Powraca rekordowa promocja Millennium Bank z premią 200zł w gotówce!! OFERTA LIMITOWANA

4

Nowa promocja Millennium  

Wystartowała promocja Millennium „Zbliż się do 200 zł”, w której po spełnieniu prostych warunków do zgarnięcia jest 200 zł w gotówce!

Uwaga – oferta jest limitowana do 2000 wniosków!

Dla kogo?

Z promocji może skorzystać każdy, kto na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadał żadnego produktu w banku Millennium oraz nie brał udziału w poprzednich edycjach promocyjnych Konta 360 lub 360 Student. Wykluczone są również osoby będące pełnomocnikiem do jakiegokolwiek produktu w banku.

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli spełniasz powyższy warunek wystarczy, że do 24.09.2018 złożysz wniosek poprzez dedykowaną stronę, a następnie do 30.09.2018 zawrzesz umowę o konto.

[wpsm_highlight color=”black”]Uwaga! – warto się spieszyć ponieważ pula promocyjnych wniosków jest mocno ograniczona.[/wpsm_highlight]

Przy składaniu wniosku należy pamiętać o zaznaczeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych przez bank oraz jednostki powiązane z bankiem , a także zaakceptowaniu regulaminu. Dla pewności można zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak w prosty sposób otrzymać 200 zł?

 • Pierwszą premię 100 zł otrzymasz, jeżeli do 14.10.2018 aktywujesz Aplikację Mobilną Banku Millennium i dokonasz płatności przy użyciu HCE ( zbliżeniowa płatność telefonem) lub BLIK.
 • Kolejne 100 zł otrzymasz, jeżeli:
  • dla konta 360 w październiku i listopadzie zasilisz konto kwotą minimum 1000 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą (warunek trzeba spełnić w obu miesiącach)
  • dla konta 360 Student w październiku i listopadzie zasilisz konto kwotą minimum 360 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą ( warunek trzeba spełnić w obu miesiącach)

W przypadku zapewnienia wpływy w wysokości 1000 zł lub 360 zł wystarczy, że wykonamy przelew z naszego konta w innym banku. Pieniądze, będziemy mogli przelać z powrotem zaraz po ich zaksięgowaniu. Warunki są więc bajecznie proste, przy czym należy pamiętać o spełnieniu warunków zwalniających z opłat za konto oraz kartę. Pierwsza część premii będzie wypłacona do 18.10.2018, natomiast druga do 12.12.2018. Po wypłacie premii konto można oczywiście zamknąć nie ponosząc żadnych opłat.

Informacje o rachunku

Dokładna analiza rachunku 360 oraz 360 student dostępna po tym linkiem.

Dotyczy osób, które skończyły 26 lat. W kolejnych miesiącach pamiętaj o spełnieniu warunków zwalniających z opłat (1000 zł/m-c wpływu oraz 1 transakcja kartą lub BLIK). Jeżeli ich nie spełnisz bank obciąży Cię opłatą 7 zł/m-c za Kartę oraz 8 zł/m-c za prowadzenie rachunku.

Osoby poniżej 26 roku życia są zwolnione z opłaty za prowadzenie rachunku. Warunkiem zwalniającym z opłaty za kartę jest dokonanie min. 1 transakcji kartą/BLIK w danym miesiącu.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji Millennium Banku

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 24.09.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
4 komentarzy on “Powraca rekordowa promocja Millennium Bank z premią 200zł w gotówce!! OFERTA LIMITOWANA”
 1. Kasia M

  Mój mąż ma to konto i jest zadowolony

  Wg mnie to chyba najlepsze z kont, które premiują za zakupy kartą.

  Warunek wpływów min. 1000 zł/miesiąc na konto oraz 1 transakcję kartą w miesiącu też idzie bez problemu spełnić wtedy mamy darmowe konto z darmowymi bankomatami w całej polsce.

  Odpowiedz
 2. Domi

  Wniosek wysłany, wiecie w ciągu ilu dni trzeba podpisać umowę?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Na zawarcie umowy zgodnie z regulaminem mamy czas do 30.09.2018.

   Odpowiedz
 3. Maciej

  CHyba musze w końcu pozamykac konta i brac udział w takich promocjach!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *