Rekordowe 300 zł za założenie eKonta w mBanku

10

Kumulacja promocji eKonta w mBanku

Rekordowe 300 zł otrzymamy za założenie eKonta, 5 transakcji kartą i wpływ 1000 zł. Tak wysoki bonus to kumulacja promocji eKonta oraz oferta Bonus. Pierwszy bonus 100 zł w gotówce i 50 zł w formie bonu do Biedronki otrzymamy za 5 dowolnych płatności bezgotówkowych. Kolejna Premia 150 zł trafi na nasze konto za zapewnienie wpływu 1000 zł i 5 transakcji kartą- warunki należy spełnić przez 2 miesiące. Razem możemy otrzymać 250 zł w formie zasilenia na eKonto oraz 50 zł w formie voucheru Biedronki.

Dla kogo promocja eKonta

Aby móc skorzystać z oferty należy być nowym klientem, czyli osobą nie posiadającą rachunku osobistego mBanku od 1.01.2017. W tym przypadku chodzi o konta z numerem rozliczeniowym 1140 2004 oraz 1140 2017 (od 3 do 10 cyfry w 26 cyfrowym numerze). Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza nas z oferty.

Wnioskowanie o eKonto w Promocji

Jeśli spełniamy powyższy warunek, wystarczy udać się na stronie promocji i dokonać rejestracji do 31.03.2019. Kolejnym krokiem jest założenie konta na stronie mBanku z wygenerowanego dla nas linku. Pamiętaj, aby użyć tego samego adresu e-mail w obydwu krokach! Podczas wnioskowania o eKonto należy wyrazić zgody marketingowe oraz otworzyć konto oszczędnościowe „Moje Cele”. Są ta warunki konieczne, aby otrzymać 150 zł od mBanku.

Umowę możemy podpisać poprze kuriera lub w oddziale. Jeżeli zdecydujemy się na podpisanie dokumentów w placówce, należy jedynie sfinalizować wniosek internetowy. Czasami pracownicy mogą próbować złożyć wniosek od nowa (za co otrzymają prowizje), w tym przypadku takie konto nie bierze udziału w promocji. Cały proces możemy kontrolować poprzez sprawdzenie numeru RAC na wniosku- ten powinien być identyczny jak we wniosku internetowym.

Warunki do wypłaty premii

Premie otrzymamy za spełnienie bardzo prostych warunków:

 • 100 zł otrzymamy za zapewnienie wpływu 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku oraz  dokonanie  5 transakcji bezgotówkowych w punktach handlowo-usługowych najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Jako wpływ wystarczy przelew z konta w innym banku, wpływ jedynie nie może pochodzić z konta mBanku.
 • 50 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w kolejnym miesiącu (1000 zł wpływu i 5 transakcji)
 • 100 zł + 50 zł bonu otrzymamy za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych do 31.05.2019. Tym samym jeżeli spełnimy 1 warunek, ten bonus również zostanie wypłacony.

Transakcje bezgotówkowe, czyli operacje dokonane kartą debetową bądź BLIKiem. Jednocześnie muszą być one zaksięgowane i nie mogą zostać anulowane.

Program poleceń

Biorąc udział w powyższej ofercie możemy ją polecić innym, gdzie za każde skuteczne polecenie otrzymamy 50 zł (maksymalnie 250 zł). Aby otrzymać premie z programu poleceń, sami musimy wziąć udział w promocji i spełnić jej warunki. Premia z programu poleceń oraz 100 zł +50 zł trafi do nas do 30.06.2019r.

Dodatkowo 2,5% na koncie oszczędnościowym

Zakładając eKonto w mBanku otrzymujemy oprocentowanie 2,5% dla kwot do 20 000 zł na rachunku oszczędnościowym „Moje Cele”. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 30.09.2019, pod warunkiem „regularnego oszczędzania”. Wystarczy, że saldo konta oszczędnościowego na koniec każdego kolejnego miesiąca będzie wyższe o co najmniej 100 zł.

Prześwietlamy eKonto od mBanku

W ofercie zakładamy rachunek eKonto osobiste, czyli nową wersje tego konta. Prowadzenie ROR otrzymujemy bezwarunkowo za darmo, utrzymanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł, jeśli nie wykonamy żadnej transakcji kartą. Wystarczy 1 płatność, a bank zwolni nas z tej opłaty. Gotówkę wypłacimy ze wszystkich bankomatów za darmo, o ile kwota transakcji wyniesie min. 100 zł. W przeciwnym wypadku bank naliczy prowizję 1,3 zł. Mniejsze kwoty podejmiemy bez prowizji korzystając z BLIKa. Jednocześnie zachęcamy do przeczytania naszego testu usług mBanku.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.03.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
10 komentarzy on “Rekordowe 300 zł za założenie eKonta w mBanku”
 1. Sebastian

  Jesteście pewni, ze 300 zł? A nie 150 zł? Z regulaminu to nie wynika.

  Odpowiedz
  1. finhack

   Tak, jest to połączenie dwóch promocji „Twoje konto z bonusem i premią” organizowanej przez Rankomat oraz “Premia z eKontem IV Edycja” organizowanej przez mBank. W każdej z tych promocji możemy zyskać do 150 zł.

   Odpowiedz
 2. Zuza

  czy jednym z warunków tej promocji jest zainstalowanie aplikacji mobilnej?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Aplikacja mobilna nie jest wymagana, ale należy podczas wnioskowania założyć konto oszczędnościowe „Moje Cele”

   Odpowiedz
 3. Beti

  Lepiej oddajcie pieniądze bo nie mogę nic zrobić z mojom wypłatą co wpłynęła na konto beznadziejny bank

  Odpowiedz
  1. finhack

   Najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z mBankiem (42 6 300 800 lub 801 300 800). Nasz portal jedynie opisuje promocje bankowe, nie jesteśmy stroną umowy. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów jest bezpośredni kontakt z bankiem, pisanie komentarzy pod artykułami nic Pani nie da.W przypadku dalszych problemów prosimy o prywatną wiadomość.

   Odpowiedz
 4. Wojt

  „5 transakcji bezgotówkowych w punktach handlowo-usługowych”. Czy zakupy w internecie np doładowanie numeru na kartę ,bilety do kina itp.też się zalicza?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Zgodnie z Regulaminem „Premia z eKontem IV Edycja” powinny to być zakupu w punkcie handlowo-usługowym
   (płatność kartą za zakupy w sklepie).

   Odpowiedz
 5. Małgorzata

  Czy można dost6 ta premię jak już się ma Kato w banku

  Odpowiedz
  1. finhack

   Jeśli ma Pani konto w mBanku, to nie ma możliwości wzięcia udziału w tej Promocji. W tym przypadku mogę polecić inna promocje z Millennium bank https://finhack.pl/zyskaj-200-zl-za-zalozenie-konta-360-w-millennium-bank/

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *