Premia od 150-250 zł za konto otwarte na Ciebie do BNP Paribas

Od 150-250 zł za konto otwarte na Ciebie

Ruszyły 3 różne promocje konta Otwartego na Ciebie, w zależności jaką wersję karty debetowej wybierzemy, możemy zyskać od 150-250 zł premii. Jednocześnie okres karencji uległ znacznemu skróceniu, do 1 roku. Dodatkowo cały czas możemy zyskać 400 zł w promocji karty kredytowej.

bnp paribas konto dla Ciebie

Kto może skorzystać z promocji

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób które nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas/Raiffeisen w ciągu ostatnich 12 miesiącu. Jeśli spełniamy powyższy warunek, wystarczy do 31.07.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie i złożyć wniosek o konto wraz z kartą, z wygenerowanego dla nas linku. Podczas rejestracji powinniśmy zaznaczyć wszystkie zgody. Złożenie wniosku możliwe jest wyłącznie online, natomiast podpisanie umowy odbywa się poprzez kuriera (nie ma innych możliwości).

Banalnie proste warunki oferty

W przypadku każdej z ofert musimy spełnić te same bajecznie proste warunki, wystarczy:

 • Po zawarciu umowy aktywować aplikację mobilną GOmobile (nie później, niż do końca sierpnia).
 • Wykonać min. 3 transakcje na łączna kwotę 300 zł. Oczywiście transakcji może być więcej, ale ich suma musi przekroczyć 300 zł. Czas na spełnienie tego warunku mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeśli konto założymy w czerwcu, warunki musimy spełnić do końca lipca.

Informacja o przyznaniu nagrody trafi na naszą skrzynkę mailową, do 17 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Przykładowo jeśli warunki spełnimy w lipcu, maila z informacją otrzymamy do 17 sierpnia.

Premia 150-250 zł w zależności od karty

Wraz z darmowym kontem BNP Paribas mamy do wybory 3 rodzaje karty debetowej, każda z inna premią na start.

 • Karta “Otwarta na Dziś” premia w postaci karty podarunkowej do biedronki o wartości 150 zł. Ta wersja plastiku jest darmowa, o ile dokonamy min. 1 transakcje miesięcznie, w przeciwnym wypadku koszt prowadzenia to 3 zł/m-c.
 • W przypadku karty “Otwartej na eŚwiat” bonus to 200 zł do wydania w sklepach H&M. Koszt prowadzenia produktu to bezwarunkowe 6 zł/m-c. Ale zyskujemy dodatkowe “benefity”, o których przeczytacie w opisie konta.
 • Karta “Otwarta na Świat” z prezentem w postaci karty paliwowej 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Koszt prowadzenia plastiku to bezwarunkowe 10 zł/m-c. Decydując się na ten pakiet zyskujemy ciekawe produkty dla osób często podróżujących za granicę. Więcej informacji znajdziecie w opisie konta.

Każda z wersji promocji jest limitowana, więc należy się spieszyć!. Wypłata premii następuje po spełnieniu warunków aktywności.

Przydatne informacje:

Tabela opłat i prowizji
 Regulamin 150 zł za kartę Otwartą na Dziś
Regulamin 200 zł za kartę Otwartą na eświat
Warunki/Regulamin 250 zł za kartę Otwartą na świat

 

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0