Konto 360 Student Millennium Bank

0

Millennium – Konto 360 Student?

Konto 360 Student w banku Millennium, może być bardzo ciekawą ofertą dla osób w wieku 18-26 lat. Bank zwolni nas z opłat za prowadzenie rachunku, miesięcznej opłaty za kartę oraz zaoferuje darmowe wypłaty z bankomatów, jeśli tylko dokonamy min 1 transakcji kartą/blikiem w danym miesiącu! Dodatkowo jest możliwość uzyskania bonusu dla nowych klientów za otwarcie konta oraz spełnienie warunków promocji.

Dodatkowe Usługi

Bank Milenium jest w stanie zaoferować swoim nowym klientom kilka ciekawych produktów m.in: konto oszczędnościowe 2,7 % dla nowych środków (do 100.000 zł na maksymalnie 92 dni), Lokata Mobilna z maksymalnym oprocentowaniem do 2,5% oraz Limit w koncie osobistym (bezpłatny do 7 dni w miesiącu). Bank posiada również własny program rabatowy „Inspiracje” oraz usługę Managera Finansów, która jest ciekawym dodatkiem do konta.

Nowe technologie wspierane przez bank to HCE oraz BLIK. Niestety, bank nie wspiera ani Google PAY, ani Apple PAY!

Millennium oferuje Ubezpieczenie Assistance bezpłatnie przez pierwsze 12 miesięcy po założeniu rachunku. W ramach ubezpieczenia jesteśmy uprawnienieni do skorzystania z maksymalnie 7 różnych interwencji włączając w to m.in. pomoc hydraulika czy wizytę lekarza . Każdy rodzaj interwencji może zostać wykorzystany tylko jednokrotnie w danym roku. Po promocyjnym okresie ubezpieczenie kosztuje 4,99/mc i można z niego bezpłatnie zrezygnować!

Porównanie kont osobistych – Millennium Bank

Konto 360 Student w banku Millennium będzie dobrym wyborem dla osób, które są w stanie spełnić warunki uprawniające do zwolnienia z opłat za korzystanie z rachunku (jedna transakcja karta/blikiem). Chociaż bank wychodzi naprzeciw osobom młodym (preferencyjne warunki) to liczba nowych technologii wspieranych przez bank jest stosunkowo niewielka. Na korzyść konta 360 przemawia wysoki bonus dla nowych klientów oraz atrakcyjne oprocentowanie lokaty mobilnej i konta oszczędnościowego.
Podsumowując, produkty banku wyglądają atrakcyjnie, jednak Millennium nie oferuje jeszcze tak nowoczesnych produktów jak mBank czy BZW BK.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
Zostaw ocenę!
Autor artykułu
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *