Tani YouTube Premium – kombinacje internautów

0

Youtube Premium za 20-25% wyjściowej ceny? Gdzie jest haczyk? Proceder wśród niektórych osób już znany – chyba przodownikiem był Turecki Netflix. Proceder polega na wykupieniu subskrypcji w kraju, gdzie jego cena z uwzględnieniem kursu waluty będzie najniższa. Tym razem Internauci wzięli na celownik YouTube Premium. Ciekawym wątkiem na forach internetowych była licytacja, gdzie najtaniej? Turcja? Pakistan? Ukraina? Argentyna? Sprawdzamy na czym to wszystko polega.

Pakistański/Turecki/Ukraiński/Argentyński Youtube Premiumu – czy to legalne?

Takie działanie może być niezgodne z warunkami świadczenia usługi, dlatego sami zachęcamy do prawidłowego wykupienia usługi YouTube premium w Polsce. To nie znaczy oczywiście, że nie przetestujemy tego sposobu. Głównym ryzykiem wykupienia takiej subskrypcji jest jej anulacja przez usługo-dawce. Takie sytuację miały miejsce w przypadku np. Tureckich Netflix’ów. Gdzie po kilku latach korzystania, użytkownicy skarżyli się, iż Netflix wypowiedział subskrypcje z końcem danego miesiąca.

YouTube Premium z Pakistańskiego

W naszym przykładzie spróbujemy wykupić Pakistański YouTube Premium. Zgodnie z instrukcją w internecie będziemy potrzebować VPN (darmowy lub płatny). W teorii całość wygląda dość trywialnie:

  • Sciagamy VPN i łaczymy się z Pakistanem
  • Logujemy się na konto Google/YouTube
  • Dodajemy profil płatności z adresem w Pakistanie
  • Wykupujemy interesując nas subskrypcje

W praktyce, co do samej metody jest kilka niuansów, które postaramy się przejść krok po kroku. Oczywiści tym sposobem możemy próbować wykupić subskrypcje w innych krajach np. Ukraina, Turcja, Argentyna itp. Czyli wszędzie tam gdzie siła nabywcza pieniądza jest dużo niższa, przez co usługa YouTube premium jest oferowana relatywnie taniej.

Sprawdzamy krok po kroku jak wykupić YouTube Premium

Żeby było ciężej, do całego procesu wykorzystamy aktualne konto Google. W pierwszym kroku internauci sugerują wylogowanie się z wszystkich miejsc, gdzie korzystaliśmy z YouTube. Jak wylogować się z YouTube na wszystkich urządzeniach? W tym celu przechodzimy na stronę Google, w zakładce bezpieczeństwo przy „twoich urządzeniach” klikamy „zarządzaj wszystkimi urządzeniami”. Oczywiście musimy być zalogowani na wybranym koncie Google/Gmail/Youtube. Dalej klikamy na wybrane urządzenie/urządzenia i dokonujemy wylogowania. Całość jak na screenach poniżej:

Jak wylogować się z Youtube na wszystkich urządzeniach
Jak wylogować się z Youtube na wszystkich urządzeniach
Jak wylogować się z Youtube na wszystkich urządzeniach

Po odhaczeniu powyższej czynności możemy ściągnąć i uruchomić VPN. W przypadku Pakistańskiej wersji YouTube Premium, internauci polecali darmowy Urban VPN. Oczywiście możemy skorzystać z dowolnego VPN, byle dostępny był interesujący nas kraj. Włączamy VPN i przechodzimy do naszego konta Google do sekcji płatności i subkrypcji

W sekcji zarządzania formami płatności usuwamy obecne profile, o ile mamy jakieś dodane. Następie dodajemy nową formę płatności. Ważne, aby przy wyborze kraju – wybrać Pakistan. W przypadku adresu możemy dodać losowy adres z Google lub generatora. Internauci sugerowali tylko, aby nie wpisywać kodu pocztowego. Ponieważ to może zablokować ewentualną płatność z naszej karty.

Przykładowy adres: Adamjee Road 13, prowincja: Punjab, miasto: Lahore.

Na koniec całość zapisujemy. Do tego typu płatności w walutach egzotycznych polecamy Konto Przekorzystne wraz z kartą od PEKAO, które znajdziecie w rankingu kont osobistych. W pakiecie otrzymujemy bez prowizyjne przewalutowania po kursach VISA/Mastercard. Efektywnie koszt przewalutowania będzie bardzo porównywalny, jak nie lepszy od popularnego Revoluta. Oczywiście Revolut również się nada.

Po dodaniu metody płatności możemy przejść do strony YouTube z subskrypcją premium. Wybieramy interesujący nas plan, klikamy wcześniej dodaną metodę płatności i całość zatwierdzamy. W naszym przypadku otrzymaliśmy jeszcze 1 darmowy miesiąc.

Pakistański YouTube premium – czy to działa?

W naszym teście sprawdziłem działanie usługi na przestrzeni 3 miesięcy. Po darmowym okresie próbnym, Google pobrał pieniądze z karty Pekao. Sama usługa działała bez najmniejszych problemów, zgodnie ze swoim założeniem. Nie używałem VPN i korzystałem z polskiego adresu IP. Tym samym stwierdzam, iż opisany przez internautów patent działa.

Tani YouTube Premium – podsumowanie

Prezentowany w Internecie sposób działa zgodnie z instrukcją. Przejście całej procedury zajęło ok. 15 minut i nie wystąpiły jakiekolwiek problemy. Oczywiście należy mieć na uwadze potencjalną niezgodność z warunkami świadczenia usługi YouTube Premium. W efekcie prędzej czy później taka usługa może zostać wypowiedziana.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
Zostaw ocenę!
Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *