Konto Otwarte na Ciebie z premia 300 zł od BNP Paribas

0

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas premia 300 zł

Wystarczy odrobina wysiłku, a premia 300 zł trafi do nas w formie pieniężnego zasilenia rachunku. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i kilka przelewów: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. Wystarczy wykonać w sumie 15 przelewów, aby odebrać cały bonus. Tym samym otrzymamy średnio 20 zł za jeden przelew.  W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 300 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty 

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 16.02.2020 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona. Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Jak zgarnąć 300 zł od BNP Paribas

Premia 300 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 3 części, wystarczy wykonać 15 przelewów:

  • 50 zł otrzymamy za san fakt założenie rachunku!
  • 150 zł otrzymamy za zapewnienie 1000 zł wpływu oraz 4 przelewy za pomocą bankowości mobilnej lub tradycyjnej. Warunki należy spełnić w marcu  (po 1000 zł wpływu i 4 przelewy)
  • ostatnie 100  otrzymamy za zapewnienie 1000 zł wpływu oraz 4 przelew/mc. Warunki należy spełnić w kwietniu i maju (po 1000 zł wpływu i 4 przelewy za pomocą bankowości mobilnej lub tradycyjnej)

Jeśli chodzi o wpływ 1000 zł wystarczy przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. W przypadku przelewu chodzi o zwykły przelew Elixir (np. transfer środków na nasze konto w innym banku. To naprawdę tak proste, wystarczy przelać sobie z innego banku 1 000, by następnie w 4 przelewach przelać pieniądze z powrotem! Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 20.03.2020, do 25.03.2020 powinniśmy uzupełnić nasze dane na dedykowanej stronie. Następnie do 31.03.2020 otrzymamy zasilenie rachunku. Druga premia w wysokości 150 zł trafi na nasze konto do 31.04.2020, trzecią nagrodę otrzymamy do 31.06.2020.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 06.02.2020r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *