fbpx

Konto Otwarte na Ciebie z premia 300 zł od BNP Paribas

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 300 zł trafi do nas w formie pieniężnego zasilenia rachunku. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i kilka przelewów: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 300 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

promocja 300 zl bnp paribas

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 06.02.2020 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona. Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak zgarnąć 300 zł od BNP Paribas

Premia 300 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 3 części:

 • 50 zł otrzymamy za założenie rachunku, dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę (warunek należy spełnić w luty 2020).
 • 100 zł otrzymamy za zapewnienie 1000 zł wpływu oraz transakcje bezgotówkowe o wartości 300 zł/m-c. Warunki należy spełnić w marcu i kwietniu (po 1000 zł wpływu i 300 zł transakcji kartą/m-c)
 • ostatnie 150  otrzymamy za zapewnienie 1000 zł wpływu oraz transakcje bezgotówkowe o wartości 300 zł/m-c. Warunki należy spełnić w maju i czerwcu (po 1000 zł wpływu i 300 zł transakcji kartą/m-c)

Jeśli chodzi o wpływ 1000 zł wystarczy przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. W przypadku transakcji begotówkowych wystarczy 5 razy zapłacić za bułkę w sklepie. Obrót 300 zł może być nawet w jednej transakcji. Bank jedynie wyklucza ułatwiacie w formie doładowań rezoluta itp. Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 20.03.2020, do 25.03.2020 powinniśmy uzupełnić nasze dane na dedykowanej stronie. Następnie do 31.03.2020 otrzymamy zasilenie rachunku. Druga premia w wysokości 100 zł trafi na nasze konto do 31.05.2020, trzecią nagrodę otrzymamy do 31.07.202.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa “Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0