Citi Handlowy Kontakt – dane i numery na infolinię

0

Czasami klient ma potrzebę natychmiastowego kontaktu z pracownikiem banku i nie może czekać, aż otrzyma odpowiedź na swoją korespondencję e-mail. Wizyta w oddziale celem uzyskania natychmiastowej informacji, też nie wchodzi w grę. Dzieje się tak między innymi w sytuacjach, kiedy zgubi kartę lub zostanie mu ona skradziona, zapomni hasła dostępu do serwisu transakcyjnego lub wprowadzi kilkakrotnie błędne, co będzie skutkowało zablokowaniem konta.

W takich i podobnych sytuacjach najlepiej, choć może to być trudne, postarać się zachować spokój, ponieważ nerwy i stres nie są dobrymi doradcami, a następnie zasięgnąć pomocy kompetentnej osoby, jaką jest konsultant Citi banku. Pozostaje on do dyspozycji klientów pod numerem infolinii. Po weryfikacji danych osobowych dzwoniącego klienta, konsultant odpowie na zadane pytania i zdalnie poinstruuje go, jak rozwiązać zaistniały problem.

Citi Handlowy - numery telefonów infolinii banku

Dla klientów indywidualnych i zastrzeżenia kart

godziny pracy:
24/7

Dla klientów firmowych

19 009 oferta firmowa
801 33 44 33 MŚP obecni klienci
+48 22 692 9982 korporacje

 

godziny pracy:
24/7

Dla klientów Private Banking

godziny pracy:
24/7

Na wypadek kryzysowych sytuacji, jak konieczność zastrzeżenia karty, potrzeba przypomnienia danych dostępu do systemu bankowości elektronicznej, Citi bank udostępnia klientom następujące numery infolinii: 19009, + 48 22 362 24 84 oraz + 48 22 692 24 84, pod którymi można zasięgnąć pomocy 24 godziny na dobę przez cały tydzień.

Jeśli chodzi o zastrzeżenie karty, można to również zrobić on-line za pośrednictwem serwisu transakcyjnego banku.

Numer infolinii warto mieć dodany do listy kontaktów w swoim telefonie. Jeśli już przydarzy nam się niespodziewana, nieprzyjemna sytuacja, wygodniej go będzie mieć pod ręką, niż dopiero sprawdzać w internecie. Jeżeli szukacie informacji o rachunku osobistym Citi Handlowego, warto sprawdzić nasz rankingu kont osobistych.

Citi Handlowy – kontakt e-mail/chat

Oprócz infolinii klienci mają możliwość skorzystania z chatu online na stornie Citi Banku. Alternatywą jest komunikacja w formie e-mail pod adresem: listybh@citi.com. Te 2 formy komunikacji mogą być znacznie bardziej wygodne w przypadku załatwiania, które nie są na „już”.

Citi Handlowy - główne informacje banku

Siedziba 00-923 Warszawa, Senatorska 16
Data założenia 1870 r.
Kapitał zakładowy 522 638 400 zł
NIP 526-030-02-91
KRS 0000001538
REGON 000013037
Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
4.5/5 (Ilość ocen: 2)
Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *