Premia 400 zł za założenie konta 360 w Millennium Banku

5
400 zł
premii

Premia 400 zł Millennium

Jest to absolutny rekord w wydaniu Millennium, jeszcze nie tak dawno standardowa premia wynosiła 200 zł. Następnie została podniesiona na 360 zł, aby obecnie wynieść aż 400 zł! Tytułową Premie otrzyma każda osoba, która spełni warunki promocji. Wystarczy prosta aktywność na rachunku, by odebrać wysoki bonus. Co więcej w pakiecie otrzymujemy wszystkie bankomaty i wpłatomaty bez prowizji, nowoczesną aplikacje mobilną, a to tylko niektóre zalety tego rachunku bankowego. Najlepsze w tej ofercie jest 400 zł na start! Dodatkowo możemy skorzystać z konta oszczędnościowego oprocentowanego na 8% w skali roku.

Kto może skorzystać z promocji konta 360

Oferta dostępna tylko dla nowych klientów (wykluczone są osoby, które po 1.01.2020 posiadały konto osobiste w Millennium Bank). Promocja dostępna wyłącznie poprzez wniosek online, nie ma możliwości wnioskowania w oddziale. Podpisanie umowy możliwe jest poprzez kuriera lub online. W przypadku podpisywania umowy online najlepiej wypełnić wniosek przy użyciu telefonu, ponieważ będziemy musieli zrobić sobie „sefie”. Pełna instrukcja po przejściu do wniosku.

Łatwe 400 zł za konto 360 stopni

Warunki promocji są bajecznie proste, pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o rachunek na dedykowanej stronie banku. Podczas składania wniosku należy zaznaczyć zgody marketingowe i zaakceptować świadczenie usługi „zwroty za zakupy” od Millennium Goodie. Uwaga! Promocja nie łączy się z ofertą „Lubie to polecam”. Samo wnioskowanie i podpisanie umowy musi odbyć się do 31.07.2023 roku

400 zł otrzymamy po wykonaniu kilku prostych kroków:

Krok 1

W ciągu 14 dni od założenia konta zasil rachunek kwotą co najmniej 1000 zł. Nastąpienie aktywuj aplikacje mobilną i się do niej zaloguj oraz dokonaj 5 transakcji kartą debetowa. Czas na spełnienie tych warunków mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyliśmy rachunek. Przykładowo podpisując umowę w czerwcu 2023, warunki (aktywacja aplikacji i transakcje kartą) spełniamy do końca lipca 2023.

Premia za krok: 100 zł
Krok 2

W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym mieliśmy spełnić warunki dla kroku 1 (przykładowo zakładając konto w czerwcu 2023, warunki spełniamy od sierpien do października 2023):

 • zapewnij wpływ 1000 zł na konto oraz dokonaj 5 transakcji kartą debetową.
 • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej (raz w danym miesiącu)

Warunki spełniamy w każdym z tych 3 miesięcy (co miesiąc 1000 zł wpływu, logowanie do aplikacji oraz 5 transakcja kartą).

Premia za krok: 300 zł

W celu zapewnienia wpływu najlepiej przelać 1000 zł z naszego konta w innym banku. Transakcja kartą -może być dokonana na dowolną kwotę (można kupić hot doga w osiedlowym sklepie z zielonym szyldem lub zapłacić za coś online). Pierwsza premie dostaniemy na koniec kolejnego miesiąca, po miesiącu w którym spełnialiśmy warunki 1 kroku (w naszym przykładzie sierpień 2023). Druga część premii trafi do nas do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków (w naszym przykładzie listopad 2023)

Warto włączyć sobie na koncie w opcjach personalizacji dodatek „bezpłatne konto”, pokazuje on czy w danym miesiącu spełniliśmy warunek darmowości rachunku. Spełniając ten wymóg spełniamy jednocześnie cześć warunków promocji (transakcje kartą). Tą opcje możemy dodać w personalizacji wyglądu bankowości internetowej, klikając na ikonę zaznaczoną na screenie poniżej. Dla kont otwieranych obecnie, warunek darmowości to 5 transakcji bezgotówkowych. Jednak pamiętajcie, że w promocji należy dokonać transakcji przy użyciu karty debetowej, a nie BLIK’a.

Co jeśli nie spodoba mi się konto 360

W każdy momencie możemy za darmo zrezygnować z rachunku w Millennium. Co więcej można to zrobić bez wychodzenia z domu. Bank ten jest bardzo przyjazny klientom i wypowiedzenie rachunku możemy złożyć online (Logowanie do bankowości internetowej –>Konta(na pasku menu)–>zamykanie konta). Następnie postępujemy zgodnie z instrukcją na stronie. Dodatkowo rachunek można zamknąć przez kontakt z infolinią (801 331 331 lub 22 598 40 40). UWAGA! Aby otrzymać premie konto wraz z kartą musi pozostać aktywne do momentu wypłaty bonusu. Jak widać bank nie utrudnia klientom ewentualnej rezygnacji z rachunku, to kolejny dobry powód, żeby skorzystać z powyższej promocji.

Informacje o rachunku

Dokładna analiza rachunku 360 dostępna w naszym artykule

Dotyczy osób, które skończyły 26 lat. W kolejnych miesiącach pamiętaj o spełnieniu warunków zwalniających z opłat (transakcja bezgotówkowych). Jeżeli ich nie spełnisz bank obciąży Cię opłatą 11 zł/m-c za Kartę

Osoby poniżej 26 roku życia są zwolnione z opłaty za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonanie min. 1 transakcji kartą/BLIK w danym miesiącu.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji – konto

Tabela opłat i prowizji – Karta

Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.07.2023r.
Co możesz zyskać:
400 zł Premi
Dla kogo:
Dla nowych klientów (osoby, które nie miały konta w Millennium po 1.01.2020)
Jak trudno uzyskać premię?
Bardzo łatwa promocja. Pełen bonus 400 zł otrzymamy za założenie rachunku i prostą aktywność przez 4 miesiące.
Komentarze
5 komentarzy on “Premia 400 zł za założenie konta 360 w Millennium Banku”
 1. eldoopa

  Doopa nie promocja – niby do 16.10 a tak na prawdę to nie ma, ani przez link na tej stronie ani przez stronę banki

  Odpowiedz
 2. Marzena

  Witam czy premia zostanie wypłacona jeśli bank po zgłoszeniu wniosku( wybrałam opcje podpisania umowy u kuriera) i weryfikacji danych przez telefon wybrał opcję podpisania w oddziale banku.

  Odpowiedz
  1. finhack

   Tak, powinna zostać wypłacona. W przypadku jakichkolwiek problemów polecamy złożyć reklamacje.

   Odpowiedz
 3. Piotrek

  Świetna promocja, teraz skorzystała moja dziewczyna i czekamy na wypłatę kasy 🙂 ja robiłem pół roku temu i bez problemu dostałem pieniądze

  Odpowiedz
 4. Katie

  Działa! Dostałam 200 zł w poprzedniej edycji 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *