Jak za darmo wypłacić PLN/USD/EUR z konta Skrill?

6

Po serii artykułów dotyczących Paypala i wypłaty środków, na celownik bierzemy konto Skrill. Jest to kolejny pośrednik płatności internetowych, który kasuje nie małe prowizję za wypłatę środków z konta. Opłaty chyba nawet wyższe niż te na Paypalu. Całe szczęście znaleźliśmy dość prosty sposób darmowej wypłaty PLN/USD/EUR ze Skrilla. Skrill może być również ciekawą alternatywą dla rachunków zaprezentowanych w rankingu kont osobistych.

Darmowa wypłata Skrill?

Pośrednik umożliwia wypłatę środków z konta po dokonaniu weryfikacji i przejściu procedury AML. W praktyce musimy, doładować konto dowolną kwotą, załadować do serwisu zdjęcie prawa jazdy, nasze zdjęcie jak trzymamy dokument wraz z odpowiednim napisem oraz dokument potwierdzający nasz adres zamieszkania (wyciąg z konta, rachunek za prąd itp.).

Co ważne, wypłata możliwa jest w walucie konta. Walutę wybieramy podczas rejestracji i nie ma możliwości zmiany w późniejszym terminie. Jeśli wybierzemy PLN, to możemy wypłacić bez przewalutowania tylko PLN. W przypadku wybrania USD, możemy wypłacić USD itd. Na Skrill możemy założyć nawet 3 konta, każde w innej walucie. Dla każdego konta potrzebujemy osobnego nr telefonu komórkowego oraz adresu e-Mail.

Jak wypłacić pieniądze z Skrill?

Standardowa wypłata z konta Skrill niestety kosztuje i trwa. Przelew PLN to koszt 0 zł, natomiast wypłata na kartę debetową/kredytową to koszt 1,99% kwoty wypłaty. Dla przelewów walutowych jest zapewne trochę drożej, na potrzeby naszego testu stworzyliśmy konto w PLN. Wszystko powinno zadziałać tak samo dla innych walut. Co istotne, Skrill za przelewy międzynarodowe USD i innych walut, pobiera opłatę 23,44 zł. Tym samym dużo lepiej jest skorzystać z naszej darmowej metody z wypłatą walut obcych na konto Revolut.

Oprócz tych opcji mamy wypłatę na portfel krypto (2%) oraz Neteller (3,49%)

jak wypłacić pieniądze ze skrill

Oprócz powyższych opcji, możemy jeszcze skorzystać z naszej metody – czyli darmowej wypłaty na Revoluta (dostępne wszystkie waluty bez przewalutowania)

Skrill wypłata na konto bankowe

Ten standardowy sposób wypłaty dostępny jest po zalogowaniu się na konto –>”wypłata” i następnie kafelek „Konto bankowe”. Dodajemy w konfiguracyjne nowy rachunek i zlecamy wypłatę. Zgodnie z informacją środki powinny być na koncie w ciągu 2-5 dni roboczych (zwykle są w ciągu 2 dni).

Skrill wypłata z bankomatu

Alternatywnie, możemy zamówić fizyczną kartę Skrill w zakładce „karta skrill”. Następnie z plastikiem udajemy się do bankomatu i dokonujemy wypłaty. Prowizja za tą operacje to 1,75% kwoty wypłaty. Należy jednak uważać na usługę DCC i ewentualna opłatę surcharge, którą może pobrać bankomat.

Darmowa wypłata PLN/USD/EUR ze Skrill’a

Darmowa wypłata walut obcych jest możliwa i co najlepsze bardzo szybka. Wystarczy stworzyć darmową wirtualną kartę Skrill, której wyrobienie trwa 30 sekund. Wchodzimy do zakładki „karta Skrill”, następnie „karta wirtualna” i składamy wniosek o wirtualną kartę.

Gdy już mamy założoną kartę, jej dane możemy sprawdzić po kliknięciu przycisku „pokaż kartę” i wpisaniu pinu naszego konta Skrill. W celu dokonania darmowej wypłaty potrzebujemy Konta Revolut, które już wielokrotnie opisywaliśmy. Sama wypłata jest bardzo prosta, dodajemy wirtualna kartę Skrill do konta Revolut i dokonujemy zasilenia konta. Następnie w aplikacji Revolut zlecamy darmową wypłatę na konto, w wybranej walucie. Jak dodać kartę do konta Revolut i zasilić konto przeczytacie w naszym artykule Jak wpłacić pieniądze na Revoluta.

Jak w praktyce wygląda wypłata Revolut/Skrill

Gdy już dodałem wirtualną kartę Skrill do konta Revolut, mogę przystępować do działania.  Po wybraniu przycisku „dodaj pieniądze” w aplikacji Revolut, mam możliwość wybrania karty Skrill (Paysafe Financial Services LIM) z której dokonam doładowania.

Następnie klikamy „dodaj pieniądze”, system powinien wyświetlić informację, iż karta wydaje się być prowadzona w EUR. Na pytanie Czy nadal chcesz dodać „PLN/EUR/USD” wybierz ” Tak, kontynuuj”:

To tyle, nasze konto zostało doładowane wybrana kwotą pieniędzy, co najlepsze zapłaciliśmy 0 zł prowizji. W kolejnym kroku z konta Revolut możemy wypłacić środki na nasz rachunek bankowy lub np. w bankomacie. Co najważniejsze operacja jest w pełni darmowa.  Prosimy w komentarzach o informacje zwrotną i pytania gdyby jakieś się pojawiły.

Wypłata skrill Podsumowanie

Revolut jest świetna pomocą przy unikaniu opłat naliczanych przez pośredników typu Paypal, Skrill, Transferwise itp. Pozwala oszczędzić nie małe pieniądze przy transferach gotówki, szczególnie tych zagranicznych. Jednocześnie zachęcamy do przeczytania innych artykułów dotyczących wypłaty pieniędzy z Paypala itp

FAQ

Skrill wypłata pieniedzy na konto ile kosztuje?

Standardowy przelew PLN z konta skrill zrealizujemy bez opląt. Niestety w przypadku przelewu międzynarodowego typu SWIFT – dla innych walut np. USD/GBP itp. Koszt operacji to 23,44 zł. Dlatego warto skorzystać z alternatywnych sposobów zaprezentowanych w naszym artykule.

Skrill czy można wypłacić pieniądze z bankomatu?

Tak, ten pośrednik dopuszcza taką opcję. Wystarczy zamówić fizyczną kartę płatnicza Skrill za 10 EURO. Następnie operacje zrealizujemy w dowolnym bankomacie, prowizja za wypłatę to 1,75%. Należy jednak uważać na DCC i ewentualne opłaty Surcharge.

Jak wypłacić pieniądze ze skrill?

W tym przypadku mamy co najmniej kilka opcji – wypłata na konto bankowe (0 zł dla transferu PLN), wypłata na kartę debetową/kredytową (prowizja od 1,99%), wypłata w bankomacie (niezbędna jest fizyczna karta skrill), czy wypłata na portfel krypto (1,99%) oraz Neteller (3,49%)

Ile trwa wypłata pieniedzy ze Skrill?

W przypadku standardowego przelewu PLN, czas transferu to od 2 do 5 dni roboczych. Przelew miedzynarodowy będzie trwał podobnie. Dla wypłat na rachunek karty – czas realizacji to zwykle kilka minut. Alternatywnie nasz sposób wypłaty na konto Revolut realizowany jest natychmiast i za darmo (dla wszystkich walut).

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
4.1/5 (Ilość ocen: 16)
Autor artykułu
Ukończył studia w Szkole Głownej Handlowej. Zawodowo związany z branżą farmaceutyczną od strony finansowej. Pasjonat rynków finansowych, giełdy i inwestycji. Z sukcesami pomnaża prywatne środki na Warszawskim Parkiecie. W Finhack'u dba o aspekt merytoryczny artykułów finansowych i pomaga planować przyszłe treści dla naszych czytelników.
Komentarze
6 komentarzy on “Jak za darmo wypłacić PLN/USD/EUR z konta Skrill?”
 1. Bud

  Mam na saldzie Skrill 20$ (konto główne Skrill w PLN i na nim 0 pln) i próbuję doładować Revoluta kwotą 20$ za pomocą wirtualnej karty Skrill. Skrill odrzuca transakcję z powodu niewystarczających środków na koncie. Czyżby usilnie próbował doładować złotówkami, których nie ma na saldzie, albo dokonać wymiany z opłatą za przewalutowanie. Coś chyba już nie działa ten sposób?

  Odpowiedz
  1. Tomek Marczewski
   Tomek Marczewski

   Proszę sprawdzić w historii transakcji Skrill jak wygląda to doładowanie – powinnien być przedstawiony powód oraz kwota obciązenia (w PLN/USD).

   Odpowiedz
   1. Bud

    Wygląda tak:
    Zapłacona kwota
    20.00 USD
    Kurs wymiany Mastercard
    1 USD = 0.915 EUR
    Kurs wymiany Europejskiego Banku Centralnego (EBC)
    1 USD = 3.958314 PLN
    Marża Skrll na kursie wymiany EBC
    4.896468%
    Suma
    83.04 PLN

    Próbowałem 3 razy i zawsze to samo

    Odpowiedz
 2. Jay

  Dzień dobry,
  Przy walucie konta Skrill innej niż euro nie skończy się to tak, że zostanie naliczona prowizja od przewalutowania Skrill?

  Odpowiedz
 3. Anna

  Revolut blokuje konto za takie praktyki, niestety.

  Odpowiedz
  1. finhack

   za doładowanie konta z karty? Wszystko działa w granicach rozsądku, zarówno doładowanie w PLN przez kartę kredytową, doładowanie USD przed Transferwise (wypłata Paypal), jak i Skrill+Revolut. Ryzyko zablokowania konta istnieje przy większych kwotach (jak zaczniemy przerzucać po kilka tyś jednostek danej waluty). Revolut blokował też konta osobom, które regularnie doładowywały konto większymi kwotami przez kartę kredytową. Jeżeli sporadycznie doładujemy konto tym sposobem nic się nie stanie. Przy dużych lub regularnych kwotach podpadamy pod AML i jest problem.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *