Nest Bank kontakt – dane i numery na infolinię

0

Na stronie Nest Banku znajdziemy nie tylko szczegółowe informacje o produktach, oferowanych przez bank, ale także wskazówki, jak poradzić sobie z najczęstszymi problemami. Sporo z nich da się rozwiązać za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej. Jednak nie wszystkie sprawy są typowe. Niektóre wymagają indywidualnego podejścia. Poniżej wymieniamy dostępne kanały kontaktu z Nest Bankiem.

Infolinia

Niestety, infolinia Nest Banku działa jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Obsługa całodobowa dotyczy wyłącznie zastrzegania kart.

Nest Bank - numery telefonów infolinii banku

Dla klientów indywidualnych i zastrzeżenia kart

godziny pracy:
PN-PT 8:00-18:00 (Zastrzeganie kart 24/7)

Dla klientów firmowych

godziny pracy:
PN-PT 8:00-18:00 (Zastrzeganie kart 24/7)

Dla klientów Private Banking

godziny pracy:
PN-PT 8:00-18:00

Kontakt mailowy

Nest Bank udostępnia kilka adresów e-mail. Inny przeznaczony jest do zapytań w związku z ochroną danych osobowych, a inny do obsługi klientów. Oddzielny e-mail przewidziany jest także do kontaktu z mediami. Główny mail do kontaktu to: kontakt@nestbank.pl

Listownie

Z Nest Bankiem skontaktujemy się także w sposób tradycyjny – po prostu wysyłając pismo pocztą. Najlepiej wybrać list polecony z potwierdzeniem odbioru. Dzięki temu będziemy mieli pewność, czy i kiedy dotarł pod wskazany adres.

Wizyta w placówce

Z każdą sprawą możemy udać się również osobiście do oddziału. Na stronie Nest Banku w zakładce Kontakt znajdziemy listę placówek wraz z adresami, danymi kontaktowymi i godzinami otwarcia.

Kiedy kontakt z infolinią będzie najlepszym wyborem?

Nest Bank nie posiada zbyt wielu placówek w Polsce, dlatego nie zawsze ten sposób kontaktu będzie możliwy. Odpowiedź na zapytanie wysłane pocztą może do nas dotrzeć za kilka dni lub nawet tygodni. Kontakt mailowy również nie gwarantuje szybkiego wyjaśnienia sprawy.

Infolinia Nest Banku czynna jest całą dobę jedynie dla osób chcących zastrzec kartę. Mimo wszystko i tak będzie najlepszym w razie nagłych problemów. Sprawdzi się, np. w przypadku zablokowanego dostępu do bankowości elektronicznej, czy cofnięcia przelewu na złe konto.

Jeśli interesuje was oferta Nest banku, flagowe konta znajdziecie w rankingu kont osobistych oraz porównywarce kont firmowych.

Nest Bank - główne informacje banku

Siedziba ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa
Data założenia 1995 r.
Kapitał zakładowy 319 357 000 zł
NIP 526-102-10-21
KRS 0000030330
REGON 010928125
Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
5/5 (Ilość ocen: 1)
Autor artykułu
Z wykształcenia finansista. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych i bankach. Czuwa nad merytorycznymi aspektami artykułów. Potrafi w jasny i prosty sposób wyjaśnić nawet zawiłe aspekty świata finansów. Na bieżąco śledzi nowości w świecie Fintechów i podpowiada jak najlepiej wykorzystywać funkcje poszczególnych z nich. Lubi Podróże, zainteresowany jest światem inwestycji i jest pasjonatem Lotnictwa.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *