Karta Kredytowa Santander Consumer Bank 300 zł do biedronki + 360 zł moneyback rocznie

0

300 zł w bonach do Biedronki i 360 zł moneyback

Najnowsza propozycja TurboKarty od Santander Consumer Bank to nawet 660 zł za założenie i aktywne korzystanie z produktu. Tytułowe 300 zł w formie bonów do biedronki otrzymamy za założenie produktu i zrealizowanie obrotu po 500 zł w 3 kolejnych miesiącach. Natomiast 360 zł/rok otrzymamy w formie moneyback za wybrane transakcje, gdzie zwrot to od 1% do 5%.

Dla kogo promocja Karty Kredytowej Santander Consumer Bank?

Dla nowych klientów, czyli osób które nie posiadały TurboKarty w Santander Consumer Banku od dnia 01.01.2020. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku do 31.03.2023 i zawarcie samej umowy na odległość (poprzez kuriera bądź z pomocą przelewu weryfikacyjnego).

Bajecznie proste warunki promocji!

Warunki wypłaty samej premii są naprawdę proste, to aktualnie najłatwiejsza promocja. Kroku do spełnienia prezentujemy poniżej:

Krok 1

Zawnioskuj o produkt TurboKarty Kredytowej do 31.03.2023 i podpisz umowę za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego.

Premia za krok: 0 zł
Krok 2

Wykonaj transakcje na min. 500 zł w trzech z czterech pierwszych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy. Przykładowo umowę podpisujemy w Lutym 2023, następnie w Marcu, Kwietniu i Maju realizujemy płatności kartą na min. 500 zł (w każdym z tych 3 miesięcy po 500 zł). Nagroda to 3×100 zł w formie bonu do biedronki (100 zł za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki).

Premia za krok: 3x100 zł

Warto zaznaczyć, iż same transakcje nie mogą być tzw. ułatwiaczami (np. Zasilenie Revoluta, Paypal’a, Skycash, Aion Banku lub innego portfela internetowego). Dodatkowo wykluczone są miejsca typu bukmacherzy, zakłady gier losowych typu Lotto, hazard itp. Najlepiej po prostu dokonać zwykłych płatności w sklepach, lokalach usługowych czy Internecie.

Nagroda zostanie do nas wysłana SMSem w kolejnym miesiącu, o ile nie będziemy mieć zaległości w spłacie karty powyżej 50 zł i dłuższej niż. 10 dni.

Moneyback 360 zł rocznie

Zakładając kartę, możemy korzystać z jej kluczowej funkcji, czyli moneybacku. Tym samym otrzymamy:

Maksymalny zwrot to 30 zł/m-c, co daje nam 360 zł w skali roku. Oczywiście moneyback działa tak długo jak mamy kartę. W kolejnym roku możemy również zgarnąć 360 zł itd. Sama premia jest wypłacana za zaksięgowane transakcje i pod warunkiem spłaty karty w terminie.

Ile kosztuje TurboKarta od Santander Consumer Banku

Karta Kredytowa od SCB kosztuje 4.9 zł/m-c, ale jest możliwość uniknięcia tej prowizji. Wystarczy wydać w danym miesiącu 1000 zł i jesteśmy zwolnieni z tej prowizji.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji TurboKarty od Santander Consumer Banku.

Regulamin promocji Moneybank

Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Z wykształcenia finansista. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych i bankach. Czuwa nad merytorycznymi aspektami artykułów. Potrafi w jasny i prosty sposób wyjaśnić nawet zawiłe aspekty świata finansów. Na bieżąco śledzi nowości w świecie Fintechów i podpowiada jak najlepiej wykorzystywać funkcje poszczególnych z nich. Lubi Podróże, zainteresowany jest światem inwestycji i jest pasjonatem Lotnictwa.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.03.2023r.
Co możesz zyskać:
300 zł za założenie karty i prostą aktywność i 360 zł w formie moneyback
Dla kogo:
Nowy klient, który nie posiadał TurboKarty od 01.01.2020
Jak trudno uzyskać premię?
Bardzo łatwa promocja, wystarczy wydać kartą w 3 kolejnych miesiącach po 500 zł i tytułowe 300 zł jest nasze. MoneyBack to zwrot od 1-5% za wybrane transakcje.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *