Premia 200 zł na Nowy Rok za założenie konta w Millennium Bank

4
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 28.01.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?

Noworoczna promocja konta 360 Millennium Bank

Promocja „200 zł na Nowy Rok” to szansa na bonus za założenie konta osobistego i proste aktywności w Millennium Bank. Jest to najłatwiejsza promocja bankowa dostępna dla nowych klientów. Warto przeczytać nasz artykuł, jeżeli nie wiesz dlaczego banki płacą premie na start.

Kto może skorzystać z oferty

Z promocji konta 360 możesz skorzystać, jeżeli na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadasz żadnego produktu(ani nie jesteś pełnomocnikiem jakiegokolwiek produktu) banku Millennium oraz nie korzystałeś z poprzednich edycji promocji. Jednocześnie nie możesz być w trakcje wnioskowania o jakikolwiek produkt w Millennium. Jednym słowem w momencie składania wniosku, nie możesz mieć żadnej relacji z bankiem Millennium.

Jak wnioskować o konto w promocji?

Jeżeli spełniasz warunek bycia nowym klientem wystarczy, że do 28.01.2019 złożysz wniosek poprzez dedykowaną stronę i do 31.01.2019 podpiszesz umowę w placówce Millennium lub poprzez kuriera. Składając wniosek należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (Przez bank oraz jednostki powiązane). Obecnie jest to najlepsza promocja bankowa, sami przetestowaliśmy poprzednią edycję – o wynikach testu przeczytasz tu.

Premia 200 zł za konto 360

W noworocznej promocji konta 360 premia 200 zł została podzielona na 2 części. Warunki do spełnienia są bajecznie proste.

 • 50 zł otrzymamy, jeżeli w lutym 2019 aktywujemy aplikację mobilną, zapewnimy wpływ co najmniej 1000 zł oraz wykonamy jedną transakcję bezgotówkową (kartą lub Blikiem)
 • 150 zł otrzymamy za zapewnienie wpływu 1000 zł oraz jedną transakcję kartą/Blikiem. Te warunki należy spełnić w marcu i kwietniu 2019 (w obu miesiącach osobno)

W przypadku wpływu na konto wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Co więcej nie musi być to jednorazowy przelew, ale może być kilka mniejszych np. 5 razy po 200 zł. Wpłacone środki możemy od razu przelać z powrotem lub wpłacić na konto oszczędnościowe w Millennium, które oferuje 2,7 % w skali roku. Płatności bezgotówkowe mogą być wykonane na dowolną kwotę np 1 zł. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia!

Pierwsza część premii zostanie wypłacona do 18.03.2019, druga część bonusu trafi na nasze konto do 20.05.2019.

Informacje o rachunku

Dokładna analiza rachunku 360 dostępna tu oraz konta 360 student dostępna pod tym linkiem.

Dotyczy osób, które skończyły 26 lat. W kolejnych miesiącach pamiętaj o spełnieniu warunków zwalniających z opłat (1000 zł/m-c wpływu oraz 1 transakcja kartą lub BLIK). Jeżeli ich nie spełnisz bank obciąży Cię opłatą 7 zł/m-c za Kartę oraz 8 zł/m-c za prowadzenie rachunku.

Osoby poniżej 26 roku życia są zwolnione z opłaty za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonanie min. 1 transakcji kartą/BLIK w danym miesiącu.

Konto oszczędnościowe 2,7% do 200 000 zł

Millennium bank posiada w swojej ofercie konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 2,7% do 200 000 zł. Przeczytaj nasz poradnik, jak korzystać z promocyjnego oprocentowania przez nieograniczony czas.

Autor artykułu
Komentarze
4 komentarzy on “Premia 200 zł na Nowy Rok za założenie konta w Millennium Bank”
 1. Kinga

  A co jak już mam konto 360?

  Odpowiedz
  1. finhack

   To można skorzystać z promocji mBanku :), 300 zł do zgarnięcia w 2 miesiące.
   https://finhack.pl/rekordowe-300-zl-za-zalozenie-ekonta-w-mbanku/

   Odpowiedz
 2. Zbogdanca

  Moim zdaniem jedno z lepszych obecnie kont, z fajna aplikacją mobilną i dobrym kontem oszczędnościowym. Jak jeszcze można zyskać 200zł za założenie to w ogóle super. Minus za obowiązek przelewania 1000zł co miesiąc żeby utrzymać darmowość. Poza tym Lubię to

  Odpowiedz
  1. Pixi

   ZBOGDANCA, podobnie jak Ty założyłem dla konta oszczędnościowego i aplikacji mobilnej. 200zł oczywiście też zgarnięte, bo czemu nie skorzystać

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *