Konto w ING Bank Śląski zgarnij do 250 zł premii!

0
250 zł
Premii

Konto w ING Bank Śląski to doskonała okazja do zmiany rachunku. Każdy nowy klient za założenie konta i spełnienie warunków otrzyma do 250 zł. Podobnie jak inflacja, premie za założenie konta idą w górę. W przypadku ING mamy wzrost o 50 zł, względem wcześniej proponowanych 200 zł.

Czym się wyróżnia ING Bank Śląski na tle rynku? Pierwszym plusem oferty jest karta wielowalutowa, dzięki której możemy płacić jedną kartą w 4 rożnych walutach. ING praktycznie jako jedyny umożliwia wypłatę EURO z niektórych bankomatów własnych. Część osób może zainteresować limit w rachunku bieżącym. Dla oszczędzających bank przygotował konto oszczędnościowe z oprocentowanie do 8%, w sumie ulokować możemy nawet 400 tyś złotych! Jednocześnie to jedyne konto, z którego możemy zrezygnować natychmiast (brak okresu wypowiedzenia). Jeśli konto nam się nie spodoba, możemy je zamknąć od ręki w jednym z oddziałów ING. Więcej informacji o samym rachunku znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych.

Kto może skorzystać z premii?

Każdy klient, który nie posiadał żadnego Konta z Lwem w ING od 01.10.2021 roku. Jeżeli łapiesz się na promocje wystarczy zarejestrować się na stronie i spełnić poniższe warunki. Celem wzięcia udziału w ofercie i odebrania 250 zł, podczas wnioskowania o konto należy założyć kartę debetowa oraz rachunek oszczędnościowy. Oferta dostępna jedynie online, nie ma możliwości założenia konta w oddziale.

Jak uzyskać prawo do 200 zł bonusu dla nowych klientów?

Krok 1
 • do 30.03.2023 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji (link dostępny w artykule)
 • Złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym
 • Wyraź zgody marketingowe (w tym profilowane informacje handlowe)
Krok 2
 • Do 30.06.2023 wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł  za pomocą karty lub BLIK’a. Premia zostanie wypłacona do 14.07.2023 na nasze konto ING Banku Śląskiego
Premia za krok: 120 zł
Krok 3
 • Również do 30.06.2023 wykonaj min. 3 płatności BLIK w sklepach internetowych.
 • Dodatkowo należy zapewnić w trzech rożnych miesiącach minimum jeden wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1 000 zł. – Bank weźmie pod uwagę tylko środki pochodzące z kont firmowych. Nie otrzymasz bonusu za przelew środków z twojego konta osobistego w innym banku.
 • Ostatni krok to stworzenie przynajmniej jednego celu oszczędnościowego na OKO i na dzień 30.06.2023 należy mieć na celu/celach saldo w kwocie min. 300 zł.
Premia za krok: 130 zł

Obie premie 120 zł + 130 zł zostaną wypłacone na konto oszczędnościowe do 14.07.2023 roku, o ile dalej będziemy jego posiadaczem. Oczywiście możemy wykonać tylko krok 1+2, wtedy otrzymamy 120 zł. Niestety warunki do spełnienia kroku 3 są bardziej wymagające, natomiast sam bonus relatywnie niewielki.

Warunki dla osób młodych – Konto Mobi

Osoby młode mogą skorzystać z tańszej wersji rachunku, w której darmowe jest prowadzenie konta oraz karta płatnicza! Jedynym warunkiem jest wiek poniżej 26 roku życia. Dla tej wersji rachunku osobistego bank również przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest 250 zł. Osoby młode maja łatwiejsze warunki promocji.

 • do dnia 30.03.2023r – złóż wniosek na stronie banku o konto wraz z kartą, oraz dodatkowe Konto oszczędnościowe. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, która jest niezbędna do uzyskania premii.
 • Po założeniu konta do 31.05.2023 wykonaj min. 10 transakcji Karta lub BLIK. Za ten krok bank wypłaci 120 zł. 
 • 120 zł otrzymasz za wykonanie minimum 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (np. zakupy na allegro). Dodatkowo należy skorzystać ze smart saver i na dzień 31.05.2023 posiadać na celu/celach saldo w kwocie min. 30 zł.

Oba bonus trafią na nowo założone konto oszczędnościowe do dnia 16.06.2023, o ile będzie ono dalej aktywne.

Rachunek oszczędnościowy 8 % w skali roku

Wraz z kontem otwieramy rachunek oszczędnościowy, gdzie oprocentowanie wynosi do 8% w skali roku do kwoty 400 tyś zł. Co ciekawe, promocja dostępna jest również dla obecnych klientów, którzy dostarczą „nowe” środki.

Najważniejsze informacje – rachunek bankowy

Szczegółową analizę konta znajdziesz w naszej porównywarce. Najważniejsze punkty to:

 • darmowe prowadzenie rachunku
 • 0 zł –przelewy internetowe
 • 0 zł za kartę w przypadku dokonania płatności na min. 300 zł w danym miesiącu, w przypadku braku płatności opłata wyniesie 7 zł/m-c.

Bank ma w swojej ofercie bardzo interesujący produkt jakim jest karta wielowalutowa (jedna karta może być powiązana z kilkoma rachunkami walutowymi).

Podsumowanie

Za wykonanie 2 prostych kroków możemy otrzymać 120 zł. Problem może sprawić jedynie otrzymanie 130 zł premii za ostatni bonus, który jest związany z wpłatą min. 1000 zł wynagrodzenia. Konto w ING jest bardzo interesującą propozycją, nie tylko ze względu na bonus, ale wszechstronne produkty, które może nam zaoferować bank. Obok wysokoprocentowego rachunku oszczędnościowego, możemy skorzystać z np. karty wielowalutowej. Produkt polecamy szczególnie osobą młodym, które prowadzenie konta oraz karty otrzymują bezwarunkowo za darmo! 

Przydatne informacje:

Regulamin promocji – 250 zł za otwarcie konta Direct
Regulamin promocji – 250 zł za otwarcie konta MOBI
Tabela opłat i prowizji kont dla osób fizycznych

Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.03.2023r.
Co możesz zyskać:
250 zł premii
Dla kogo:
Klient, który nie posiadał żadnego Konta z Lwem w ING od 01.10.2021 rok
Jak trudno uzyskać premię?
120 zł otrzymamy za założenie konta i zapewnienie wpływu 1000 zł. Kolejne 130 zł za 3 x wpływ wynagrodzenie, 3 transakcje BLIK i założenie celu oszczędnościowego.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *