Promocja mBank 470 zł za założenie eKonta + 8% na rachunku oszczędnościowym

0
450 zł
premii

Promocja mBanku to łatwy sposób na zgarniecie przynajmniej 370 zł. W celu odebrania premii, należy założyć konto zdalnie i zrealizować 3 miesięczną aktywność. Niewątpliwym plusem tej oferty jest wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego „Moje Cele”, na którym otrzymamy aż 8% w skali roku.

Dla kogo jest promocja?

Z promocji może skorzystać każdy nowy klient, który od 1 stycznia 2020 nie posiadał konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innych produktów mBanku jak konto firmowe, nie przekreśla Twoich możliwości na wzięcie udziału w promocji.

Ile możesz zyskać w promocji mBanku?

Łącznie możesz otrzymać do 470 zł w gotówce:

  • 370 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód i aktywność
  • 100 zł za założenie konta dla dziecka

Jak otrzymać 350 zł za założenie konta krok po kroku

Krok 1

na stronie promocji złóż wniosek o eKonto razem z kartą płatniczą. Pamiętaj, aby zaakceptować odpowiednia oświadczenia w sekcji „Moje oświadczenia” na końcu wniosku, celem wzięcia udziału w promocji.

Premia 150 zł jest wypłacana za założenie konta przy użyciu weryfikacji na „selfie” lub posiłkując się e-dowodem. Dodatkowo wypełnij warunki z kroku 2 i 3. Jednocześnie premia nie zostanie wypłacona w przypadku wyboru metody podpisania umowy poprzez Kuriera lub w oddziale.

Premia 20 zł otrzymasz 5 transakcji kartą/telefonem w miesiącu założenia konta i/lub w kolejnym.

 

Premia za krok: 150 zł + 20 zł
Krok 2

W ciągu 7 dni od założenia rachunku zasil go jednorazowo kwotą min. 1000 zł. W tym przypadku możemy zrobić przelew z naszego innego rachunku lub wpłacić gotówkę we wpłatomacie.

Dodatkowo wykonaj 8 transakcji BLIKiem/kartą, czas na realizacje tego zadania jest do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

 

Premia za krok: 100 zł
Krok 3

Wykonaj następujące aktywności na rachunku:

  • zasil rachunek bankowy jednorazowo kwotą min. 1000 zł (w każdym z tych miesiecy)
  • zrób kartą lub BLIKiem min. 8 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę (w każdym z tych miesięcy)

Pamiętaj, że okres na spełnienie tych warunków liczony jest od końca miesiąca w którym założyliśmy konto: Przykładowo, jeśli założysz konto w lipcu, to te warunki musisz spełnić we sierpniu i wrzesniu 2023r.

Premia za krok: 2 x 50 zł

Jak otrzymać 100 zł za założenie konta dla dziecka?

Aby otrzymać dodatkowe 100 zł, wystarczy założyć konto dla dziecka,. Czas na realizacje tego zadania masz do końca następnego miesiąca od momentu kiedy założyłeś konto (tzn. jeśli założysz eKonto w lipcu to musisz założyć rachunek dla dziecka do końca sierpnia).

W bankowości internetowej do wyboru mamy 2 typy rachunków:

  • eKonto Junior (dla dzieci poniżej 13 roku życia)
  • eKonto Możliwości (dla dziecka od 13 roku życia)

Jak wykorzystać konto oszczędnościowe mBanku oprocentowane na 8%?

Po założeniu eKonta w mBanku masz możliwość założenia jednego konta oszczędnościowego na maksymalną kwotę 50 000 zł. Jest to Rachunek Oszczędnościowy Moje Cele, który pozwala oszczędzać w ramach usługi autooszczędzanie. Jeśli założysz konto przez selfie lub e-dowód oprocentowanie będzie wynosić 8%, w innym wypadku 6,5%.

Warunkiem otrzymania tego oprocentowania jest comiesięczny przyrost salda na rachunku oszczędnościowym o 100 zł

Jak maksymalnie wykorzystać potencjał rachunku oszczędnościowego?

Najlepiej wpłacić 48000 zł pierwszego miesiąc po założeniu konta w promocji (przykładowo w marcu). Następnie co miesiąc dokładać do konta oszczędnościowego po 100 zł. W ten sposób promocyjne oprocentowanie będziemy mieć przez 4 miesiące!

eKonto od mBanku

Więcej informacji na temat rachunku znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych lub w opisowej analizie eKonta. Samo konto testowaliśmy bardzo dokładnie na przestrzeni kilku lat, tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszą opinią o eKoncie od mBanku.

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 27.09.2023r.
Co możesz zyskać:
370 zł w gotówce za założenie konta i aktywności + 100 zł za założenie konta dla dziecka. 8% na rachunku oszczędnościowy
Dla kogo:
Dla każdego kto od 1 stycznia 2020 nie posiadał konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku.
Jak trudno uzyskać premię?
Jedna z prostszych promocji. 370 zł otrzymamy za założenie konta i 3 miesięczną aktywność. Dodatkowe 100 zł dostaniesz za założenie konta dla dziecka.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *