Premia 150 zł z darmowym kontem Nest Bank

0

Ruszyła mocno limitowana edycja darmowego konta Nest Bank. Zyskać możemy do 150 zł za założenie rachunku oraz kilka prostych aktywności. Limit promocyjnych wniosków to 1 000, czyli bardzo mało. Dodatkowo oprócz pieniędzy, zyskujemy dostęp do całkiem niezłej oferty lokat. Zakładając rachunek możemy skorzystać z lokaty Witaj, gdzie promocyjne oprocentowanie wynosi aż 4 % w skali roku.

Dla konto promocja Nest Bank

Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli osoby nieposiadające żadnego konta w Nest Bank w okresie ostatnich 24 miesięcy. Jeśli w ostatnim czasie złożyliśmy wniosek o konto w tym banku, również nie możemy skorzystać z promocji.

Promocja Nest Bank rejestracja

W celu wzięcia udziału w ofercie, niezbędna jest rejestracja na dedykowanej stronie banku. Czas na rejestracje mamy do 28.02.2019, przy czym obowiązuje limit 1 000 wniosków. Prawdopodobnie promocja zostanie zakończona dużo wcześniej ze względu na limit uczestników, wiec nie należy zwlekać.

Premia 150 zł warunki

Czas na spełnienie poniższych warunków mamy do 31.05.2019, natomiast sama premia została podzielona na 2 częsci

  • 25 zł otrzymamy za dokonanie min. 5 płatności kartą w danym miesiącu. Premie otrzymamy za spełnienie warunków w 3 dowolnych miesiącach, przed 31.05.2019. Tym samym maksymalny bonus za płatności bezgotówkowe to 75 zł.
  • 75 zł dostaniemy, jeśli przynajmniej raz w okresie do 31.05.2019 na nasze konto wpłynie wynagrodzenie min. 1000 zł. Jednocześnie, aby premia była wypłacona musimy spełnić pierwszy warunek (płatności kartą).

W przypadku płatności kartą, bank wyklucza transakcje za gry hazardowe.  Normalne płatności w internecie czy sklepach stacjonarnych zostaną zaliczone.

Jako wpływ wynagrodzenia Nest Bank traktuje wynagrodzenie od pracodawcy, wpływ renty/emerytury, wpływ stypendium lub świadczenia 500+. Dodatkowo bank zastrzega możliwość weryfikacji powyższego dochodu (sprawdzenie odpowiednich umów).

Analiza Darmowego Konta Nest Bank

Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta wraz z kartą debetowa oraz wypłaty z wszystkich bankomatów! Dodatkowo całkiem niezła oferta lokat czy konta oszczędnościowego. Szerszy opis konta dostępny w naszym rankingu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 28.02.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *