Karta Kredytowa Citi Simplicity, załóż i zyskaj 400 zł do wydania w biedronce!

0

Promocja Citi Simplicity 400 zł Biedronka

Rewelacyjna odsłona popularnej promocji karty kredytowej Citi Simplicity. W zamian za założenie i przetestowanie darmowej karty kredytowej Citi Banku, możemy otrzymać bon 400 zł do wykorzystania w Biedronce. Co istotne, produkt możemy założyć całkowicie online, bez wizyt kuriera czy chodzenia po oddziałach. W celu odebrania nagrody, wystarczy obrót na karcie w wysokości 1500 zł w ciągu 3 miesięcy.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja tylko dla nowych klientów! Czyli osób, które nie posiadały żadnej karty Citi Banku po 01.01.2018 oraz spełniają kryteria minimalnego dochodu:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;   Dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł. Przyznanie karty jest uzależnione od pozytywnej decyzji kredytowej banku

Jak otrzymać nagrodę – bon 400 zł ?

Do 22 stycznia 2020 roku zarejestruj się na specjalnej stronie Citi Handlowy. Wypełnienie formularza powinno zająć ok. 15 minut, oprócz danych, bank wymaga załączenia dokumentów potwierdzających twój dochód. Wszelkie instrukcje znajdziesz na dedykowanej stronie promocji Citi banku.

Dostępna jest alternatywna promocja z bonem 400 zł do wykorzystania na allegro

Podpisz umowę i spełnij proste warunki

Citi Bank przekaże nam bony o wartości 400 zł do wykorzystania w Biedronce, jeżeli założymy kartę oraz spełnimy poniższy warunek

  • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibanku 
  • W ciągu pierwszych 3 miesięcy po miesiącu podpisania umowy dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1500 zł.

Jeżeli umowę podpiszesz w grudniu to czas na spełnienie warunków masz do końca marca. Płatności możesz dokonywać w dowolnej formie – w sklepach stacjonarnych, przez internet, gdzie tylko chcesz. Możesz jednorazowo wydać powyżej 1500 zł i spełnić warunek promocji, jak również dokonać kilku lub kilkudziesięciu transakcji na łączna sumę powyżej 1500 zł. Wszystko zależy od Ciebie! Po prostu korzystaj z karty kredytowej w taki sposób jak z dotychczasowej karty płatniczej. Warto podkreślić, że bank nie uznaje transakcji, które ułatwiają obrót (zasilenia portfeli internetowych, przekazów pieniężnych itp.).

Informacja o przyznaniu nagrody trafi do naszej skrzynki w serwisie Citi Banku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Zgodnie z regulaminem bank od tego momentu będzie miał 60 dni na przekazanie nagrody. W poprzednich edycja promocji, przekazanie nagrody następowało znacznie szybciej. Otrzymany voucher można wykorzystać kilkukrotnie, więc można zrobić kilka razy mniejsze zakupy.

Gdzie jest Haczyk?!

Skoro to taka dobra promocja to gdzie jest haczyk? Przed założeniem produktu zachęcamy do przeczytania naszego poradnika na temat kart kredytowych. Jedyne do czego można się przyczepić to niektóre prowizje na karcie kredytowej. W tym przypadku zalecamy unikania kilku działań:

  • Nie powinniśmy wypłacać gotówki w bankomacie (prowizja 5,8%)
  • Nie powinniśmy wykonywać transakcji w obcych walutach (prowizja 8%)
  • Absolutnie nie należy wypłacać gotówki z bankomatów za granicą (prowizja 13,8% !) 

Prowadzenie oraz wydanie karty kredytowej Citi Simplicity jest darmowe! Musimy jednak pamiętać by nie włączać dodatkowych usług jak CitiPhone (usługa płatna).  Nie wiesz dlaczego banki wypłacają premie? Warto przeczytać nasz artykuł.

Dodatkowe informacje o  karcie kredytowej

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 22.01.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *