250 zł premii za założenia darmowego konta optymalnego BGŻ BNP Paribas

3

12darmowe Konto Optymalne z premią 250 zł od BGŻ BNP Paribas

W promocji darmowego konta optymalnego od banku BGŻ BNP Paribas, możemy zyskać 250 zł za aktywność na koncie oraz dodatkowo 100 zł za płatności mobilne Apple/Google Pay

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest do osób, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas. Posiadanie lokaty lub karty kredytowej nie wyklucza z możliwości wzięcia udziału w promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli spełniamy pierwszy warunek to możemy złożyć wniosek o konto wraz z kartą na dedykowanej stronie (do dnia 30.10.2018). Na podpisanie umowy mamy czas do 16.11.2018Przy składaniu wniosku należy pamiętać o zaznaczeniu odpowiednich zgód.

Uwaga obowiązuje limit 1000 wniosków! Limit 1000 wniosków został już wyczerpany, ale bank włączył dodatkową pule. Warto się spieszyć, ponieważ promocja może się zakończyć w każdym momencie!

Uwaga! – Po wypełnieniu pierwszego formularza danymi, należy przejść na stronę banku klikając w wygenerowany link „Otwórz konto Optymalne”.

Jak otrzymać 250 zł?

Nagroda została podzielona na 3 części, a warunki są bardzo proste do spełnienia:

 • Pierwsze 50 zł otrzymamy po podpisaniu umowy oraz aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile do dnia 30.11.2018r.
 • Kolejne 50 zł bank wypłaci nam za wykonanie płatności  kartą w grudniu na łączna kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływu 1000 zł.
 • Kolejne 50 zł otrzymamy za wykonanie tych samych czynności w styczniu 2019 (płatności na kwotę 300 zł oraz wpływ 1000 zł).
 • Ostatnie 100 zł otrzymamy za powtórzenie kroków z 3 punktu w lutym 2019.
 • Najprostszym sposobem na spełnienie warunku wpływów jest dokonanie przelewu z naszego konta w innym banku. Wykluczone są jedynie wpływy z innych rachunków w BGŻ BNP, BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe.

Bank nie będzie brał pod uwagę niektórych transakcji jeżeli chodzi o obrót kartą. Wyłączone transakcje to m.in zasilenia internetowych portmonetek (Revolut), transakcje w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych etc. Zwykłe płatności w sklepach i internecie będą zaliczane!

Informacje o przyznaniu pierwszego bonusu otrzymamy do 17.12.2018r. Aby bank wypłacił nam premie, musimy odpowiedzieć na przesłaną nam wiadomość do 27.12.2018r. Kolejne nagrody zostaną przyznane do konća miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Bonus za aktywność w grudni trafi do nas do konca stycznia 2019 itd.

Dodatkowe 100 zł za transakcje mobilne Google Pay i Apple Pay

Aby zyskać 100 zł, należy zarejestrować się do promocji mobilnej i wykonać 11 transakcji na dowolne kwoty. Szczegóły opisujemy tutaj

Extra 200 zł za kartę kredytową

Dodatkowe 200 zł w formie bonów do Ikea możemy zgarnąć za wyrobienie darmowej karty kredytowej. Szczegóły opisujemy tutaj

Promocja Konta Maksymalnego dla klientów w wieku 18-26 lat

Dla osób w wieku 18-26 lat ciekawszą opcją może być premia w formie 3 miesięcznego karnetu na siłownie.Szczegóły opisujemy tutaj

Konto Optymalne – koszt

Prowadzenie rachunku oraz karty jest bezwarunkowo darmowe. Dodatkowo za darmo wypłacimy środki z bankomatów własnych oraz Planet Cash. W przypadku pozostałych bankomatów prowizja za wypłatę wynosi 5 zł. Dokładny opis rachunku znajduje się pod tym linkiem.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.10.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
3 komentarzy on “250 zł premii za założenia darmowego konta optymalnego BGŻ BNP Paribas”
 1. Maciek

  Dla mnie spoko, można zyskać sporo kasy a później zamknąć i iść do kolejnego banku. Polecam

  Odpowiedz
 2. Jarek

  Ktoś już brał udział w tego typu promocjach? Jakie są wasze opinie o tym koncie ?

  Odpowiedz
  1. lukasz

   Ja z BGŻ dostałem już pierwszy bon do biedronki na 50 zł za płatności mobilne i czekam na resztę, a brałem udział w promocji konta Maksymalnego… Konto jak konto moim zdaniem troche toporny system, wyglada jak z 2000 roku.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *