Wyjątkowa okazja 200-400 zł Allegro za założenie konta PKO BP

0
do 400 zł
Premii

Premia 200 zł Allegro za Konto PKO BP

To prawdziwa okazja dla łowców promocji bankowych, czyli 200 zł za Konto PKO BP. Bank bardzo rzadko oferuje jakiekolwiek bonus za założenie konta, tym razem premia wynosi aż 200 zł. Naszym zdaniem naprawdę warto skorzystać z tej oferty, warto zaznaczyć że PKO BP pod względem liczby klientów to nr 1 w Polsce. Premie możemy zwiększyć nawet do 400 zł, jeśli założymy konta naszym dzieciom.

Dla kogo oferta PKO BP

Skorzystać z oferty mogą nowi klienci, czyli osoby nie posiadające żadnego konta osobistego w PKO BP od 01.01.2021. Możemy założyć Konto za zero dla osób 26+ lub konto dla młodych. W celu przystąpienia do oferty wystarczy zarejestrować się na stronie promocji do dnia 30.06.2022. Jednocześnie należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym. Po założeniu rachunku, zgodnie z regulaminem powinniśmy wyrazić chęć udziału w promocji na dedykowanej stronie. 

Bajecznie proste warunki oferty

Warunki promocji są relatywnie proste, bonus 200 zł został podzielony na 2 części i wystarczy wykonać w sumie 20 transakcji kartą/Blikiem. Druga część Bonusu wymaga założenia kont dla dzieci, tym samym nie jest to oferta dla każdego. Wykonaj poniższe kroki i odbierz 200 zł:

Krok 1

Załóż konto w PKO BP wraz z rachunkami dla Dzieci (0-18 lat). Następnie dziecko powinno wykonać 2 płatności miesięcznie w kolejnych 2 miesiącach. Za każdy rachunek dla dziecka otrzymamy 100 zł premii (po spełnieniu warunku płatność). Maksymalny bonus to 200 zł za założenie 2 kont dla dzieci. W przypadku nie założenia rachunku dla dziecka, premia za ten krok wyniesie 0 zł.

Premia za krok: 0-200 zł
Krok 2

W Pierwszym miesiącu po założeniu rachunku wykonaj 10 płatności kartą bądź BLIKiem.

Premia za krok: 100 zł
Krok 3

W drugim miesiącu po założeniu konta wykona 10 płatności Karta/Blikiem.

Premia za krok: 100 zł

Konto za Zero PKO BP – krótka analiza

Za darmo otrzymujemy prowadzenie konta. W przypadku karty debetowej jest ona darmowa po spełnieniu warunku aktywności (min. 5 transakcji kartą/Blikiem w danym miesiącu). W przypadku braku wykonania transakcji opłata za prowadzenie wynosi 10 zł/m-c.

Możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych PKO BP. Za wypłatę z innych urządzeń zapłacimy prowizje 10 zł lub 0 zł w przypadku korzystania z Blik’a

Przydatne informacje:
Regulamin promocji

Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.06.2022r.
Co możesz zyskać:
do 400 zł w bona do Allegro
Dla kogo:
Nowi Klienci (Brak konta od 01.01.2021
Jak trudno uzyskać premię?
200 zł odbierzemy w zamian za założenie konta i dwumiesięczną aktywność. Kolejne 200 zł, wymaga założenia rachunków dla dzieci.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *