Premia 50 zł z lokatą Bezkarna 3,5 % od banku BGŻ BNP!

0

Super Oferta! Lokata Bezkarna 3,5% z premią 50 zł!

BGŻ BNP Paribas przygotował dla nas promocję (Lokata Bezkarna) dzięki której możemy założyć jedną z najlepiej oprocentowanych lokat na rynku i jednocześnie zgarnąć bonus w wysokośći 50zł.

Dla Kogo?

Dla klientów, którzy nie posiadali żadnego konta oszczędnościowego w BGŻ w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Co ważne, posiadanie zwykłego rachunku nie wyklucza z wzięcia udziału w promocji.

Jak założyć lokatę i zgarnąć premię 50 zł?

  1. Zarejestruj się na stronie promocji zaznaczając wszystkie potrzebne zgody. Następnie przejdź do wypełniania wniosku. Pamiętaj, aby formularz zgłoszeniowy uzupełniać danymi, których użyjesz pózniej do uzupełnienia wniosku.
  2. Na adres email podany przy rejestracji bank prześle dalsze instrukcje.
  3. Po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku przez Bank, zostaniemy poproszeni o dokonanie przelewu na wygenerowany dla nas rachunek. Należy wpisać dokładnie taki tytuł przelewu, jaki otrzymamy w mailu. Jest to niezbędne do prawidłowej weryfikacji. Uwaga! Przelew powinien być wykonany maksymalnie w 5 dni roboczych po złożeniu wniosku. Jeżeli tego nie zrobimy wniosek zostanie usunięty z systemu.
  4. Po przelewie pieniędzy utrzymaj lokatę przez 3 miesiące, aby otrzymać oprocentowanie 3,5 % i 50 zł premii.

Powyższe kroki to wszystko co musimy zrobić! Do 3.12.2018 bank poinformuje Cię o zdobyciu nagrody w wiadomości email. Premia zostanie wypłacona do 20.12.2018.

Lokata Bezkarna- główne cechy

  • Minimalna kwota 1000 zł
  • Maksymalna kwota 20000 zł
  • Okres lokaty 3 miesiące
  • Oprocentowanie 3,5% w skali roku

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 20.07.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *