mBank premia 140 zł za eKonto

0

mBank premia 140 zł za eKonto

Powraca promocja konta osobistego w mBanku. Nowi klienci mogą otrzymać 140 zł premii za założenie rachunku i prostą aktywność. Dodatkowo bank oferuje podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego „Moje Cele”, nawet 2,5% w skali roku dla kwot do 20 000 zl.

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających rachunku (osobistego) w mBanku od 1.01.2017. Posiadanie konta firmowego lub karty kredytowej nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w powyższej ofercie.

W celu wzięcia udziały należy złożyć wniosek o konto wraz z kata debetową na dedykowanej stronie promocji. Czas na rejestracje mamy do 9.08.2019, proszę pamiętać akceptacji oświadczeń z części „X. Oświadczenia”. Wnioskowanie o konto możliwe jest jedynie online oraz w trypie indywidualnym.

Warunki wypłaty premii 140 zł za eKonto

Bonus od banku został podzielony na 2 części, 100 zł otrzymamy za zapewnienie wpływu 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku. mBank zastrzega, że nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy właścicielem. Najłatwiej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Premia zostanie wypłacona, jeśli dokonamy min. 5 płatności kartą/Blikiem na dowolne kwoty. Czas na spełnienie tego warunku mamy do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Pieniądze trafią na nasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Przykładowo: 15.06.2019 zakładamy konto, do 22.06.2019 zapewniamy wpływ 1000 zł, do 31.07.2019 dokonujemy min. 5 transakcji kartą. W takim przypadku bonus trafi na nasze konto do 31.08.2019. Jeśli wszystkie warunki byśmy spełnili jeszcze w czerwcu to bank nam wypłaci pieniądze do końca lipca.

Kolejne 40 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w kolejnym miesiącu ( 1000 zł wpływu oraz 5 transakcji kartą). Przykładowo jeśli 5 transakcji karta wykonaliśmy do końca lipca to powyższe warunki należy spełnić w sierpniu.

Warunki prowadzenia eKonta

Prowadzenie rachunku jest bezwzględnie darmowe. Karta debetowa jest prowadzona za darmo w przypadku wykonania min. 1 transakcji/m-c, w przeciwnym wypadku oplata za utrzymanie produktu to 7 zł/m-c. W pakiecie otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów, o ile kwota operacji wyniesie min. 100 zł. W przypadku mniejszych kwot wypłaty, bank obciąży nas prowizją 1,3 zł. Co ciekawe mniejsze kwoty możemy podjąć bez prowizji korzystając z BLIK’a.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 09.08.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *