie, możemy zwiększyć o kolejne 600 zł. Bank zapłaci nam dodatkowe 600 zł w przypadku skorzystaniu z kredytu i/lub leasingu. Niestety z tych premii skorzystają firmy, które i tak planowały założenie tych usług/produktów. Korzystanie z produktów kredytowy celem odebrania samej premii prawdopodobnie nie będzie opłacalne.

  • 300 zł otrzymamy za zawarcie umowy kredytowej
  • Kolejne 300 zł otrzymamy za zawarcie leasingu lub pożyczki leasingowej

Oczywiście możemy, ale nie musimy skorzystać z tych ofert. Wybrane promocje rozliczane są osobno, po spełnieniu konkretnych warunków.

Bezwarunkowo darmowe Konto Firmowe

W promocji zyskujemy nie tylko premię pieniężna, ale również bezterminowo nie zapłacimy nic za prowadzenie konta wraz z kartą. Na tym nie kończą się korzyści, zgodnie z regulaminem bank nie pobierze żadnych opłat za:

  • Prowadzenie konta wraz z kartą
  • Przelewy internetowe wraz z kodami autoryzacyjnymi
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych Bluecash w danym miesiącu
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów
  • Zlecenia stałe i polecenia zapłaty

Jest to historycznie najlepsza oferta, we wcześniejszych promocjach bank oferował zwolnienie z opłat na okres 12-24 miesięcy. Dlatego tym bardziej warto skorzystać z obecnej odsłony, ponieważ nie wiadomo czy w przyszłości warunki nie ulegną pogorszeniu.

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji 

Tabela opłat i prowizji

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.07.2023r.
Co możesz zyskać:
900 zł w formie moneyback za płatności kartą oraz 600 zł za skorzystanie z produktu kredytowego
Dla kogo:
Nowe Firmy (brak konta firmowego w Santander Banku po 01.01.2022)
Jak trudno uzyskać premię?
Poziom trudności oceniamy jako Średni. Aby odebrać bonus 900 zł musimy wydać łącznie ok 30 000 zł kartą oraz wykonać 6 przelewów do ZUS na przestrzeni 6 miesięcy. Dodatkowe 600 zł zostanie wypłacone za skorzystanie z oferty kredytowej i leasingowej banku.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.