ING Bank Śląski – dane i numery na infolinię

0

Zablokowany dostęp do serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej, zgłoszenie reklamacji, czy zmiana danych osobowych – to tylko niektóre sytuacje, kiedy kontakt z bankiem może być konieczny. Oczywiście możemy udać się do najbliższej placówki, jednak nie zawsze jest nam po drodze. Poniżej opisujemy, w jaki jeszcze sposób skontaktujemy się z ING Bankiem Śląskim.

ING Bank Śląski - numery telefonów infolinii banku

Dla klientów indywidualnych i zastrzeżenia kart

godziny pracy:
24/7

Dla klientów firmowych

godziny pracy:
24/7

Dla klientów Private Banking

godziny pracy:
24/7

ING Kontakt – Wirtualny asystent

To metoda dostępna jedynie dla klientów banku. Wymaga zalogowania się do bankowości elektronicznej Moje ING.

Czat online w ING

Z czatu mogą korzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci ING. Działa od poniedziałku do soboty w wybranych godzinach. Kontakt z ING możliwy jest po przejściu na oficjalną stronę instytucji.

Formularz kontaktowy ING

W sekcji Kontakt na stronie ING Banku Śląskiego znajdziemy formularz kontaktowy, który umożliwia załatwienie sprawy mailowo. Podajemy imię, nasz adres e-mail, a następnie opisujemy problem. Możemy także załączyć pliki (np. zdjęcia, dokumenty). Wysyłamy i oczekujemy na odpowiedź z banku.

Infolinia ING Banku Ślaskiego

Konsultanci pracują 24h/7. W ING Banku Śląskim inny numer przeznaczony jest klientom indywidualnych, a inny – klientom biznesowym. W wybranych godzinach można porozumieć się także w języku angielskim i rosyjskim.

Poczta

Z bankiem możemy skontaktować się także, wysyłając list na adres banku. To metoda przydatna, np. w przypadku reklamacji.

Kiedy lepiej wybrać infolinię ING?

Z infolinią warto skontaktować się zawsze wtedy, kiedy zależy nam na czasie. W przypadku przelewu na złe konto trzeba działać szybko. Od godziny wykonania przelewu i tempa naszej reakcji zależy, czy uda się cofnąć operację.

Podobnie, w sytuacji, gdy zgubimy kartę lub zostanie nam skradziona. Szybka interwencja może zapobiec wyczyszczeniu konta przez złodzieja. Jeśli akurat nie możemy zastrzec lub zablokować „plastiku” w aplikacji lub bankowości elektronicznej, pierwszym wyborem powinien być kontakt z infolinią.

Infolinia w ING Banku Śląskim działa przez całą dobę i cały tydzień (nawet w święta). Konsultanci czekają w gotowości, by pomagać swoim klientom w pilnych sprawach.

Jeśli interesuje was oferta ING Banku Śląskiego, flagowe konta znajdziecie w rankingu kont osobistych oraz porównywarce kont firmowych.

ING Bank Śląski - główne informacje banku

Siedziba ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice
Data założenia 1988 r.
Kapitał zakładowy 130 100 000 zł
NIP 634-013-54-75
KRS 0000005459
REGON 271514909
Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
5/5 (Ilość ocen: 1)
Autor artykułu
Z wykształcenia finansista. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych i bankach. Czuwa nad merytorycznymi aspektami artykułów. Potrafi w jasny i prosty sposób wyjaśnić nawet zawiłe aspekty świata finansów. Na bieżąco śledzi nowości w świecie Fintechów i podpowiada jak najlepiej wykorzystywać funkcje poszczególnych z nich. Lubi Podróże, zainteresowany jest światem inwestycji i jest pasjonatem Lotnictwa.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *