Santander Bank kumulacja promocji nawet 380 zł za założenie konta dla studentów.

0

Konto Jakie Chce dla studentów od Santander Bank

Kumulacja Promocji, pracujący studenci mogą zyskać do 380 zł za założenie rachunku w Santander Bank. Premia podzielona jest na 3 części:

  • 100 zł za założenie konta dla studentów
  • 80 zł z programu poleceń za założenie rachunku osobistego
  • 200 zł za wpływ wynagrodzenia

W poniższym wpisie opiszemy jak zyskać 100 zł za założenie rachunku dla osób na studiach. Pozostałe promocje jak zyskać 280 zł za założenie ROR opisaliśmy tu. Wszystkie promocje możemy połączyć w celu uzyskania maksymalnego bonusu.

Dla kogo promocja 100 zł za założenie konta

Promocja skierowana jest do nowych klientów czyli osób nie posiadających konta w Santander Bank / BZWBK  po 01.03.2018r. Kolejnym warunkiem jest wiek 18-26 lat oraz status studenta dowolnej uczelni wyższej w Polsce.

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Jakie Chce na dedykowanej stronie banku. Czas na przystąpienie do tej promocji mamy do 31.12.2018r. Aby otrzymać 100 zł premii musimy spełnić 3 dodatkowe warunki:

  • Pobrać i zainstalować aplikacje mobilną Santander Bak
  • Wykonać 10 płatności mobilnych ( Google Pay/ Apple Pay, Fitbit Pay, płatności zegarkiem Garmin Pay, transakcje BLIK lub mobilną kartą wydaną do rachunku). Na dokonanie transakcji mamy 2 miesiące ( miesiąc, w którym założymy konto oraz następujący po nim).
  • Wyrazić i utrzymać zgody marketingowe

Każda płatność musi być wykonana mobilne (bez użycia fizycznej karty). Premia trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków.

Dodatkowe 280 zł z innych promocji

Przy zakładaniu konta możemy skorzystać z 2 dodatkowych bonusów, 80 zł z programu poleceń oraz 200 zł za wpływ wynagrodzenia (promocje opisany w linku).  Oczywiście wszystkie bonusy możemy połączyć, w sumie do zyskania jest 380 zł przy spełnieniu wszystkich warunków dla każdej z promocji.

Koszty prowadzenia rachunku

Konto Jakie Chce dla studentów opisaliśmy w naszej porównywarce. Tam możecie sprawdzić koszt prowadzenia rachunku i inne kluczowe prowizje.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji studenci rządzą!

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.12.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *