Konto Otwarte na Ciebie z bonusem 300 zł od BNP Paribas

0

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja darmowego konta BNP Paribas, to prawdziwy HIT w ostatnim czasie. W obecnej odsłonie bank proponuje 300 zł za proste aktywności od stycznia do kwietnia 2020 roku. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na przetestowanie tego w pełni darmowego rachunku. W końcu nie mamy nic do stracenia, możemy tylko zyskać 300 zł w formie zasilenia konta.

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 31.12.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Jak zgarnąć 300 zł od BNP Paribas

Premia 300 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

  • 100 zł otrzymamy za założenie rachunku i dokonanie 5 transakcji kartą w Styczniu 2020. Ponadto w Lutym 2020 musimy dokonać 10 transakcji bezgotówkowych kartą i zapewnić wpływ 1000 zł na rachunek.
  • 200 zł otrzymamy za wykonanie 10 transakcji kartą i zapewnienie wpływu 1000 zł. Warunki należy spełnić w marcu i kwietniu (w każdym z miesięcy osobno po 10 transakcji kartą oraz wpływ 1000 zł)

W przypadku transakcji kartą kwota nie ma znaczenia, wystarczą zwykłe płatności w sklepach, internecie itp. Można 5 razy zapłacić za bułki w osiedlowym spożywczaku. Bank nie weźmie jedynie pod uwagę transakcji polegających na zasileniu portfeli internetowych oraz innych tego typu „ułatwiaczy”. Przykładowo zasilenie revoluta itp. nie przejdzie. Jeśli chodzi o wpływ 1000 zł wystarczy przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 20.03.2020, do 25.03.2020 powinniśmy uzupełnić nasze dane na dedykowanej stronie. Następnie do 31.03.2020 otrzymamy zasilenie rachunku. Druga premia w wysokości 200 zł trafi na nasze konto do 31.05.2020.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe.

Ofertę banku BNP Paribas można śmiało określić jako dobrą. Na pewno, dobrze sprawdzi się jako rachunek zapasowy, ze względu na darmowość konta. Części klientom może brakować atrakcyjnej oferty oszczędnościowe (w tym przypadku polecamy Millennium). Z drugiej strony dużym plusem jest globalny zasięg banku. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.12.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *