fbpx

Wyjątkowa okazja 200 zł Allegro za założenie konta PKO BP

Premia 200 zł Allegro za Konto PKO BP

To prawdziwa okazja dla łowców promocji bankowych, czyli 200 zł za Konto PKO BP. Bank bardzo rzadko oferuje jakiekolwiek bonus za założenie konta, tym razem premia wynośi aż 200 zł. Naszym zdaniem naprawdę warto skorzystać oferty, warto zaznaczyć że PKO BP pod względem liczby klientów to nr 1 w Polsce. Za założenie rachunku i wykonanie 6 transakcji otrzymamy kartę podarunkową o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Dla kogo oferta PKO BP

Skorzystać z oferty mogą nowi klienci, czyli osoby nie posiadające żadnego konta osobistego w PKO BP od 01.01.2019. Możemy założyć Konto za zero dla osób 26+ lub konto dla młodych. W celu przystąpienia do oferty wystarczy zarejestrować się na stronie promocji do dnia 18.12.2020. Jednocześnie należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym. Po założeniu rachunku, zgodnie z regulaminem powinniśmy wyrazić chęć udziału w promocji na dedykowanej stronie.  Warto się pospieszyć ponieważ obowiązuje limit 6000 promocyjnych wniosków. Biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty, może się zakończyć długo przed czasem. W przypadku wcześniejszego zakończenia oferty, bank zamieści stosowną informacje na dedykowanej stronie.

Bajecznie proste warunki oferty

Jest to jedna z prostszych promocji bankowych w ostatnim czasie. Po założeniu rachunku wystarczy do 15.01.2021 wykonać min. 3 transakcje kartą oraz min. 3 transakcje Blikiem.

To wszystko, nagrodzę otrzymamy do 12.02.2021. Karta podarunkowa będzie ważna do 31.10.2021. Bon należy wykorzystać podczas jednych zakupów.

Konto za Zero PKO BP – krótka analiza

Za darmo otrzymujemy prowadzenie konta, W przypadku karty debetowej jest ona darmowa po spełnieniu warunku aktywności (min. 5 transakcji kartą/Blikiem w danym miesiącu). W przypadku braku wykonania transakcji opłata za prowadzenie wynosi 10 zł/m-c.

Możemy korzystac za darmo z bankomatów własnych PKO BP. Za wypłatę z innych urządzeń zapłacimy prowizje 10 zł lub 0 zł w przypadku korzystania z Blik’a.

Konto dla Młodych PKO BP – krótka analiza

Konto wraz z kartą jest darmowe, o ile dokonamy min. 4 transakcje kartą/m-c. W przeciwnym przypadku opłata miesięczna za prowadzenie karty wynosi 5 zł. Dużym plusem rachunku są darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów na całym świecie. Dokładna analiza rachunku znajduje się  pod tym linkiem.

Przydatne informacje:
Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0