Konto Otwarte na Ciebie z premia 350 zł od BNP Paribas

350 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 350 zł trafi na nasz nowy rachunek bankowy. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. Wraz z kontem wyrabiamy kartę otwartą na eŚwiat, z którą zyskujemy m.in  darmowe bankomaty w kraju oraz ubezpieczenie Cyber pomoc chroniące nas podczas zakupów online. Koszt prowadzenia karty to 6 zł/m-c i musimy ją utrzymać do momentu odebrania premii. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 350 zł premii, ale za prowadzenie karty zapłacimy w tym czasie ok. 30 zł! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

bnp-paribas-350-zł

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 28.07.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z kartą Otwartą na eŚwiat z wygenerowanego dla nas linku. W ofercie przewidziano limit 2500 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak zgarnąć 350 zł od BNP Paribas

Premia 350 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

 • 200 zł otrzymamy za  dokonanie płatności kartą na kwotę min. 300 zł/m-c oraz wykonanie 3 przelewów/m-c w sierpniu oraz wrześniu (w każdym miesiącu po 300 zł oraz po 3 przelewy).
 • 150 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków w październiku i listopadzie (3 przelewy/m-c oraz transakcje kartą na 300 zł/m-c).

W przypadku przelewów, mogą być to dowolne zlecenia zrealizowane za pomocą Pl@net lub Aplikacji mobilnej. Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Wykluczone są ułatwiacie, typu wirtualne portfele internetowe czy doładowania kart prepaid.  Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 20.10.2019, do 25.10.2019 należy uzupełnić dane potrzebne do wypłaty bonusu. Premia 200 zł trafi na nasze konto do 31.10.2019. Druga premia w wysokości 150zł trafi na nasze konto do 30.12.2019.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa “Otwarta na eŚwiat” kosztuje 6 zł/m-c. W pakiecie z kartą możemy korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji. Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dodatkowo otrzymujemy ubezpieczenie zwiększające nasze bezpieczeństwo podczas zakupów w sieci. Tym samym pakiet korzyści za który przyjdzie nam płacić 6zł/m-c jest dość szeroki, na pewno się przyda osobą aktywnym w sieci. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0