Promocja Diners Club pierwszy rok za darmo i 100-200 zł premii

0

Niestety Diners Club nie jest już dostęny. Obecnie Pekao oferuje karty kredytowe w programie Miles & More.

Promocja Diners Club, czyli odrobina prestiżu dla każdego

Prestiż nie zawsze musi kosztować, czyli świetna promocja Diners Club. Dzięki tej ofercie mamy możliwość wyrobienia karty kredytowej Diners Club Lot w pakiecie z bezpłatnym utrzymaniem w pierwszym roku (normalny koszt to 350 zł/rok). Dodatkowo za dokonanie dowolnej transakcji otrzymamy 100 zł – 200 zł. Suma korzyści to co najmniej 450 zł. Prawdziwą wisienką na torcie, jest pakiet korzyści, który otrzymujemy wraz z kartą kredytową. Posiadając produkt mamy możliwość korzystania z darmowego ubezpieczenia zagranicznych podróży, z sumą ubezpieczenia do nawet 1 mln zł. Kolejnym ciekawym benefitem jest 5-10 darmowych wejść/rok do saloników lounge na lotniskach. Wszystkie korzyści opiszemy w tym artykule.

Dla kogo promocja Diners Club?

Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli osoby nie posiadające tej karty kredytowej. Jeśli kiedyś posiadaliśmy i zamknęliśmy kartę przed rozpoczęciem promocji to możemy skorzystać.
Czas na zarejestrowanie mamy do 31.03.2020, podczas wnioskowania należy zaznaczyć wszystkie zgody.  W kolejnym kroku powinniśmy wnioskować o kartę z wygenerowanego dla nas linku.

Premia darmowy rok + 100/200 zł

Diners Club Lot -główną premia w promocji jest darmowe prowadzenie produktu w 1 roku, normalnie opłata wynosi 350 zł. Dodatkowo otrzymamy 100 zł w formie zasilenia rachunku po dokonaniu 1 transakcji kartą w terminie 30 dni od aktywacji. W sumie premie wynoszą 400 zł względem standardowej oferty

Diners Club Vintage – jest to bardziej prestiżowa wersja karty, którą możemy otrzymać za połowę normalnej ceny, prowadzenie w pierwszym roku kosztuje 500 zł (zamiast 1 000 zł). Dodatkowo za wykonanie jednej transakcji otrzymamy 200 zł. Więc w praktyce za 1 rok zapłacimy tylko 300 zł. Biorąc pod uwagę szeroki pakiet korzyści to naprawdę atrakcyjna cena!

Szeroki pakiet korzyści

Diners Club Lot – Ubezpieczenie podróży do 1 mln pln, w tym koszty leczenia 300 000 pln. Ubezpieczenie działa na całym świecie, nawet w Stanach Zjednoczonych. 5 Darmowych wizyt w salonikach Lounge w ciągu roku. W praktyce limit jest roczny, więc w 2020 możemy skorzystać 5 razny i na początku 2021 znowu otrzymamy 5 wizyt. Fast track na lotnisku, czyli odprawa poza kolejką np. na lotnisku Chopina. Dodatkowo za każde wydane 5 zł otrzymamy 1 mile lotniczą w programie Miles and More. Już za 25 000 Mil i dopłatę 730 zł możemy kupić bilet LOTem w 2 strony do Los Angeles!

Diners Club Vintage- Ubezpieczenie podróży do 1 mln pln, ale koszty leczenia do 600 000 pln. Dodatkowo nie musimy aktywować ubezpieczenia, jak ma to miejsce w przypadku karty Diners Club Lot. W tym pakiecie otrzymujemy 10 darmowych wizt w salonikach lounge na rok. Dość ciekawą opcją jest możliwość wyrobienia za darmo do 3 kart dodatkowych, dla np. rodziny. Każda karta dodatkowo korzysta z ubezpieczenia w ranach limitu oraz jest uprawniona do 10 darmowych wizyt w salonikach. Karta oferuje znacznie szerszy pakiet korzyści niż Diners Club Lot. Jeżeli mamy z kim się podzielić ofertą np. z żoną naprawdę warto skorzystać z tej opcji. Chociaż żonie najlepiej wyrobić kartę dodatkową z jak najniższym limitem kredytowym :).

Tak naprawdę, głównym powodem dla którego powinniśmy wybrać wariant Vintage jest prestiż. Jak wiadomo prestiż nie ma ma ceny, a sąsiad nie wytrzyma z zazdrości jak zobaczy ten kawałek plastiku :).

O warunkach korzystania z Saloników Lounge, aktywacji ubezpieczenia i szczegółach oferty przeczytacie w naszych innych wpisach. Jeżeli jesteś zainteresowany produktem naprawdę warto przeczytać:

  • Konkretne dane dotyczące karty Dinerc Club Lot i jej funkcji znajdziesz w naszym artykule znajdziecie tu.
  • O naszym rocznym teście i opinii o Diners Club przeczytacie tu.

Podsumowanie

Sami mieliśmy okazje przetestowania produktu przez ponad rok. W tym czasie skorzystaliśmy z 9 wizyt w salonikach i kilkukrotnie aktywowaliśmy ubezpieczenie. Jeżeli chodzi o samo ubezpieczenie to likwidacja niewielkiej szkody odbyła się szybko i sprawnie. W przypadku częstych podróży lotniczych naprawdę warto posiadać ten plastik w portfelu, szczególnie w 1 darmowym roku. Za samo saloniki normalnie zapłacilibyśmy w ciągu roku ponad 1 000 zł, ubezpieczenie kosztowałoby nas lekko ponad 1 000 zł. Koszt ubezpieczenia w przypadku egzotycznych podróży to min 200-300 zł za 2 tygodniowy wyjazd. W przypadku Diners Club Lot Suma ubezpieczeniowa w wysokości 300 000 zł, może być zbyt mała w przypadku niektórych destynacji. Dużo sensowniejsze wydaje się 600 000 zł, które otrzymujemy dla karty Diners Club Vintage!

W przypadku pytań proszę o komentarze, chętnie udzielę praktycznych odpowiedzi.

Dokumenty

Regulamin promocji Diners Club

Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.03.2020r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *