fbpx

Twisto Cashback jak to działa i czy warto korzystać

Twisto czyli karta płatnicza z limitem kredytowym oferująca odroczenie płatności za towary nawet o 45 dni. Ponadto użytkownik może korzystać z bardzo korzystnych kursów wymiany walut, znacznie korzystniejszych od tych bankowych czy kantorowych i prawie tak dobrych jak Revolut. Od dziś Twisto oferuje również cashback za zakupy dokonane u wybranych partnerów, przyglądamy się jak z tego korzystać i czy warto.

Twisto cashback

Do 10% zwrotu u 850 partnerów

Ruszyła nowa usługa Twisto, od dziś możemy skorzystać z cashbacków przy płatnościach u wybranych partnerów. Cashback, czyli zwrot części wartości zamówienia, w tym przypadku zwrot następuje w formie punktów Twisto. Jeden punkt to równowartość 1 zł, które możemy wykorzystać do spłaty bieżącego zadłużenia. Przykładowo robimy zakupy na Answer za 500 zł, w tym sklepie zwrot wynosi od 1-1,5%, tym samym otrzymamy 5-7 punktów Twisto.

Za samą obsługę cashback’ów odpowiedzialna jest firma Tipli, to do jej regulaminu odsyła nas strona Twisto. O regulaminie, terminach zwrotu przeczytacie w dalszej części wpisu.

Na ten moment z oferty możemy skorzystać tylko u 29 partnerów, a nie jak informuję Twisto w 850 sklepach. Zapewne to  dopiero początek i firm z czasem będzie przybywać. Co ważne w wielu przypadkach mamy informacje, iż zwrotu wynosi od “X% do X%” lub “az XX%”. W tych przypadkach wysokość cahsbacku zależy od kategorii produktu kupowanego na stronie partnera. Niestety nie znaleźliśmy konkretnych informacji jak wysoką premie możemy otrzymać przy zakupach z danej kategorii. Z ciekawszych ofert możemy skorzystać u następujących partnerów:

 • Aliexpress do 10% (w zależności od kategorii)
 • Zalando Lounge od 3,2 do 6,3%
 • Booking.com do 4%
 • Mediamarkt do 3,2%

Pełna lista dostępna na stronie Twisto, po zalogowaniu na konto i wejsciu do zakładki “benefity”.

Twisto Cashback

Jak skorzystać ze zwrotu za Płatności

Zgodnie z regulaminem, przed dokonaniem zakupów w wybranym sklepie powinniśmy kliknąć na link w aplikacji lub na stronie Twisto. Po prostu klikamy na kafelek wybranego sklepu. W praktyce po kliknięciu wybranego linku zostaniemy przekierowaniu na stronę partnera. W kolejnym kroku powinniśmy dokonać zakupu interesujących nas produktów. Sama płatność za może zostać dokonana przy użyciu dowolnego środka płatności (inna karta, przelew, pobranie itp.). Przy skorzystaniu z linku na stronie Twisto, fakt przejścia na stronę partnera i dokonania zakupu zostanie zarejestrowany i przypisany do naszego konta Twisto.

Ile trwa przyznanie Twisto Cashbacku

Zgodnie z regulaminem, informacja o zarejestrowaniu zwrotu zostanie przypisana do naszego konta w maksymalnie 48 godzin. Warto zaznaczyć, iż jest to tylko i wyłącznie informacja. Sam zwrot w formie punktów zostanie przyznany w terminie od 14 do 72 dni, po uzyskaniu informacji potwierdzającej od danego partnera. Jest to dość standardowy czas, porównując go do innych aplikacji oferujących zwroty za płatności.

Czy warto korzystać?

Na ten moment liczba sklepów partnerski jest bardzo okrojona. Dużym plusem jest na pewno wygoda i to, że punkty zostaną naliczone bezpośrednio na aplikacji. Po ich naliczeniu wykorzystanie bonusowych środków jest bardzo proste, wystarczy zrobić kolejne zakupy. Jeżeli już mamy Twisto to na pewno warto korzystać z tej opcji przy zakupach w internecie. W końcu nic nas to nie kosztuje. Na tle konkurencji (np. Goodie czy Planetplus) sama liczba partnerów wygląda słabo. W najbliższym czasie przetestujemy jakość usługi, ponieważ w przypadku Goodie czy Planetyplus dość często występowały problemy z naliczaniem CashBacku. Mamy nadzieje, iż w tym przypadku będzie znacznie lepiej.

Regulamin Oferty Cashback-Tipli

Polecamy nasze inne artykuły o TWISTO

Testujemy i sprawdzamy opinie o karcie Twisto. Czy warto skorzystać z oferty tego Startupu

Twisto, nietypowa karta “kredytowa” z bonusem 30 zł

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0