Konto Przekorzystne PEKAO z premią 100 zł

0

Bonus 100 zł za konto Przekorzystne

Zakładając konto Przekorzystne w PEKAO mamy możliwość zyskania 100 zł w aktualnej promocji. Wystarczy prosta aktywność na rachunku aby otrzymać bonus.

Kto może skorzystać z oferty

Premie mogą otrzymać nowi lub w pewnym przypadku obecni klienci. Nowy klient dla banku PEKAO to osoba nie posiadająca żadnego produkty (konta,lokaty lub nie będąca pełnomocnikiem) miedzy 1.07.2018 a 31.12.2018. Z oferty mogą skorzystać obecni klienci, którzy w okresie 1.07-31.12.2018 nie korzystali z rachunku. Chodzi o osoby, których siedmiomiesięczne saldo na rachunkach i lokatach w banku wynosiło 50 zł w tym okresie.

Premia za konto Przekorzystne PEKAO

Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy że w okresie 14.01.2019 – 30.04.2019 zawrzemy umowę o konto Przekorzystne. Jednocześnie w celu spełnienia warunków promocji będziemy potrzebować karty debetowej do konta lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Warunkiem uprawniającym do odebrania premii jest dokonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej (kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay) oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Warunki musimy spełnić do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założyliśmy konto.

To tyle bank wypłaci premie do końca 3 pełnego miesiąca po podpisaniu umowy. Przykładowo, jeżeli konto założymy w lutym premie otrzymamy do końca maja w formie zasilenia rachunku.

Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego

Zakładając powyższy ROR możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Bank PEKAO oferuje 3% w skali roku dla kwot do 30 000 zł na okres 180 dni. Wystarczy, że zakładając rachunek w promocji zdecydujemy się również na konto oszczędnościowe.

Konto Przekorzystne opłaty

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 lat. Pozostali klienci są zwolnieni z opłat, o ile zapewnią wpływ na rachunek w kwocie min. 500 zł/m-c oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Nie spełnienie powyższych warunków skutkuje nałożeniem opłaty za rachunek 6 zł/m-c oraz 3 zł/m-c za kartę. Bez prowizji wypłacimy gotówkę tylko z bankomatów własnych PEKAO. Dokładna analiza rachunku w naszej porównywarce lub na dedykownej stronie.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.04.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *