fbpx

Promocja Diners Club pierwszy rok za darmo i 100-200 zł premii

Promocja Diners Club, czyli odrobina prestiżu dla każdego

Prestiż nie zawsze musi kosztować, czyli świetna promocja Diners Club. Dzięki tej ofercie mamy możliwość wyrobienia karty kredytowej Diners Club Lot w pakiecie z bezpłatnym utrzymaniem w pierwszym roku (normalny koszt to 350 zł/rok). Dodatkowo za dokonanie dowolnej transakcji otrzymamy 100 zł – 200 zł. Suma korzyści to co najmniej 450 zł. Prawdziwą wisienką na torcie, jest pakiet korzyści, który otrzymujemy wraz z kartą kredytową. Posiadając produkt mamy możliwość korzystania z darmowego ubezpieczenia zagranicznych podróży, z sumą ubezpieczenia do nawet 1 mln zł. Kolejnym ciekawym benefitem jest 5-10 darmowych wejść/rok do saloników lounge na lotniskach. Wszystkie korzyści opiszemy w tym artykule.

diners club promocja

Dla kogo promocja Diners Club?

Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli osoby nie posiadające tej karty kredytowej. Jeśli kiedyś posiadaliśmy i zamknęliśmy kartę przed rozpoczęciem promocji to możemy skorzystać.
Czas na zarejestrowanie mamy do 31.03.2020, podczas wnioskowania należy zaznaczyć wszystkie zgody.  W kolejnym kroku powinniśmy wnioskować o kartę z wygenerowanego dla nas linku.

Premia darmowy rok + 100/200 zł

Diners Club Lot -główną premia w promocji jest darmowe prowadzenie produktu w 1 roku, normalnie opłata wynosi 350 zł. Dodatkowo otrzymamy 100 zł w formie zasilenia rachunku po dokonaniu 1 transakcji kartą w terminie 30 dni od aktywacji. W sumie premie wynoszą 400 zł względem standardowej oferty

Diners Club Vintage – jest to bardziej prestiżowa wersja karty, którą możemy otrzymać za połowę normalnej ceny, prowadzenie w pierwszym roku kosztuje 500 zł (zamiast 1 000 zł). Dodatkowo za wykonanie jednej transakcji otrzymamy 200 zł. Więc w praktyce za 1 rok zapłacimy tylko 300 zł. Biorąc pod uwagę szeroki pakiet korzyści to naprawdę atrakcyjna cena!

Szeroki pakiet korzyści

Diners Club Lot – Ubezpieczenie podróży do 1 mln pln, w tym koszty leczenia 300 000 pln. Ubezpieczenie działa na całym świecie, nawet w Stanach Zjednoczonych. 5 Darmowych wizyt w salonikach Lounge w ciągu roku. W praktyce limit jest roczny, więc w 2020 możemy skorzystać 5 razny i na początku 2021 znowu otrzymamy 5 wizyt. Fast track na lotnisku, czyli odprawa poza kolejką np. na lotnisku Chopina. Dodatkowo za każde wydane 5 zł otrzymamy 1 mile lotniczą w programie Miles and More. Już za 25 000 Mil i dopłatę 730 zł możemy kupić bilet LOTem w 2 strony do Los Angeles!

Diners Club Vintage- Ubezpieczenie podróży do 1 mln pln, ale koszty leczenia do 600 000 pln. Dodatkowo nie musimy aktywować ubezpieczenia, jak ma to miejsce w przypadku karty Diners Club Lot. W tym pakiecie otrzymujemy 10 darmowych wizt w salonikach lounge na rok. Dość ciekawą opcją jest możliwość wyrobienia za darmo do 3 kart dodatkowych, dla np. rodziny. Każda karta dodatkowo korzysta z ubezpieczenia w ranach limitu oraz jest uprawniona do 10 darmowych wizyt w salonikach. Karta oferuje znacznie szerszy pakiet korzyści niż Diners Club Lot. Jeżeli mamy z kim się podzielić ofertą np. z żoną naprawdę warto skorzystać z tej opcji. Chociaż żonie najlepiej wyrobić kartę dodatkową z jak najniższym limitem kredytowym :).

Tak naprawdę, głównym powodem dla którego powinniśmy wybrać wariant Vintage jest prestiż. Jak wiadomo prestiż nie ma ma ceny, a sąsiad nie wytrzyma z zazdrości jak zobaczy ten kawałek plastiku :).

O warunkach korzystania z Saloników Lounge, aktywacji ubezpieczenia i szczegółach oferty przeczytacie w naszych innych wpisach. Jeżeli jesteś zainteresowany produktem naprawdę warto przeczytać:

Podsumowanie

Sami mieliśmy okazje przetestowania produktu przez ponad rok. W tym czasie skorzystaliśmy z 9 wizyt w salonikach i kilkukrotnie aktywowaliśmy ubezpieczenie. Jeżeli chodzi o samo ubezpieczenie to likwidacja niewielkiej szkody odbyła się szybko i sprawnie. W przypadku częstych podróży lotniczych naprawdę warto posiadać ten plastik w portfelu, szczególnie w 1 darmowym roku. Za samo saloniki normalnie zapłacilibyśmy w ciągu roku ponad 1 000 zł, ubezpieczenie kosztowałoby nas lekko ponad 1 000 zł. Koszt ubezpieczenia w przypadku egzotycznych podróży to min 200-300 zł za 2 tygodniowy wyjazd. W przypadku Diners Club Lot Suma ubezpieczeniowa w wysokości 300 000 zł, może być zbyt mała w przypadku niektórych destynacji. Dużo sensowniejsze wydaje się 600 000 zł, które otrzymujemy dla karty Diners Club Vintage!

W przypadku pytań proszę o komentarze, chętnie udzielę praktycznych odpowiedzi.

Dokumenty

Regulamin promocji Diners Club

Tabela opłat i prowizji

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0