Skorzystaj z Google Pay w Citibanku i odbierz 2 bilety do Multikina

0

Promocja dla aktualnych klientów, w zamian za 3 transakcje Google Pay w Citibanku możemy zyskać 2 bilety do Multikina. Promocja trwa do 31.03.2019 lub do wyczerpania puli 3600 nagród, więc lepiej się pospieszyć.

Jak skorzystać z oferty

Aby wziąć udział w promocji należy posiadać kartę kredytowa lub debetową z logiem Mastercard w CitiBanku. Jednocześnie wykluczone są osoby, które po 1.01.2018 miały dodana jakakolwiek kartę do usługi Google Pay w Citibanku.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, powinieneś do 31.03.2019 zarejestrować swoją kartę w aplikacji Google Pay. Kolejnym krokiem jest dokonanie 3 transakcja na kwotę min. 5 zł za pomocą usługi. W przypadku tej oferty do promocji łapie się tylko 1 transakcja w danym dni (więc płatności powinniśmy dokonywać przez co najmniej 3 dni).

Przyznanie nagród

W przypadku spełnienia warunków promocji oraz załapania się do pulit pierwszych 3600 osób, bank przyzna nam 2 kody wymienne na bilety 2D do Multikina. Wiadomość o przyznaniu nagrody będzie dostępna w serwisie transakcyjnym do 7 dni po spełnieniu warunków.

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.03.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *