Rekordowe 500 zł za założenie konta BNP Paribas

0

500 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystartowała rekordowa promocja darmowego konta osobistego od BNP Paribas. Tak wysokiego bonus od tego banku jeszcze nie było i jest to świetna okazja na przetestowanie tego darmowego konta. Jednak warto się spieszyć ponieważ pula nagród jest mocno ograniczona, zamiast standardowego limitu  3 000 aplikacji, bank przewidział tylko 1 000 promocyjnych wniosków!

rekordowe 500 zł od BNP

Warto zaznaczyć, że jeśli rachunek i karta nie przypadną nam do gustu, możemy z nich za darmo zrezygnować! Nie wiesz dlaczego banki wypłacają premie? Jest to alternatywna forma promocji, ma zachęcić klienta do przetestowania danego rachunku. Co ciekawe w większości przypadków, tacy klienci utrzymują konto w danym banku przez dłuższy okres. Dzięki temu bank zarabia na obrocie ich pieniędzmi lub na przykład na sprzedaży produktów kredytowych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie  w naszym artykule.

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 20.02.2022 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Jeżeli mamy Adblock’a lub podobny program, to najlepiej go wyłączyć na czas składania wniosku (program może uniemożliwić poprawne założenie rachunku).  Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 3 transakcji/m-c. Uwaga! W ofercie przewidziano limit 1000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona. 

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Aktywacja Konta odbywa się przez nadanie Pinu do karty. Alternatywnie możemy aktywować konto poprzez wideo rozmowę z konsultantem.

Koniec promocji za;

[wpsm_countdown year=”2022″ month=”-2″ day=”23″]

Jak zgarnąć 500 zł od BNP Paribas

Premia została podzielona na 3 etapy, w których musimy spełnić konkretne warunki. Warunki promocji wymagają od nas jedynie prostych aktywności na rachunku. Celem odebrania rekordowych premii, wystarczy że:

W przypadku wpływu najlepiej przelać sobie środki z naszego konta w innym banku, wykluczone są wpłaty gotówkowe, przelewy własne wewnątrz banku itp. Dla transakcji Kartą najłatwiej zapłacić za jakieś zakupy w Internecie lub w sklepie stacjonarnym (wykluczone są wszelkie ułatwiacie w postaci np. zasilenia konta Revolut). Transakcje BLIK, najlepiej wygenerować kod i np. zapłacić nim w terminalu płatniczym w sklepie/restauracji/punkcie usługowym.

Wiadomości o przyznaniu nagród trafią do nas do 27.04.2022, 27.05.2022 oraz 27.06.2022. Same kody do realizacji na allegro otrzymamy do końca danego miesiąca.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 3 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Więcej informacji o koncie znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych.

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 20.02.2022r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *