Konto mocno oszczędnościowe Alior Bank

0

Konto mocno oszczędnościowe Alior Bank

Konto mocno oszczędnościowe Alior Bank to możliwość zyskania 2,7 % przez 4 miesiące dla salda srodków do 100 000 zł. W ofercie mogą wziąć udział zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Promocyjne oprocentowanie dostępne jest tylko dla nowych środków. Zgodnie z regulaminem Alior bank definiuje nowe środki jako nadwyżkę nad saldo wszystkich środków jakie klient posiadał w banku w dniu 08.05.2019r.

Jak skorzystać z oferty

Rachunek mogą założyć nowi oraz obecni klienci. Czas na skorzystanie z oferty mamy do 25.06.2019. Wystarczy że wypełnimy wniosek o konto na dedykowanej stronie banku. Każdy klient może założyć tylko jeden rachunek mocno oszczędnościowy w Alior banku.

Konto mocno oszczędnościowe kluczowe informacje

Prowadzenie konta oszczędnościowego otrzymujemy za darmo. Co ciekawe przelewy wewnętrzne Alior Bank realizuje bez prowizji. Za darmo możemy przelewać środki z konta oszczędnościowego na nasz rachunek osobisty wewnątrz banku. Pierwszy przelew zewnętrzny (do innego banku) w danym miesiącu realizowany jest za darmo, natomiast każdy kolejny będzie kosztował 8 zł.

Oprocentowanie po okresie promocji jest równe oprocentowaniu WIBID 1M pomniejszone o 0,55pp (co daje o 0,89% w skali roku).

Przydatne Dokumenty!

Tabela oprocentowania”

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
Zostaw ocenę!
Autor artykułu
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *