Konto 360 Millennium Bank

Dla Kogo? Który bank Wybrać?

Konto 360 Millennium Bank może być prowadzone za darmo w przypadku aktywnego korzystania. Jeżeli nie spełnimy warunku wpływu na konto w kwocie 1000 zł /m-c oraz nie dokonamy min. jednej transakcji kartą płatnicza, bank obciąży nas opłatą 8 zł/m-c za rachunek oraz 7 zł/m-c za kartę. Oferta banku wygląda naprawdę ciekawie, a rachunek jest wszechstronny. Zarówno bankowość internetowa jak i aplikacja mobilna stoi na wysokim poziomie. Powyższe konto możemy polecić praktycznie każdemu. Na korzyść banku Millennium przemawiają premie, które może uzyskać nowy klient i bardzo dobre konto oszczędnościowe.

Dodatkowe Usługi

Bank Milenium jest w stanie zaoferować swoim nowym klientom kilka ciekawych produktów m.in: konto oszczędnościowe 2,7 % (które przy odpowiednim użytkowaniu oferuje bezterminowe promocyjne oprocentowanie), Lokatę Mobilna z maksymalnym oprocentowaniem do 2,5%, Limit w koncie osobistym (bezpłatny do 7 dni w miesiącu). Bank posiada również własny program rabatowy „Inspiracje” oraz usługę Managera Finansów, która jest ciekawym dodatkiem do konta. Nowe technologie wspierane przez bank to HCE oraz BLIK. Niestety, bank nie wspiera na ten moment ani Google PAY, ani Apple PAY (Millennium planuje wprowadzić Apple Pay w I Kwartale 2019)
Millennium oferuje Ubezpieczenie Assistance bezpłatnie przez pierwsze 12 miesięcy po założeniu rachunku. W ramach ubezpieczenia jesteśmy uprawnieni do skorzystania z maksymalnie 7 różnych interwencji włączając w to m.in. pomoc hydraulika czy wizytę lekarza . Każdy rodzaj interwencji może zostać wykorzystany tylko jednokrotnie w danym roku. Po promocyjnym okresie ubezpieczenie kosztuje 4,99/m-c i można z niego bezpłatnie zrezygnować!

Konto 360 Millennium Bank okiem redakcji

Konto 360 mieliśmy okazje przetestować na przestrzeni kilku miesięcy. Rachunek obsługiwaliśmy zarówno przez bankowość internetowa, jak i aplikacje mobilną. Obydwa kanały dostępu oceniamy bardzo dobrze. Wygląda jak i funkcjonalność stoi na wysokim poziomie. Do aplikacji mobilnej możemy logować się za pomocą odcisku palca, jeżeli chodzi o ciekawsze funkcje to możemy w niej np. kupić bilet czy opłacić parkometr. System bankowości internetowej, również posiada wszystko czego możemy potrzebować, a jego wygląd jest nowoczesny. Ciekawy jest sposób logowania do konta, ponieważ oprócz loginu i hasła musimy podać również konkretne cyfry z naszego Peselu.

Podczas naszego testu nie doświadczyliśmy żadnych problemów naszym ROR (brak awarii czy problemów z dostępem). Jednocześnie bardzo dobrze działają wpłatomaty własne, po dokonaniu operacji środki na koncie dostępne są natychmiastowo.  Samo konto założyliśmy w promocji, gdzie do zgarnięcia było 200 zł za aktywne korzystanie. Bank wypłacił premie terminowo, po spełnieniu warunków promocji. Samo konto polecamy ze względu na najlepsze konto oszczędnościowe na rynku (oprocentowanie 2,7% dostępne praktycznie bez terminowo).

Porównanie kont osobistych – Millennium Bank

Konto w banku Millennium będzie dobrym wyborem dla osób, które są w stanie spełnić warunki uprawniające do zwolnienia z opłat za korzystanie z rachunku (min. 1000 zł/m-c wpływu oraz jedna transakcja karta/blikiem). Chociaż bank wychodzi naprzeciw osobom młodym (preferencyjne warunki) to liczba nowych technologii wspieranych przez bank jest stosunkowo niewielka. Na korzyść konta 360 przemawiają częste promocje dla nowych klientów oraz atrakcyjne oprocentowanie lokaty mobilnej i konta oszczędnościowego.
Podsumowując, produkty banku wyglądają bardzo atrakcyjnie, jednak Millennium nie oferuje jeszcze tak nowoczesnych produktów jak mBank, PKO BP czy Santander.

 

ZALETY:
 • Ciekawe produkty dodatkowe do konta 360 (rok bezpłatnego ubezpieczenia assistance, konto oszczędnosciowe)
 • Nieoprocentowany limit w koncie osobistym ( do 7 dni w miesiącu)
 • Program rabatowy
 • Relatywnie tanie konto w przypadku spełnienia warunku wpływu oraz transakcji bezgotówkowych

WADY:
 • wysokie opłaty za prowadzenie konta oraz kartę, jeśli nie zostanie spełniony warunek minimalnego wpływu oraz transakcji bezgotówkowych.
 • opłaty za prowadzenie kont walutowych
 • brak kart walutowych do rachunków USD, GBP, CHF

Podstawowe informacje

Opłaty:
0/0*/0* * 0 zł w przypadku wpływów na konto min. 1000 zł oraz dokonania min. jednej transakcji bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata za kartę wynosi 7 zł, natomiast opłata za konto wynosi 8 zł /mc
Wypłaty z bankomatów: 0 zł* * 0 zł bankomaty Milennium, 1zł bankomaty BZWBK i Planet Cash oraz 5 zł pozostałe lub 0 zł wszystkie bankomaty po spełnieniu warunku wpływu min 1000 zł/mc oraz min. 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu
Liczba placówek: 364* *stan na 18.06.2018 placówki własne (www.bankmilennium.pl)
Godziny otwarcia placówek: 9.30-17* * większość placówek otwarta w godzinach 9.30-17, cześć placówek w dużych miastach otwarta nawet do godziny 19
8.7 Ocena Łączna
8.7Ocena Redakcji
Wysokość opłat
7.5
Bankowość internetowa i mobilna
9
Dodatkowe korzyści
10
8.5Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
8
Bankowość internetowa i mobilna
8.5
Dodatkowe korzyści
9
ZALETY
 • Ciekawe produkty dodatkowe do konta 360 (rok bezpłatnego ubezpieczenia assistance, konto oszczędnosciowe)
 • Nieoprocentowany limit w koncie osobistym ( do 7 dni w miesiącu)
 • Program rabatowy
 • Relatywnie tanie konto w przypadku spełnienia warunku wpływu oraz transakcji bezgotówkowych
WADY
 • wysokie opłaty za prowadzenie konta oraz kartę, jeśli nie zostanie spełniony warunek minimalnego wpływu oraz transakcji bezgotówkowych.
 • opłaty za prowadzenie kont walutowych
 • brak kart walutowych do rachunków USD, GBP, CHF
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
9 komentarzy
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  marek 25 lipca 2018 16:07

  Wymóg posiadania wpływów w wys.1 tys.zł. zniechęca wielu emerytów i rencistów.Zaletą jest limit w koncie i bankowość internetowa.Pobieranie opłat za wydruk z bankomatu o stanie konta jest uciążliwy.Kolejki w punktach są uciążliwe i spowodowane złą organizacją pracy.Połowa pracowników wyraźnie się nudzi i udaje,że coś robi.

  • Odpowiedz finhack
   finhack 26 lipca 2018 15:03

   Dziękujemy bardzo za opinie. Niestety pewnych rzeczy się nie uniknie, na ten moment w wielu innych bankach również są kolejki. Z drugiej strony Millennium Bank posiada jedną z większych sieci placówek. Jeżeli chodzi o “tańsze” rachunki warto sprawdzić Idea Bank, który oferuje darmowe konto oraz bardzo dobre produkty oszczędnościowe (lokaty na 2-3% w skali roku).

 2. Odpowiedz
  Mixo 11 września 2018 19:24

  Bank spełnia moje oczekiwania, wcześniej byłem w Alior bank i nie ma porównania. Wszystko za darmo bo aktywnie używam konta. 2 znajomych ma to samo konto i ma podobną opinie.

 3. Odpowiedz
  Ryszard 12 września 2018 16:21
  4
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  70

  Mam konto 360 od około 10 miesięcy i mam o nim dobra opinie

  + ZALETY: Darmowe dla pracujacych
  Pomocne(1) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Kasia M 8 października 2018 10:33

  Mój mąż ma to konto i jest zadowolony

  Wg mnie to chyba najlepsze z kont, które premiują za zakupy kartą.

  Warunek wpływów min. 1000 zł/miesiąc na konto oraz 1 transakcję kartą w miesiącu też idzie bez problemu spełnić wtedy mamy darmowe konto z darmowymi bankomatami w całej polsce.

 5. Odpowiedz
  Edyta 30 kwietnia 2019 18:05
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Posiadam konto w banku Millennium i jestem bardzo zadowolona dostęp do konta internetowego darmowe przelewy zero prowizji za wypłaty w bankomatach tylko jest mały minusik zbyt mało otwartych placówek bankowych do najbliższego oddziału mam 60 km ale mimo to bardzo polecam

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  Sylwester 1 maja 2019 13:17
  4.3
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Jestem klientem Banku od czasów gdy powstał w 1989 roku i działał jeszcze pod nazwą Bank Gdański czyli już 30 lat. Zżyłem się z nim a że zdecydowanie lepszej oferty nikt mi nie przedłożył, cały czas konsekwentnie to on świadczy usługi na moją rzecz. Jest jak w starym małżeństwie; wiem czego mogę się od Banku spodziewać a i on ciągle mnie toleruje. Cieszę się z dobrze funkcjonującej i bezpiecznej bankowości internetowej oraz rozsądnego poziomu opłat i oby tak dalej

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Paulina 2 maja 2019 22:02

  Posiadam konto 360° w banku Millennium od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona.
  Ponizej przedstawię jakie są plusy i minusy posiadania rachunku bankowego millenium.

  Plusy :
  – Konto 360 Millennium Bank może być prowadzone za darmo w przypadku aktywnego korzystania.
  Na korzyść banku Millennium przemawiają premie, które może uzyskać nowy klient i bardzo dobre konto oszczędnościowe.

  Minusy :
  – Jeżeli nie spełnimy warunku wpływu na konto w kwocie 1000 zł /m-c oraz nie dokonamy min. jednej transakcji kartą płatnicza, bank obciąży nas opłatą 8 zł/m-c za rachunek oraz 7 zł/m-c za kartę.

 8. Odpowiedz
  Sylwia 9 maja 2019 20:27

  Jestem w Millennium od niedawna i bardzo sobie chwalę wcześniej byłam w PKO niestety bank nie spełniał moich oczekiwań tutaj natomiast jestem bardzo zadowolona wszystko jasne aplikacja internetowa bardzo przejrzysta przelewy szybkie bez zbędnych kart z kodami jak w pko wpłaty i wypłaty szybko księgowane dzięki dogodnym warunkom darmowe konto najlepszy bank według mnie

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

  Konto 360 Millennium Bank

  Dodaj do porównywarki
  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0