Konto oszczędnościowe Getin bank

0

Konto oszczędnościowe Getin bank dla nowych oraz obecnych klientów

Konto oszczędnościowe Getin bank dla nowych oraz obecnych klientów. W przypadku nowych klientów wymagane jest założenie rachunku ROR w banku. W celu skorzystania z promocyjnej oferty wymagane jest wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez okres maksymalnie 4 miesięcy dla kwot do 400 000 zł w przypadku nowych środków (nadwyżka ponad saldo z dnia 14.05.2019r).

Z oferty wykluczone są obecni klienci, którzy korzystali z poprzedniej edycji, gdzie okres promocyjnego oprocentowania kończy się pomiędzy 20.05.2019 i 16.06.2019r.

Do oferty możemy przystąpić miedzy 20.05.2019 a 16.06.2019, okres promocyjnego oprocentowania to 122 dni od momentu ulokowania pierwszych nowych środków na koncie.

Konto oszczędnościowe Getin Bank jedynie dla nowych klientów.

Oferta dla nowych klientów daje możliwość skorzystania z 3,5% nawet przez rok dla kwot do 10 tyś zł. Konto oszczędnościowe w promocji możemy założyć przy otwieraniu rachunku proste zasady w Getin Bank.
Szczegóły ofert kont oszczędnościowych dostępne pod tym linkiem

Przydatne Dokumenty!

Regulamin oferty

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
Zostaw ocenę!
Autor artykułu
Z wykształcenia finansista. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych i bankach. Czuwa nad merytorycznymi aspektami artykułów. Potrafi w jasny i prosty sposób wyjaśnić nawet zawiłe aspekty świata finansów. Na bieżąco śledzi nowości w świecie Fintechów i podpowiada jak najlepiej wykorzystywać funkcje poszczególnych z nich. Lubi Podróże, zainteresowany jest światem inwestycji i jest pasjonatem Lotnictwa.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *