Kumulacja promocji ponad 500 zł za założenie konta Jakie Chce od Santander Bank

0
ponad 500 zł
Premii
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.04.2023r.
Co możesz zyskać:
300 zł w gotówce, 100 zł w bonach, 80 zł za podanie kodu polecającego, do 300 zł zwrotu za rachunku (w rok)
Dla kogo:
Nowi klienci, którzy od 01.04.2019 nie korzystali z żadnej promocji na start od SBP oraz obecnie nie posiadają rachunku Santandera
Jak trudno uzyskać premię?
Warunki bardzo proste do spełnienia, ale korzystamy jednocześnie z kilku promocji, co dla niektórych klientów może być wymagające. Czas potrzebny na realizacje warunków to 7 miesięcy.

Ponad 500 zł za konto Konto Jakie Chce

Bardzo dobra oferta na Konto Jakie Chce od Santander Bank Polska. Aktualnie za założenie rachunku oraz prostą aktywność otrzymamy od banku przynajmniej 480 zł, premie możemy dodatkowo powiększyć z ofertą moneyback za regularne opłacanie rachunków (do 300 zł/rok). Tym samym całkowita premia przekroczy lekko 500 zł.

Czym wyróżnia się Santander Bank na tle rynku? Z kontem Jakie Chce zyskujemy nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe! Internetowy Kantor walutowy z korzystnymi kursami wymiany. Możliwość skonfigurowania automatycznych płatności za autostradę czy opłacania parkometrów telefonem. Do tego darmowe wypłaty za granicą z bankomatów grupy Santander Bank.

Co możemy zyskać za złożenie konta?

Warto wiedzieć, że w Santanderze mamy do czynienie z kilkoma promocjami. Co istotne, zakładając konto jako „nowy klient” możemy skorzystać z nich wszystkich. Oczywiście będzie to wymagało odrobiny wysiłku, ale sumaryczny bonus robi wrażenie. To co możemy zyskać w przypadku założenia konta osobistego wraz z karta debetową:

  • 300 zł w gotowce oraz 100 zł w bonach, razem 400 zł za założenie konta i prostą aktywność
  • 80 zł za podanie kodu polecającego podczas rejestracji rachunku
  • Do 300 zł rocznie zwrotu za opłacanie rachunków z konta Santander – realnie możemy zyskać kilka-kilkanaście zł co miesiąc.

Łatwo policzyć, że bez problemu możemy otrzymać ponad 500 zł, wszystkie promocje opisujemy poniżej oraz wyrazimy krótką opinię o rachunku.

Kto może skorzystać z promocji Santander’a

Podobnie jak w przypadku innych promocji, należy być „Nowym Klientem”. Co oznacza, iż nie posiadamy obecnie konta osobistego w Santander Banku oraz po 1.04.2019 nie korzystaliśmy z żadnej promocji na start w tej instytucji.

Warunki uprawniające do odebrania pieniędzy

W pierwszym kroku powinniśmy założyć konto online, korzystając z linku w artykule. Wraz z rachunkiem osobistym, należy zawnioskować o kartę debetową. Jednocześnie powinniśmy wyrazić zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku oraz marketing drogą elektroniczną i telefoniczną. Praktycznie wszystkie zgody wyrażamy podczas wnioskowania o produkt, jedynie zgodę na EKK powinniśmy zaakceptować podczas pierwszego logowania.

Premia 480 zł za założenie Konta Jakie Chce

Warunki promocji są bajecznie proste, natomiast sama premia 400 zł jest podzielona na kilka etapów. Co ważne pierwszy bonus otrzymamy już na koniec 2 miesiąca!

1 krok

Załóż wniosek o konto do 30.04.2023, czas na podpisanie samej umowy mamy do 10.05.2023. W maju 2023 zaloguj się min. 5 razy do aplikacji mobilnej. Za ten krok otrzymasz 70 zł, natomiast sama premia zostanie wypłacona do końca czerwca.

 

Premia za krok: 70 zł
2 Krok

Po otwarciu konta, należy w ciągu 30 dni podać kod polecający. Jednocześnie należy zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecającej. Można to zrobić w bankowości internetowej lub mobilnej. Następnie do końca miesiąca, następującego po miesiącu założenia rachunku należy dokonać transakcji karta na min. 300 zł. Za ten krok otrzymamy 80 zł w formie nagród do wyboru: bon o wartości 80 zł do Biedronki, Decathlon, RTV lub Zalando lub 4 bilety do kina Cinema City/Helios.

Premia za krok: 80 zł
Krok 3

w 3 kolejnych miesiącach (czerwiec, lipiec i sierpień) należy wykonać poniższe aktywności:

  • Wpływ 1000 zł / m-c (wystarczy przelew z naszego rachunku w innym banku)
  • 5 transakcji kartą/blikiem
  • 5 logowania do aplikacji mobilnej Santander

Warunki spełniamy w każdym z 3 miesięcy. Za ten krok otrzymamy 160 zł na konto do końca wrzesnia 2023.

Premia za krok: 160 zł
krok 4

Kolejną premie 70 zł  otrzymamy za wykonanie po 5 przelewów przez Santander mobile. Transakcje należy wykonać w3 wrześniu oraz październiku, po 5 przelewów w każdym z  tych miesięcy. Same transfery musza być przelewami zewnętrznymi (na obce rachunki). Premia trafi do nas do końca listopada.

Premia za krok: 70 zł
krok 5

Ostatnie 100 zł w formie bonów sodexo, otrzymamy za wykonanie wszystkich powyższych kroków. Premię otrzymamy w listopadzie.

Premia za krok: 100

Skąd wziąć kod polecający Santander Bank?

Jeżeli chcemy, aby to nasz znajomy polecił nam konto lub my je chcemy polecić. To musimy mieć aktywny rachunek w Santander Bank Polska oraz wygenerować nasz osobisty kod polecający. Jak wygenerować kod do polecenia rachunku? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i przejść do zakładki „Oferta banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminu programu. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy 80 zł w formie bonów.

1 % zwrotu za rachunki Santander Bank

Jest to kolejny plus posiadania Konta Jakie Chce. W przypadku opłacania rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizje, bank zwróci nam 1 % kwoty przelewu. Niby niewiele, ale w skali roku może uzbierać się całkiem niezła suma. Propozycja może być bardzo korzystna np. dla osób ogrzewających dom piecami gazowymi. Maksymalna premia to 300 zł/rok. Tą opcje testowaliśmy i działa bardzo dobrze, kilkadziesiąt złotych już otrzymaliśmy. W świetle ostatnich wzrostów cen gazu i energii, kwoty zwrotów mogą być jeszcze większe!

Czy warto skorzystać z tej promocji

Oferta jest bardzo dobra, ponieważ w sumie do zyskania mamy lekko ponad 600 zł (w przypadku opłacania rachunków). Dużym plusem jest możliwość dalszego polecania konta, co zwiększa potencjalny bonus. Sam rachunek jest wszechstronny i ma wiele ciekawych funkcji, np dedykowany kantor internetowy z atrakcyjnymi kursami wymiany, usługę wspierającą oszczędzanie czy aplikacje pozwalającą opłacać bilety i parkometry. Bank jest nowoczesny, a poziom opłat i prowizji wygląda konkurencyjnie. To co może zaskoczyć/denerwować, to rożnego rodzaju specyficzne prowizje. Przykładowo za otrzymanie przelewu w walucie EUR z innego polskiego banku przyjdzie nam zapłacić ok 5 PLN. Tu pewnym usprawiedliwieniem może być darmowa wypłata walut obcych w oddziale. Bank chce delikatnie zniechęcić osoby wypłacające dewizy w oddziale, do wymiany walut poza Santanderem (bank nie zarobi na wymianie i jeszcze poniesie koszt obsługi gotówkowej).

Konto Jakie Chce od Santander Bank

Oferta konta Jakie Chce jest konkurencyjna, chociaż osoby młode do 26 lat otrzymają znacznie lepsze warunki (darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów). Konto ror jest darmowe w przypadku dokonania min. 5 płatności kartą/m-c ( w przeciwnym razie 5 zł/m-c). Dokładna analiza konta dostępna w naszym rankingu kont osobistych.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji 400 zł

Regulamin programu poleceń

TOiP

Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *