fbpx

Loteria dla posiadaczy kart kredytowych Citi Bank

Prawie 400 000 zł w Loterii Citi Banku

W ostatnim czasie wiele osób skorzystało z promocji kart kredytowych Citi Banku, gdzie do zdobycia były gwarantowane nagrody. Tym razem posiadacze karty kredytowej Citi Handowego mają okazje wzięcia udziału w Loterii. Do zdobycia 6000 nagród o wartości 400 000 zł.  Zasady są całkiem proste wystarczy, że się zapiszemy do loterii i będziemy płacić kartą. Każda płatność powyżej 50 zł to jeden los.

Citi bank handlowy - loteria

Jak wziąć udział 

Skorzystać z oferty mogą posiadacze kart kredytowych Citi Banku, której numer NIE zaczyna się od cyfr 5125 682, 5125 892, 4021 661 lub 4021 662. Aby wziąć udział w loterii musimy się zapisać na dedykowanej stronie banku. Po dokonaniu rejestracji, każda płatność na min. 50 zł to jeden los, czym więcej płatności tym większa szansa wygranej.

W konkursie biorą udział płatności dokonane do dnia 31.12.2019. Losowania nagród odbywają się praktycznie przez cały rok 2019 (od 18 lutego). Regulamin loterii dostępny jest na dedykowanej stronie banku, zachęcamy do zapoznania się z nim , to tylko 2 strony A4.

Nagrody do wygrania

Wśród nagród m.in Laptop Mi Air 13,3, Iphone XS, Vouchery Fostertravel, telefony Xiaomi MI 8 i wiele innych. Bank poinformuje zwycięzców o wygranej drogą mailowa lub telefoniczną. Pełna lista nagród dostępna w regulaminie loterii Citi Banku.

Cały czas dostępne są promocje Citi banku, gdzie za wyrobienie i przetestowanie karty kredytowej, możemy otrzymać telefon Xiaomi lub punkty Priceless Special, które możemy wymienić m.in na vouchery o wartości 350 zł do wykorzystania na stacjach CircleK.

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0