Miks Promocji Getin Bank 3,5% na koncie oszczędnościowym i 50 zł w prezencie

2

W Getin Bank możemy skorzystać obecnie z kilku promocji m.in konto oszczędnościowe 3,5 % przez 5 miesiący dla kwot do 400 000 zł, konto oszczędnościowe 3,5 %  przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł oraz z programu poleceń, gdzie do zdobycia jest nawet 550 zł.

50 zł za otwarcie Konta Proste Zasady

Przy zakładaniu zakładaniu konta mamy możliwość skorzystania z programu „Polecam Proste Zasady”, gdzie obecny klient (polecający) może zyskać 100 zł, natomiast nowy klient może zgarnąć 50 zł. Wystarczy, że składając wniosek na stronie banku wpiszemy kod osoby polecającej w odpowiednim miejscu. Promocja kierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających żadnego konta osobistego w Getin Bank od 1.11.2018. W trakcie wnioskowania o konto powinniśmy wyrazić następujące zgody:

 • Przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • Otrzymywanie informacji handlowych z Getin Bank
 • Przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi, w celu otrzymania nagrody

Podobnie jak w przypadku promocji konta oszczędnościowego, musimy zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł w każdym z 3 pierwszych miesięcy od założenia rachunku.  Po spełnieniu tego warunku polecający otrzyma 100 zł, natomiast osoba polecana 50 zł. Zachęcamy do  zostawiania własnych kodów polecających w komentarzach, być może któraś z osób zakładających rachunek będzie chciała skorzystać z tej opcji. Jeżeli macie już rachunek w Getin banku wyślijcie znajomym nasz artykuł wraz z waszym kodem polecającym, a może skorzystają oni z oferty. Maksymalna wartość premii dla osoby polecającej to aż 500 zł, więc warto zachęcić kilku znajomych do założenia rachunku.

Konto oszczędnościowe 3.5% przez 5 miesiące

Konto oszczędnościowe z oprocentowanie 3.5 % w skali roku przez 5 miesiące dla kwoty maksymalnie 400 000 zł. Oferta skierowana jest do nowych jak i obecnych klientów. Aby z niej skorzystać należy założyć konto osobiste oraz konto oszczędnościowe GETIN Bank w okresie od 14.01 do 03.02.2019. W przypadku obecnych klientów należy otworzyć nowe rachunki, aby skorzystać z tej promocji.

W celu skorzystania z promocyjnego oprocentowania, musimy wyrazić odpowiednie zgody marketingowe. W tym przypadku zgodę na przesyłanie oferty handlowej za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. W przypadku trzeciej zgody, konieczny może być kontakt z infolinią. Kolejnym warunkiem będzie zapewnienie nowych środków.  Dla obecnych klientów nowe środki oznaczają nadwyżkę ponad saldo z dnia 06.01.2019.

Z oferty wykluczone są osoby, które korzystały z poprzedniej edycji promocji gdzie okres promocyjnego oprocentowania kończy się w okresie od 14.01.2019 do 03.02.2019

Konto oszczędnościowe 3,5 % przez Rok

Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5% w skali roku przez rok dla kwot do 10 000 zł. Oferta dotyczy tylko nowych klientów, czyli osób nie posiadających konta osobistego w Getin Bank w okresie od 11.05.2017. Jeżeli spełniamy powyższy warunek wystarczy, że założymy Konto Proste zasady i wyrazimy zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku. Dodatkowo Bank wymaga od nas wpływu wynagrodzenia w łącznej kwocie min. 1000 zł. W praktyce wystarczy przelew z konta w innym bank aby spełnić ten warunek.

Zgodnie z warunkami promocji, bonusowe oprocentowanie zostanie naliczone do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Czas na przystąpienie do promocji konta oszczędnościowego mamy do końca 28 lutego 2019r.

Konto Proste Zasady – Informacje

Dla osób w wieku do 26 lat, konto proste zasady jest bezwarunkowo darmowe. W przypadku klientów powyżej 26 lat może być ono kontem bez opłat w przypadku wykonania zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w danym miesiącu (w innym wypadku opłata miesięczna to 8 zł). Prowadzenie karty jest darmowe i dodatkowo wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych odbywają się bez prowizji. Dokładna analiza rachunku dostępna pod tym linkiem.

Tabela opłat i prowizji

Regulamin programu poleceń

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 24.04.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
2 komentarzy on “Miks Promocji Getin Bank 3,5% na koncie oszczędnościowym i 50 zł w prezencie”
 1. Waldemar

  Nowo wygenerowany kod z II edycji Getin Bank. Można skorzystać do końca stycznia. Polecam S3VRA8

  Odpowiedz
 2. Bartek

  Nie wiem jak to konto, ale ja założyłem lokatę. Płacą chyba najlepiej na rynku bo miesiąc temu było 3,7 %. Tylko trzeba pamiętać, żeby nie trzymać więcej niż 400tys bo tyle gwarantuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Ma ktoś lepszy pomysł, gdzie trzymać kasę?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *