Promocja mBank 650 zł za założenie eKonta + 6,5% na rachunku oszczędnościowym

0
650 zł
premii

Promocja mBank’u to łatwy sposób na zgarniecie przynajmniej 550 zł, w tym 250 zł za sam fakt założenia konta i kilka bardzo prostych aktywności. Niewątpliwym plusem tej oferty jest wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego „Moje Cele”, na którym otrzymamy aż 6,5% w skali roku. Jest to znacznie powyżej oferty konkurentów, przykładowo Santander proponuje oprocentowanie w okolicy 5%.

Dla kogo jest promocja?

Z promocji może skorzystać każdy nowy klient, który od 1 stycznia 2020 nie posiadał konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innych produktów mBanku jak konto firmowe, nie przekreśla Twoich możliwości na wzięcie udziału w promocji.

Ile możesz zyskać w promocji mBanku?

Łącznie możesz otrzymać do 650 zł w gotówce:

  • 150 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód
  • 200 zł za aktywności na koncie
  • 200 zł za przystąpienie do mOkazji i kilka aktywności
  • 100 zł za założenie konta dla dziecka

Jak otrzymać 550 zł za założenie konta krok po kroku

Krok 1

Do końca września 2022r na stronie promocji złóż wniosek o eKonto razem z kartą płatniczą. Pamiętaj aby zaakceptować odpowiednia oświadczenia w sekcji „Moje oświadczenia” na końcu wniosku, celem wzięcia udziału w promocji.

Premia 150 zł jest wypłacana za założenie konta przy użyciu weryfikacji na „selfie” lub posiłkując się e-dowodem. To tyle, pieniądze otrzymamy za sam fakt założenia rachunku. Jednocześnie premia nie zostanie wypłacona w przypadku wyboru metody podpisania umowy poprzez Kuriera lub w oddziale.

Premia za krok: 150 zł
Krok 2

W ciągu 7 dni od założenia rachunku zasil go jednorazowo kwotą min. 1000 zł. W tym przypadku możemy zrobić przelew z naszego innego rachunku lub wpłacić gotówkę we wpłatomacie.

Premia za krok: 100 zł
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia rachunku, przykładowo dla kont założonych w lipcu warunek spełniamy do końca Sierpnia. Zrób kartą lub BLIKiem min. 8 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Zaliczone są transakcje zarówno online jak i zrobione w sklepie stacjonarnym.

Premia za krok: 100 zł
Krok 4

Celem odebrania tej premii należy do końca 1 miesiąca po założeniu konta zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości 1000 zł, dokonać 8 transakcji Kartą/BLIKiem i podczas składania wniosku przystąpić do programu mOkazji. Te warunki pokrywają się z poprzednimi 2 krokami, w związku z tym, jeśli spełniamy poprzednie warunki, 200 zł otrzymamy za samo przystąpienie do programu mOkazje.

Premia za krok: 200 zł Allegro
Krok 5

Wykonaj następujące aktywności na rachunku:

  • zasil rachunek bankowy jednorazowo kwotą min. 1000 zł (w każdym z tych miesiecy)
  • zrób kartą lub BLIKiem min. 8 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę (w każdym z tych miesięcy)

Pamiętaj, że okres na spełnienie tych warunków liczony jest od końca miesiąca w którym założyliśmy konto: Przykładowo  jeśli założysz konto w lipcu, to te warunki musisz spełnić we wrześniu i październiku 2022r.

Premia za krok: 100 zł (2 x 50 zł za każdy miesiąc)

Jak otrzymać 100 zł za założenie konta dla dziecka?

Aby otrzymać dodatkowe 100 zł, wystarczy założyć konto dla dziecka,. Czas na realizacje tego zadania masz do końca następnego miesiąca od momentu kiedy założyłeś konto (tzn. jeśli założysz eKonto w lipcu to musisz założyć rachunek dla dziecka do końca sierpnia).

W bankowości internetowej do wyboru mamy 2 typy rachunków:

  • eKonto Junior (dla dzieci poniżej 13 roku życia)
  • eKonto Możliwości (dla dziecka od 13 roku życia)

Jak wykorzystać konto oszczędnościowe mBanku oprocentowane na 6,5%?

Po założeniu eKonta w mBanku masz możliwość założenia jednego konta oszczędnościowego na maksymalną kwotę 20 000 zł. Jest to Rachunek Oszczędnościowy Moje Cele, który pozwala oszczędzać w ramach usługi autooszczędzanie. Jeśli założysz konto przez selfie lub e-dowód oprocentowanie będzie wynosić 6,5%, w innym wypadku 6%.

Warunkiem otrzymania tego oprocentowania jest comiesięczny przyrost salda na rachunku oszczędnościowym o 100 zł

Jak maksymalnie wykorzystać potencjał rachunku oszczędnościowego?

Najlepiej wpłacić 19700 zł pierwszego miesiąc po założeniu konta w promocji (przykładowo w lipcu). Następnie co miesiąc dokładać do konta oszczędnościowego po 100 zł (czyli w sierpni, wrześniu i październiku). W ten sposób promocyjne oprocentowanie będziemy mieć przez 4 miesiące!

eKonto od mBanku

Więcej informacji na temat rachunku znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych lub w opisowej analizie eKonta. Samo konto testowaliśmy bardzo dokładnie na przestrzeni kilku lat, tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszą opinią o eKoncie od mBanku.

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.09.2022r.
Co możesz zyskać:
450 zł w gotówce i 200 zł w bonach allegro. 550 zł za założenie konta i aktywności + 100 zł za założenie konta dla dziecka. 6,5% na rachunku oszczędnościowy
Dla kogo:
Dla każdego kto od 1 stycznia 2020 nie posiadał konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku.
Jak trudno uzyskać premię?
Jedna z prostszych promocji. 150 zł otrzymamy za sam fakt założenia konta, jedno zasilenie ROR i 8 transakcji. Kolejne 200 zł + 200 zł allegro za aktywność w 2 miesiącach. Dodatkowe 100 zł dostaniesz za założenie konta dla dziecka.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.