Premia za darmowe konto optymalne od BGŻ BNP Paribas

0

Nowa promocja darmowego konta optymalnego BGŻ BNP Paribas

Darmowe konto optymalne od BGŻ BNP Paribas to możliwość zyskania do 180 zł w bonach. W obecnej wersji promocji za aktywność na koncie otrzymamy bony do wykorzystania w sklepach Żabka oraz Freshmarket. Wystarczy obrót na karcie w kwocie 360 zł na przestrzeni 5 miesięcy, aby odebrać maksymalną premie. Jednocześnie zachęcamy do przeczytania naszego artykułu dlaczego banki wypłacają premie?

Kto może otrzymać nagrodę za konto Optymalne

Skorzystać z oferty mogą tylko nowi klienci (osób nie posiadających rachunku w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 24 miesięcy). Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy, że do 31.01.2019 zarejestrujemy się na stronie promocji i złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową. Na podpisanie umowy mamy czas do 14.02.2019 i można to zrobić za pośrednictwem kuriera. W promocji obowiązuje limit 1500 wniosków, po jego wyczerpaniu możliwość wnioskowania o konto zostanie zablokowana!

Jak otrzymać 180 zł w bonach ?

Warunki jakie musimy spełnić są bardzo proste. Bank nagrodzi nas bonem o wartości 5 zł za każdą płatność kartą debetowa na kwotę min. 10 zł. Płatności kartą możemy dokonywać w dowolnych miejscach (sklepy, restauracje, kina itp.). Zgodnie z regulaminem promocji możemy zyskać maksymalnie 6 bonów w danym miesiącu. Nagrody otrzymamy za transakcje dokonane miedzy luty a lipcem 2019 roku. Przekazanie premii za dany miesiąc następuje do 19 dnia kolejnego miesiąca. Przykładowo za transakcje dokonane w luty nagrodę otrzymamy do 19 marca. Jeżeli w jakimś miesiącu nie dokonamy żadnych transakcji, to w kolejnych miesiącach stracimy możliwość zyskania bonusów.

Bank nie bierze pod uwagę transakcji bezgotówkowych ułatwiających obrót (zasileń wirtualnych portfeli, transakcji w aplikacjach do opłacania rachunków itp.). Pozostałe transakcje są akceptowane (zakupy w internecie i sklepach stacjonarnych, płatności w restauracjach oraz za usługi itp.). 

Powyższą promocje możemy połączyć z ofertą karty kredytowej, gdzie do zyskania są bony do sklepów biedronka na kwotę 300 zł. Promocja karty kredytowej kończy się z dniem 31.01.2019, więc należy się spieszyć.

Jeżeli oferta banku BGŻ BNP Paribas nie przypadnie nam do gusty, to możemy za darmo zrezygnować z konta optymalnego.

Konto optymalne BGŻ BNP Paribas analiza rachunku

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat, co więcej karta debetowa również jest darmowa. Możemy korzystać z bankomatów własnych oraz Planeta Cash bez prowizji. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.01.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *