Konto Otwarte na Ciebie z premia 251 zł od BNP Paribas

251 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 251 zł trafi do nas w formie pieniężnego zasilenia rachunku. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 251 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

bnp paribas

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 30.09.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z kartą Otwartą na Dziś z wygenerowanego dla nas linku. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak zgarnąć 251 zł od BNP Paribas

Premia 251 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

 • 100 zł otrzymamy za założenie rachunku i dokonanie 2 przelewów typu ELIXIR. Wystarczy przelać pieniądze na nasze konto w innym banku(Przelewy należy zrealizować do końca Października).
 • 151 zł otrzymamy za zapewnienie 1000 zł wpływu oraz dokonanie transakcji kartą na min. 300 zł. Warunki należy spełnić zarówno w listopadzie jak i w grudniu, w każdym miesiącu osobno.

W przypadku przelewów, mogą być to dowolne zlecenia zrealizowane za pomocą Pl@net lub Aplikacji mobilnej. Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Wykluczone są ułatwiacie, typu wirtualne portfele internetowe czy doładowania kart prepaid. W przypadku wpływu 1000 zł wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 21.11.2019, do 25.11.2019 powinniśmy uzupełnić nasze dane na dedykowanej stronie. Następnie do 30.11.2019 otrzymamy zasilenie rachunku. Druga premia w wysokości 151zł trafi na nasze konto do 31.01.2020.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa “Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0