Premia 360 zł za założenie konta 360 w Millennium Banku

4
360 zł
premii

Premia 360 zł millennium

Premie otrzyma każda osoba, która spełni warunki promocji. Wystarczy prosta aktywność na rachunku, by odebrać wysoką premie. Powróciła rewelacyjna promocja konta 360. Bankomaty i wpłatomaty bez prowizji, nowoczesna aplikacja mobilna, to tylko niektóre zalety tego rachunku bankowego. Najlepsze w tej ofercie jest 360 zł na start!

Kto może skorzystać z promocji konta 360

Oferta dostępna tylko dla nowych klientów (osób nie posiadających żadnego produktu w Millennium Bank lub Eurobanku ). Jednocześnie wykluczone są osoby, które po 1.01.2019 posiadały konto osobiste w Millennium Bank. Promocja dostępna wyłącznie poprzez wniosek online, nie ma możliwości wnioskowania w oddziale. Podpisanie umowy poprzez kuriera lub online. W przypadku podpisywania umowy online najlepiej wypełnić wniosek przy użyciu telefonu, ponieważ będziemy musieli zrobić sobie „sefie”. Pełna instrukcja po przejściu do wniosku.

Łatwe 360 zł za konto 360

Warunki promocji są bajecznie proste, pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o rachunek na dedykowanej stronie banku. Podczas składania wniosku należy zaznaczyć zgody marketingowe. Uwaga! Promocja nie łączy się z ofertą „Lubie to polecam”. Samo złożenie wniosku i podpisanie umowy musi odbyć się do 31.07.2022 roku

360 zł otrzymamy po wykonaniu kilku prostych kroków:

Krok 1

Aktywuj aplikacje mobilną oraz dokonaj jedną transakcje Blik/Kartą. Czas na spełnienie warunków mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyliśmy rachunek. Przykładowo podpisując umowę w czerwcu 2022, warunki (aktywacja aplikacji i transakcja BLIK/kartą) spełniamy do końca lipca 2022.

Premia za krok: 180 zł
Krok 2

W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym założyliśmy konto spelnij poniższe warunki (przykładowo zakładając konto w czerwcu 2022, warunki spełniamy od lipca do wrzesnia 2022):

 • zapewnij wpływ 500 zł na konto oraz dokonaj 5 transakcji kartą/Blikiem.

Warunki spełniamy w każdym z tych 3 miesięcy (co miesiąc 500 zł wpływu oraz 5 transakcja kartą/Blikiem).

Premia za krok: 180 zł

W celu zapewnienia wpływu najlepiej przelać 1000 zł z naszego konta w innym banku. Transakcja kartą może być na dowolną kwotę (można kupić hot doga w osiedlowym sklepie z zielonym szyldem lub zapłacić za coś online Blikiem). Pierwsza Premie dostaniemy na koniec kolejnego miesiąca po spełnieniu 1 kroku (w naszym przykładzie czerwiec 2022). Druga część premii trafi do nas do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków (w naszym przykładzie sierpień 2022)

Warto włączyć sobie na koncie w opcjach personalizacji dodatek „bezpłatne konto”, pokazuje on czy w danym miesiącu spełniliśmy warunek darmowość rachunku . Spełniając ten warunek spełniamy jednocześnie warunki promocji (wpływ i transakcja kartą). Tą opcje możemy dodać w personalizacji wyglądu bankowości internetowej klikając na ikonę zaznaczoną na screenie poniżej.

Co jeśli nie spodoba mi się konto 360

W każdy momencie możemy za darmo zrezygnować z rachunku w Millennium. Co więcej można to zrobić bez wychodzenia z domu. Bank ten jest bardzo przyjazny klientom i wypowiedzenie rachunku możemy złożyć online (Logowanie do bankowości internetowej –>Konta(na pasku menu)–>zamykanie konta). Następnie postępujemy zgodnie z instrukcją na stronie. Dodatkowo rachunek można zamknąć przez kontakt z infolinią (801 331 331 lub 22 598 40 40). UWAGA! Aby otrzymać premie konto wraz z kartą musi pozostać aktywne do momentu wypłaty bonusu. Jak widać bank nie utrudnia klientom ewentualnej rezygnacji z rachunku, to kolejny dobry powód, żeby skorzystać z powyższej promocji.

Informacje o rachunku

Dokładna analiza rachunku 360 dostępna w naszym artykule

Dotyczy osób, które skończyły 26 lat. W kolejnych miesiącach pamiętaj o spełnieniu warunków zwalniających z opłat (500 zł/m-c wpływu oraz 5 transakcja kartą lub BLIK). Jeżeli ich nie spełnisz bank obciąży Cię opłatą 11 zł/m-c za Kartę

Osoby poniżej 26 roku życia są zwolnione z opłaty za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonanie min. 1 transakcji kartą/BLIK w danym miesiącu.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji Millennium Banku

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.07.2022r.
Co możesz zyskać:
360 zł Premi
Dla kogo:
Dla nowych klientów (osoby, które nie miały konta w Millennium po 1.01.2019)
Jak trudno uzyskać premię?
Bardzo łatwa promocja. Pełen bonus 360 zł otrzymamy za założenie rachunku i prostą aktywność przez 3 miesiące.
Komentarze
4 komentarzy on “Premia 360 zł za założenie konta 360 w Millennium Banku”
 1. Marzena

  Witam czy premia zostanie wypłacona jeśli bank po zgłoszeniu wniosku( wybrałam opcje podpisania umowy u kuriera) i weryfikacji danych przez telefon wybrał opcję podpisania w oddziale banku.

  Odpowiedz
  1. finhack

   Tak, powinna zostać wypłacona. W przypadku jakichkolwiek problemów polecamy złożyć reklamacje.

   Odpowiedz
 2. Piotrek

  Świetna promocja, teraz skorzystała moja dziewczyna i czekamy na wypłatę kasy 🙂 ja robiłem pół roku temu i bez problemu dostałem pieniądze

  Odpowiedz
 3. Katie

  Działa! Dostałam 200 zł w poprzedniej edycji 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.