Konto Otwarte na Ciebie z premia 300 zł od BNP Paribas

0

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 300 zł trafi do nas w gotówce.  BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku i wychodzenia z domu. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania do 300 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 12 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 17.04.2021 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 1 transakcji/m-c. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Jak zgarnąć 300 zł od BNP Paribas

Premia 300 zł  za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

  • 150 zł otrzymamy za min. jeden przelew, 3 płatności z użyciem BLIK’a oraz zapewnienie wpływu 700 zł. Jeżeli konto założymy w kwietniu to warunki musimy spełnić w maju 2021.
  • 150 zł otrzymamy za transakcje Blikiem, przelew przy pomocy bankowości oraz zapewnienie wpływu 1000 zł. Zgodnie z naszym przykładem warunki spełniamy w czerwcu

Dla wpływu 700/1000 zł wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. Dla transakcji BLIKiem najlepiej zapłacić za dowolne zakupy w Internecie (płacąc kodem BLIK). Przelewy np. możemy zrealizować na nasze konto w innym banku poprzez aplikacje GOonline albo Gomobile.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 17.04.2021r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *