Bardzo prosty sposób na otrzymanie 200 zł od Millennium Bank!

1

Jeżeli chcesz otrzymać 200 zł, musisz wejść na specjalną strone Millennium Bank i wypełnić formularz. Po otwarciu konta osobistego z kartą płatniczą musisz jedynie spełnić dwa bardzo proste warunki promocji, które opiszemy poniżej. To jeden z najprostszych sposobów na zarobienie 200 zł 😉

Dla kogo?

Z promocji może skorzystać każdy, kto do dnia 26.06.2018 roku nie posiadał żadnych produktów Millennium Bank.

Jeśli spełniasz te wymagania – musisz jedynie za pomocą poniższego formularza promocyjnego Millennium Bank założyć jedno z dwóch kont bankowych.

Ostatnie Dni Promocji!

Do 31 lipca 2018 roku (ostatni dzień w którym możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy)

Jak dostać 200 zł od Millennium Banku krok po kroku:

Wejdź na stronę promocyjną i kliknij przycisk „Załóż konto 360”, a na następnej stronie wybierz konto dopasowane do Twojego wieku.

  • Na kolejnym ekranie wybierz sposób podpisania umowy (za pomocą kuriera, który przyjedzie do Ciebie do domu z dokumentami lub w oddziale – musisz wtedy udać się do najbliższego oddziału Millennium Banku i podpisać dokumenty).
  • Wypełnij wniosek swoimi danymi osobowymi i zaakceptuj zgody i oświadczenia.
  • Po podpisaniu umowy o konto w obecności kuriera lub w odziale banku otrzymasz dostęp do rachunku. Teraz wystarczy spełnić w sierpniu i wrześniu poniższe proste warunki:
  • Wpłać na nowe konto w Millennium Bank 1000 zł ( jest to minimalny wpływ na konto jaki musisz zapewnić). Środków nie musisz trzymać na rachunku, wystarczy, że zostaną zaksięgowane na koncie. Po zaksięgowaniu możesz je bez problemu przelać na inne swoje konto
  • Wykonaj minimum jedną płatność kartą lub za pomocą BLIKu (płatności możesz dokonać na dowolną kwotę zarówno w Internecie, jak i w sklepie stacjonarnym)

I to wszystko !

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz 200 zł na swoje konto Millenium maksymalnie do 15 października 2018 r. Co więcej, dzięki spełnieniu warunków promocji konto i karta będą darmowe w pierwszym miesiącu!

Dotyczy osób, które skończyły 26 lat. W kolejnych miesiącach pamiętaj o spełnieniu warunków zwalniających z opłat  (1000 zł/m-c wpływu oraz 1 transakcja kartą lub BLIK). Jezeli ich nie spełnisz bank obciąży Cię opłatą 7 zł/m-c za Kartę oraz 8 zł/m-c za prowadzenie rachunku.

Osoby poniżej 26 roku życia są zwolnione z opłaty za prowadzenie rachunku. Warunkiem zwalniającym z opłaty za kartę jest dokonanie min. 1 transakcji kartą/BLIk w danym miesiącu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.08.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
1 komentarz on “Bardzo prosty sposób na otrzymanie 200 zł od Millennium Bank!”
  1. Student

    Bank jako bank jest ok. Dobre warunki dla osób młodych i darmowe wypłaty z bankomatow. Brakuje niestety jakiś fajnych lokat i apple pay 🙁

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *