fbpx

Premia za darmowe konto optymalne od BGŻ BNP Paribas

Nowa promocja darmowego konta optymalnego BGŻ BNP Paribas

Darmowe konto optymalne od BGŻ BNP Paribas to możliwość zyskania do 180 zł w bonach. W obecnej wersji promocji za aktywność na koncie otrzymamy bony do wykorzystania w sklepach Żabka oraz Freshmarket. Wystarczy obrót na karcie w kwocie 360 zł na przestrzeni 5 miesięcy, aby odebrać maksymalną premie. Jednocześnie zachęcamy do przeczytania naszego artykułu dlaczego banki wypłacają premie?

bgż premia żabka

Kto może otrzymać nagrodę za konto Optymalne

Skorzystać z oferty mogą tylko nowi klienci (osób nie posiadających rachunku w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 24 miesięcy). Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy, że do 31.01.2019 zarejestrujemy się na stronie promocji i złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową. Na podpisanie umowy mamy czas do 14.02.2019 i można to zrobić za pośrednictwem kuriera. W promocji obowiązuje limit 1500 wniosków, po jego wyczerpaniu możliwość wnioskowania o konto zostanie zablokowana!

Promocja zakończona

Jak otrzymać 180 zł w bonach ?

Warunki jakie musimy spełnić są bardzo proste. Bank nagrodzi nas bonem o wartości 5 zł za każdą płatność kartą debetowa na kwotę min. 10 zł. Płatności kartą możemy dokonywać w dowolnych miejscach (sklepy, restauracje, kina itp.). Zgodnie z regulaminem promocji możemy zyskać maksymalnie 6 bonów w danym miesiącu. Nagrody otrzymamy za transakcje dokonane miedzy luty a lipcem 2019 roku. Przekazanie premii za dany miesiąc następuje do 19 dnia kolejnego miesiąca. Przykładowo za transakcje dokonane w luty nagrodę otrzymamy do 19 marca. Jeżeli w jakimś miesiącu nie dokonamy żadnych transakcji, to w kolejnych miesiącach stracimy możliwość zyskania bonusów.

Bank nie bierze pod uwagę transakcji bezgotówkowych ułatwiających obrót (zasileń wirtualnych portfeli, transakcji w aplikacjach do opłacania rachunków itp.). Pozostałe transakcje są akceptowane (zakupy w internecie i sklepach stacjonarnych, płatności w restauracjach oraz za usługi itp.). 

Powyższą promocje możemy połączyć z ofertą karty kredytowej, gdzie do zyskania są bony do sklepów biedronka na kwotę 300 zł. Promocja karty kredytowej kończy się z dniem 31.01.2019, więc należy się spieszyć.

Jeżeli oferta banku BGŻ BNP Paribas nie przypadnie nam do gusty, to możemy za darmo zrezygnować z konta optymalnego.

Konto optymalne BGŻ BNP Paribas analiza rachunku

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat, co więcej karta debetowa również jest darmowa. Możemy korzystać z bankomatów własnych oraz Planeta Cash bez prowizji. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0