Promocja mBank 500 zł za założenie eKonta + 7% na rachunku oszczędnościowym

0
500 zł
premii

Promocja mBanku to łatwy sposób na zgarniecie 500 zł. W celu odebrania premii, należy założyć konto zdalnie i zrealizować 1 miesięczną aktywność. Niewątpliwym plusem tej oferty jest wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego „Moje Cele”, na którym otrzymamy aż 7% w skali roku.

Dla kogo jest promocja?

Z promocji może skorzystać każdy nowy klient, który od 1 stycznia 2020 nie posiadał konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innych produktów mBanku, jak konto firmowe, nie przekreśla Twoich możliwości na wzięcie udziału w promocji.

Ile możesz zyskać w promocji mBanku?

Łącznie możesz otrzymać do 500 zł w gotówce i bonach:

  • 150 zł w bonach za zapisanie się do promocji i prostą aktywność
  • 150 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód,
  • 200 zł za aktywność po założeniu rachunku

Jak otrzymać 350 zł za założenie konta krok po kroku

Krok 1

Zapisz się na stronie promocji i złóż wniosek o eKonto razem z kartą płatniczą. Pamiętaj, aby zaakceptować odpowiednia oświadczenia w sekcji „Moje oświadczenia” na końcu wniosku, celem wzięcia udziału w promocji.

Premia 150 zł  jest wypłacana za założenie konta przez aplikację przy użyciu weryfikacji na „selfie” lub posiłkując się e-dowodem. Dodatkowo należy wykonać warunki aktywności opisane w kolejnym kroku. UWAGA! premia nie zostanie wypłacona w przypadku wyboru metody podpisania umowy poprzez Kuriera lub w oddziale.

 

Premia za krok: -
Krok 2

Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu założeniu rachunku wykonaj następujące kroki:

  • Dokonaj 5 płatności telefonem – otrzymasz 150 zł w bonach (Allegro lub Media Markt)
  • (I)Dokonaj 4 płatności telefonem  – premia 20 zł
  • (II)Wykonaj 4 przelewy na telefon (przelewy BLIK) – premia 20 zł
  • (III)Utrzymaj 50 zł na koncie oszczędnościowym – premia 20 zł
  • Za wykonanie kroków I,II i III otrzymasz dodatkową premie 140 zł plus bank wypłaci bonus za założenie konta przez selfie – 150 zł

Saldo 50zł musimy utrzymać na założonym koncie oszczędnościowym Moje cele.

 

 

Premia za krok: 500 zł

Jak wykorzystać konto oszczędnościowe mBanku oprocentowane na 8%?

Po założeniu eKonta w mBanku masz możliwość założenia jednego konta oszczędnościowego na maksymalną kwotę 50 000 zł. Jest to Rachunek Oszczędnościowy Moje Cele, który pozwala oszczędzać w ramach usługi autooszczędzanie. Jeśli założysz konto przez selfie lub e-dowód oprocentowanie będzie wynosić 8%, w innym wypadku 6,5%.

Warunkiem otrzymania tego oprocentowania jest comiesięczny przyrost salda na rachunku oszczędnościowym o 100 zł (Przykładowo, jeśli saldo we październiku wynosiło 1000 zł to w listopadzie musi wynieść min. 1100 zł)

Jak maksymalnie wykorzystać potencjał rachunku oszczędnościowego?

Najlepiej wpłacić 48000 zł pierwszego miesiąc po założeniu konta w promocji (przykładowo w marcu). Następnie co miesiąc dokładać do konta oszczędnościowego po 100 zł. W ten sposób promocyjne oprocentowanie będziemy mieć przez 4 miesiące!

eKonto od mBanku

Więcej informacji na temat rachunku znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych lub w opisowej analizie eKonta. Samo konto testowaliśmy bardzo dokładnie na przestrzeni kilku lat, tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszą opinią o eKoncie od mBanku.

Dokumenty:

Regulamin promocji 350 zł za konto i aktywność

Regulamin promocji bony 150 zł

Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 27.09.2023r.
Co możesz zyskać:
500 zł w gotówce za założenie konta i aktywności + 8% na rachunku oszczędnościowy
Dla kogo:
Dla każdego kto od 1 stycznia 2020 nie posiadał konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku.
Jak trudno uzyskać premię?
To chyba najprostsza promocja mBanku, jaka dotychczas miała miejsce. Cały bonus zostanie wypłacony po 1 miesięcznej aktywności! (wystarczy założyć konto i wykonać 5 płatności telefonem, 4 przelewy na telefon i utrzymać saldo 50 zł na koncie oszczędnościowym)
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *