Największa promocja Citibanku karta kredytowa i Bon do Biedronki 500 zl

0

Widzisz taki tytuł i nie możesz uwierzyć, że to możliwe? Nic podobnego. W kilku prostych krokach wytłumaczymy Ci jak otrzymać łącznie 500 zł, jako Bon do Biedronki, nic przy tym nie ryzykując. Zyskujesz jedynie darmowe zakupy !

Dla kogo?

Praktycznie dla każdego! Formularz zgłoszeniowy mogą wypełnić osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały karty kredytowej w Citibanku, oraz spełniają jeden z warunków:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, są zatrudnienie w obecnym miejscu pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat;
 • lub są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Czas trwania promocji?

Do 14 sierpnia 2018 roku (ostatni dzień w którym możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy)

Jak otrzymać Bon do Biedronki 500 zł na zakupy:

Wypełnienie formularza i rozmowa telefoniczna

Do 14 sierpnia 2018 roku wejdź na stronę banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy  swoimi danymi. Po kilku dniach (maksymalnie do tygodnia), zadzwoni do Ciebie konsultant, aby dokończyć rejestracje.

 Podczas rozmowy:

 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji o rachunkach oraz handlowych drogą elektroniczną
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku i podmiotów z nim współpracujących
 • wybierz kartę Simplicity
  [wpsm_highlight color=”black”]pamiętaj, żeby wybrać tą kartę, jej utrzymanie będzie DARMOWE[/wpsm_highlight]
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej
  [wpsm_highlight color=”black”]jeśli nie zrezygnujesz, bank będzie Cię obciążał opłatą 5 zł[/wpsm_highlight]
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług;
 • poproś o darmową wysyłkę pocztą
  [wpsm_highlight color=”black”]jeśli chcesz, możesz również zamówić kartę kurierem, jednak to koszt aż 30 zł[/wpsm_highlight]

Spotkanie z kurierem

Kiedy karta będzie wysłana, kurier skontaktuje się z Tobą w celu podpisania dokumentów. W specjalnie zabezpieczonej kopercie, kurier przywiezie Ci umowę, którą przy nim podpiszesz, a następnie zapakujesz do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o które konsultant poprosił cię podczas rozmowy telefonicznej.

Logowanie do bankowości internetowej

Najpóźniej do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta, zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku

W każdym miesiącu (łącznie przez 10 miesięcy) wykonuj płatności kartą na minimum 1000 zł (w każdym miesiącu)

Możesz dokonywać płatności w dowolnej formie – w stacjonarnych sklepach, przez internet, gdzie tylko chcesz. Możesz jednorazowo wydać powyżej 1000 zł i spełnić warunek promocji, jak również dokonać kilku lub kilkudziesięciu transakcji na łączną sumę powyżej 1000 zł. Wszystko zależy od Ciebie! Po prostu korzystaj z karty kredytowej w taki sposób jak z dotychczasowej karty płatniczej by otrzymać Bon do Biedronki

To by było na tyle

To wszystko co musisz zrobić by odebrać Bon do Biedronki ! Do końca miesiąca (następującego po miesiącu w którym wykonasz płatności kartą) otrzymasz voucher na 50 zł do wykorzystania w Biedronce.

Nagroda będzie dostępna w zakładce Kontakt, po zalogowaniu do bankowości internetowej Citibanku. Każdy voucher jest ważny 6 miesięcy od dnia otrzymania.

Możesz otrzymać maksymalnie 10 takich voucherów (łącznie na 500 zł), w każdym z miesięcy w których spełnisz warunek wydania minimum 1000 zł kartą Citibanku.

Pamiętaj, że jeśli w jakimś miesiącu nie spełnisz warunku to dalej uczestniczysz w promocji ! Wystarczy, że w kolejnym miesiącu spełnisz warunki i otrzymasz kolejny voucher na 50 zł 🙂

Przydatne informacje:
Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz bony o wartości 500zł”

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank (obowiązuje od 01.03.2018 r.)

Autor artykułu
Z wykształcenia finansista. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych i bankach. Czuwa nad merytorycznymi aspektami artykułów. Potrafi w jasny i prosty sposób wyjaśnić nawet zawiłe aspekty świata finansów. Na bieżąco śledzi nowości w świecie Fintechów i podpowiada jak najlepiej wykorzystywać funkcje poszczególnych z nich. Lubi Podróże, zainteresowany jest światem inwestycji i jest pasjonatem Lotnictwa.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 01.10.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *