Rekordowa i Limitowana promocja konta w Nest Banku, aż 200 zł premii

0

Właśnie wystartowała rekordowa promocja Nest Konta, bank oferuje 200 zł za prostą aktywność i wpływ wynagrodzenia. Jest to rekordowa kwota premii od tego banku, ponadto prowadzenie konta, karty oraz wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów otrzymujemy za darmo! Niestety w ofercie obowiązuje limit 500 wniosków i po jego osiągnięciu możliwość wnioskowania zostanie zablokowana! Zalecamy jak najszybsze złożenie wniosku, ponieważ oferta może się zakończyć praktycznie w każdej chwili.

Kto może wziąć udział

Możliwość uzyskania premii mają jedynie nowi klienci, czyli osoby nie posiadające konta w Nest Bank w ciągu ostatnich 24 miesięcy. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale). Teoretycznie czas na złożenie wniosku mamy do 30.06.2019, jednak ze względu na limit, promocja na pewno zakończy się  przed czasem. Jeśli złożymy wniosek na stronie promocji mamy zagwarantowany udział. Podpisać umowę możemy na kilka sposobów:

  • poprzez kuriera
  • przez wideo-rozmowę z konsultantem (online)
  • przelewem weryfikującym z innego banku (wszystkie dane muszą się zgadzać!)
  • w oddziale (tu należy sfinalizować wniosek internetowy, a nie zakładać nowy)

Warunki wypłaty premii 200 zł

Po spełnieniu warunków, Nest Bank dokona zasilenia naszego rachunku bonusem. Jeśli chodzi o premie została ona podzielona na 3 części:

  • 100 zł otrzymamy za wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 500 zł oraz wpływ wynagrodzenia min. 1000 zł. Czas na spełnienie warunków mamy do końca Sierpnia.
  • Po 50 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w 2 kolejnych miesiącach, ale nie później niż do końca października.

Jeśli chodzi o transakcje mogą to być zwykłe płatności w sklepach, punktach usługowych czy Internecie. Kwoty nie mają znaczenia, ważne aby suma transakcji wyniosła min. 500 zł.

Przez wpływ wynagrodzenia bank rozumie: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, renty, emerytury, świadczenie z programu 500+ etc. Co więcej bank zastrzega możliwość weryfikacji naszego „wynagrodzenia”, poprzez dokument potwierdzający np. umowę o dzieło.

Przykładowo, jeśli warunki odbioru pierwszej premii spełnimy do końca czerwca, to w kolejnych miesiącach (lipiec, sierpień) również powinniśmy je spełnić, aby odebrać po 50 zł. Wypłata premii następuje do 20-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Analiza Darmowego Konta Nest Bank

Bonus oferowany przez bank jest naprawdę duży, biorąc pod uwagę pełną darmowość rachunku. W standardzie otrzymujemy:

  • 0 zł za prowadzenie ROR i przelewy internetowe
  • 0 zł za prowadzenie karty debetowej
  • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych

Jednocześnie możemy skorzystać z lokaty na start, gdzie oprocentowanie w skali roku wyniesie 4%. Szerszy opis konta dostępny w naszym rankingu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.06.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *