Premia 150 zł za przetestowanie karty kredytowej Getin Banku

0

150 zł za przetestowanie kredytówki Getin Banku

Getin Bank wystartował z promocja karty kredytowej, w sumie do zyskania jest 150 zł. Kwota nie jest zawrotna, ale jeśli ktoś planował założenie karty kredytowej w tym banku, może to być dobra okazja. Warunki bardzo proste, aby odebrać całą nagrodę wystarczy 5 transakcji i rejestracja w programie Priceless Specials.

Aby skorzystać z oferty, musimy być nowym klientem (nie mieć żądnej karty kredytowej w Getin Bank w chwili przystąpienia do promocji). Posiadanie tego produktu w przyszłości nie wyklucza nas z promocji.

Jeśli spełniamy ten warunek wystarczy zawnioskować o kartę kredytową Mastercard w dowolny sposób (np. przez internet lub w oddziale). Jednocześnie powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Warunki Promocji

Po otrzymaniu karty należy spełnić prosty warunek: 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy w kwietniu to transakcje powinniśmy wykonać w maju. Za ten krok otrzymamy SMS-em Voucher do Circle K na 100 zł. Bank wyśle do nas nagrodę do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Bon będzie ważny do 31.07.2019. Ta oferta dostępna jest do odwołania lub do wyczerpania się puli 3000 wniosków. W przypadku wyczerpania sie puli, informacja zostanie zamieszczona na stronie promocji.

Dodatkowe 3000 punktów Priceless Special o wartości 50 zł, otrzymamy za rejestracje karty w programie Priceless Special. Ta Promocja trwa do końca Marca. 

Koszt Karty Kredytowej Getinu

Wydanie produktu jest bezpłatne. Bank pobierze opłatę 5 zł/m-c, jeśli nie wykonamy co najmniej 5 transakcji w danym miesiącu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 01.08.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *