fbpx

Program poleceń PKO BP 100 zł + 100 zł

Program poleceń PKO BP 100 zł + 100 zł

Ruszył nowy program poleceń kont w PKO BP, gdzie zarówno osoba polecana, jak i polecająca może zyskać 100 zł. Wystarczy zastosować się do poniższej instrukcji, aby odebrać w sumie 200 zł premii w programie “Polecam PKO”.

pko program polecen

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Osoba polecana może wziąć udział w ofercie, jeśli w okresie ostatnich 3 lat(od 5.06.2016) nie posiadała jakiegokolwiek konta w PKO BP. Posiadanie konta Inteligo nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w promocji.

Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o konto na dedykowanej stronie PKO BP, jednocześnie należy podać kod osoby polecającej. Najlepiej uzyskać kod od swojego znajomego i podzielić się jego premią. Podczas wnioskowania należy wyrazić zgody marketingowe (komunikacją za pomocą komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych).

Warunki otrzymania 100 zł

Po otwarciu konta należy spełnić jeszcze bardzo proste warunki. W ciągu 30 dni dokonać płatności kartą na kwotę min. 200 zł oraz transakcje BLIK na min. 40 zł. Jednocześnie bank zastrzega, iż transakcje należny wykonać w punktach stacjonarnych (nie w internecie).

Na sprawdzenie tego czy spełniliśmy warunki promocji bank ma 50 dni, natomiast na wypłatę bonusu dodatkowe 25 dni.  W praktyce powinno to nastąpić znacznie szybciej.

100 zł dla osoby polecającej

W powyższym programie osoba polecająca otrzyma 100 zł za każde skuteczne polecenie. Dodatkowo bank przyszykował premie od 250 zł do 3 000 zł. Najniższa premie otrzymamy za polecenie co najmniej 5 kont, najwyższa za 51+. Aby wziąć udział w ofercie, należy dokonać rejestracji na dedykowanej stronie banku.

Przydatne informacje:

Regulamin programu poleceń
Regulamin ramowy programu poleceń
Tabela opłat i prowizji Millennium Banku

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0