fbpx

Premia 200 zł za założenie konta 360 w Millennium Banku

Rekordowe 200 zł od Millennium Bank

Premie otrzyma każda osoba, która spełni warunki promocji. Wystarczy prosta aktywność na rachunku, by odebrać wysoką premie. Powróciła rewelacyjna promocja konta 360. Bankomaty i wpłatomaty bez prowizji, 2,0% na koncie oszczędnościowym dostępne praktycznie na czas nieokreślony czy nowoczesna aplikacja mobilna. To tylko niektóre zalety tego rachunku bankowego. Najlepsze w tej ofercie jest 200 zł!

Kto może skorzystać z promocji konta 360

Oferta dostępna tylko dla nowych klientów (osób nie posiadających żadnego produktu w Millennium Bank lub Eurobanku ). Jednocześnie wykluczone są osoby, które kiedykolwiek korzystały promocji konta 360. Jeśli byleś kiedyś klientem Millennium bank, ale nie zakładałeś konta w ofercie promocyjnej to możesz wziąć udział w tej promocji. Promocja dostępna wyłącznie poprzez wniosek online, nie ma możliwości wnioskowania w oddziale. Podpisanie umowy poprzez kuriera lub online. W przypadku podpisywania umowy w online najlepiej wypełnić wniosek przy użyciu telefonu, ponieważ będziemy musieli zrobić sobie “sefie”. Pełna instrukcja po przejściu do wniosku.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Łatwe 200 zł za konto 360

Warunki promocji są bajecznie proste, pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o rachunek na dedykowanej stronie banku. Czas na to mamy do 22.06.2020, również umowa musi zostać podpisana do 22.06.2020. Podczas składania wniosku należy zaznaczyć zgody marketingowe. Promocja nie łączy się z ofertą “Lubie to polecam”.

200 zł otrzymamy po spełnieniu 2 prostych warunków:

 • do 30.09.2020 aktywuj aplikacje mobilną banku Millennium
 •  W lipcu, sierpniu oraz wrześniu 2020 zapewnij wpływ 1 000 zł na konto oraz dokonaj 1 transakcji kartą/Blikiem. Warunek wpływu i płatności kartą należy spełnić w każdym z powyższych miesięcy. W celu zapewnienia wpływu najlepiej przelać 1000 zł z naszego konta w innym banku. Transakcja kartą może być na dowolną kwotę (można kupić hot doga w osiedlowym sklepie z zielonym szyldem lub zapłacić za coś online Blikiem).

Bank Millennium wypłaci premie 200 zł najpóźniej do 30.10.2020, po spełnieniu powyższych warunków.

Co jeśli nie spodoba mi się konto 360

W każdy momencie możemy za darmo zrezygnować z rachunku w Millennium. Co więcej można to zrobić bez wychodzenia z domu. Bank ten jest bardzo przyjazny klientom i wypowiedzenie rachunku możemy złożyć online (Logowanie do bankowości internetowej –>Konta(na pasku menu)–>zamykanie konta). Następnie postępujemy zgodnie z instrukcją na stronie. Dodatkowo rachunek można zamknąć przez kontakt z infolinią (801 331 331 lub 22 598 40 40). UWAGA! Aby otrzymać premie konto wraz z kartą musi pozostać aktywne do momentu wypłaty bonusu. Jak widać bank nie utrudnia klientom ewentualnej rezygnacji z rachunku, to kolejny dobry powód, żeby skorzystać z powyższej promocji.

Informacje o rachunku

Dokładna analiza rachunku 360 dostępna tu oraz konta 360 student dostępna pod tym linkiem.

Dotyczy osób, które skończyły 26 lat. W kolejnych miesiącach pamiętaj o spełnieniu warunków zwalniających z opłat (1000 zł/m-c wpływu oraz 1 transakcja kartą lub BLIK). Jeżeli ich nie spełnisz bank obciąży Cię opłatą 7 zł/m-c za Kartę oraz 8 zł/m-c za prowadzenie rachunku.

Osoby poniżej 26 roku życia są zwolnione z opłaty za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonanie min. 1 transakcji kartą/BLIK w danym miesiącu.

Konto oszczędnościowe 2,0% do 100 000 zł

Millennium bank posiada w swojej ofercie konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 2,0% do 100 000 zł. Przeczytaj nasz poradnik, jak korzystać z promocyjnego oprocentowania przez nieograniczony czas.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji Millennium Banku

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

2 komentarze
 1. Odpowiedz Avatar
  Katie 10 kwietnia 2019 13:23

  Działa! Dostałam 200 zł w poprzedniej edycji 😀

 2. Odpowiedz Avatar
  Piotrek 10 kwietnia 2019 16:02

  Świetna promocja, teraz skorzystała moja dziewczyna i czekamy na wypłatę kasy 🙂 ja robiłem pół roku temu i bez problemu dostałem pieniądze

  Dodaj swoją opinie

  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0