Promocja Santander – Konto Firmowe za bezwarunkowe 0 zł i premia do 2700 zł

0
do 2700 zł
Premii

Promocja Santander – Konto Firmowe za 0 zł

Kolejna odsłona mega atrakcyjnej promocji konta Firmowego od Santander Bank Polska i to nie tylko ze względu na ciekawy bonus. Jest to najlepsza promocja tego konta, jaka dotychczas miała miejsce. W obecnej wersji otrzymujemy bezwarunkowe i bezterminowe prowadzenie konta za 0 zł, do tego darmowe przelewy internetowe (w tym 10 przelewów express/m-c), darmowe utrzymanie karty, wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie za zero. Co więcej, możemy zyskać nawet 2700 zł za aktywne korzystanie z rachunku, w ramach promocji na start. Do 31.07.2024 dostępna jest dodatkowa premia, gdzie do zdobycia jest bon do biedronki o wartości 300 zł. Obecnie to jedna z najlepszych oferta dla małych firm (jednoosobowych działalności gospodarczych).

Kto może skorzystać z oferty 1200 zł + 1500 zł

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały konta firmowego w Santander Bank Polska w okresie ostatnich 12 miesięcy (okres przed przystąpieniem do promocji). Posiadanie konta osobistego, karty kredytowej itd. nie wyklucza nas z promocji.

Pierwszym korkiem jest założenie konta na dedykowanej stronie promocji. Czas na to mamy do 30.09.2024. Podczas wypełniania wniosku należy zaznaczyć zgody marketingowe (kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych). Jest to warunek konieczny, aby wziąć udział w ofercie. Wnioskowanie o konto firmowe na promocyjnych warunkach możliwe jest jedynie online.

1200 zł premii od Santander Bank Polska

Bonus 1200 zł otrzymamy w formie moneybacku. Bank zwróci nam 3 % wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą/BLIKiem przez 6 pierwszych miesięcy (maksymalnie 200 zł/m-c). W celu uzyskania maksymalnej premii, powinniśmy dokonać płatności kartą na kwotę 6667 zł w danym okresie. Dodatkowo, w miesiącu następujący po dokonaniu płatności powinniśmy wykonać przelew do ZUS (warunek konieczny). Wymagane kroki przedstawiamy poniżej:

1 krok

Załóż konto firmowe oraz wyraź zgody marketingowe. Dokonaj płatności kartą na kwotę do 6 667 zł (maksymalny bonus za dany miesiąc otrzymamy po wydaniu właśnie takiej kwoty). Pierwszym miesiącem za który otrzymamy moneyback jest miesiąc założenia rachunku!

Premia za krok: 0 zł
Krok 2

Do 20-tego wykonaj przelew ZUS oraz wykonaj płatności karta na kwotę 6 667 zł (maksymalna premia). W zależności od wysokości wydatków bonus wyniesie od 0 do 200 zł (płatności 0-6 667 zł) i zostanie wypłacony za 2 miesiące.

Premia za krok: 0 - 200 zł
Krok 3

Do 20-tego wykonaj przelew ZUS oraz wykonaj płatności karta na kwotę 6 667 zł (maksymalna premia). W tym miesiącu otrzymamy premie za płatności wykonane w pierwszym miesiącu. W zależności od wysokości wydatków bonus wyniesie od 0 do 200 zł (płatności 0-6 667 zł)

Premia za krok: 0 -200 zł
Krok 4

Warunki jak w poprzednim kroku

Premia za krok: 0 -200 zł
Krok 5

Warunki jak we wcześniejszym krok

Premia za krok: 0 -200 zł
Krok 6

Warunki jak powyżej

Premia za krok: 0 -200 zł
7 krok

Wykonaj przelew Zus. Premia zostanie wypłacona za płatności dokonane w poprzednim miesiącu, w tym okresie już nie musimy realizować żadnych transakcji kartą.

Premia za krok: 0 - 200 zł

Premia trafi na nasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki (2 miesiące od wykonania płatności i 1 miesiąc od wykonania przelewu do ZUS). Powyższą premię powinniśmy uwzględnić w przychodach naszej firmy rozliczając ewentualny podatek.

1500 zł za skorzystanie z oferty banku

Bank zapłaci nam dodatkowe 1500 zł w przypadku skorzystaniu z kredytu, leasingu,usługi terminalu płatniczego czy lokaty. Niestety z niektórych premii skorzystają firmy, które i tak planowały założenie tych usług/produktów. Korzystanie z produktów kredytowy celem odebrania samej premii prawdopodobnie nie będzie opłacalne.

  • 600 zł za wymianę walut – należy dokonać wymiany równowartości 500 zł na platformie wymiany walut. Za każda taka operację dostaniemy 25 zł, przy czym maksymalny miesięczny zwrot to 100 zł. Tym samym możemy otrzymać maksymalnie 4 premie w miesiącu przez okres 6 miesięcy – razem 600 zł
  • 300 zł trafi na nasze konto za skorzystanie z oferty terminalu płatniczego. Przy czym w okresie 6 miesięcy, przynajmniej w jednym miesiącu obrót na terminalu płatniczym wyniesie 1 000 zł.
  • 600 zł za lokatę – ta premia jest mało opłacalna. Otrzymamy podwojone odsetki od 6-miesięcznej lokaty Biznes Impet. Problem polega na tym, iż standardowe oprocentowanie wynosi 1,5%, co przy podwojeniu odsetek da nam 3%.

Oczywiście możemy, ale nie musimy skorzystać z tych ofert. Wybrane promocje rozliczane są osobno, po spełnieniu konkretnych warunków.

Dodatkowe 300 zł w formie bonu do Biedronki

Zakładając rachunek w obecnej promocji do 31.07.2024 możemy skorzystać z dodatkowej premii, gdzie do zdobycia jest 300 zł w formie bonu do Biedronki. Wystarczy że po rejestracji, do 21.08.2024 wykonamy 3 transakcję kartą lub BLIKiem oraz wykonamy 1 przelew do ZUS. Przypominamy, że przelew do ZUS i tak musimy wykonać, aby otrzymać moneyback. Realnie, za 3 transakcję otrzymamy bon 300 zł.

Bezwarunkowo darmowe Konto Firmowe

W promocji zyskujemy nie tylko premię pieniężna, ale również bezterminowo nie zapłacimy za prowadzenie konta wraz z kartą. Na tym nie kończą się korzyści, zgodnie z regulaminem bank nie pobierze żadnych opłat za:

  • Prowadzenie konta wraz z kartą
  • Przelewy internetowe wraz z kodami autoryzacyjnymi
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych Bluecash w danym miesiącu
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów
  • Zlecenia stałe i polecenia zapłaty

Jest to historycznie najlepsza oferta, we wcześniejszych promocjach bank oferował zwolnienie z opłat na okres 12-24 miesięcy. Dlatego tym bardziej warto skorzystać z obecnej odsłony, ponieważ nie wiadomo czy w przyszłości warunki nie ulegną pogorszeniu.

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji 

Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.09.2024r.
Co możesz zyskać:
300 zł w formie bonu do biedronki za założenie rachunku i aktywność, 1200 zł w formie moneyback za płatności kartą, 1500 zł za skorzystanie z oferty bankowej (wymiany walut, lokaty i terminalu płatniczego)
Dla kogo:
Nowe Firmy (brak konta firmowego w Santander Banku w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji)
Jak trudno uzyskać premię?
Poziom trudności oceniamy jako średni. Aby odebrać bonus 1200 zł musimy wydać łącznie ok 40 000 zł kartą/BLIKiem oraz wykonać 6 przelewów do ZUS na przestrzeni 6 miesięcy. Wykonując 3 transakcję kartą lub BLIK możemy otrzymać dodatkowo 300 zł w formie bonu do biedronki. Ostatnie 1500 zł zostanie wypłacone za skorzystanie z oferty bankowej (wymiany walut, terminalu płatniczego czy Lokaty).
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *