Karta Kredytowa Citi Simplicity, załóż i zgarnij głośnik JBL Flip 4

0

Promocja Citi Simplicity głośnik JBL FLIP 4

Rewelacyjna odsłona popularnej promocji karty kredytowej Citi Simplicity. W zamian za założenie i przetestowanie darmowej karty kredytowej Citi Banku, możemy  otrzymać głośnik JBL FLIP 4 lub 26 biletów do Cinema City lub bony o wartości 350 zł do wybranych sklepów. Co istotne, produkt możemy założyć całkowicie online, bez wizyt kuriera czy chodzenia po oddziałach. W celu odebrania nagrody, wystarczy obrót na karcie w wysokości 1500 zł w ciągu 3 miesięcy. Dodatkowo cały dostępna jest wersja promocji, w której do zgarnięcia są bony 400 zł do wykorzystania na Allegro.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja tylko dla nowych klientów! Czyli osób, które nie posiadały żadnej karty Citi Banku po 01.01.2016 oraz spełniają kryteria minimalnego dochodu:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;   Dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł. Przyznanie karty jest uzależnione od pozytywnej decyzji kredytowej banku.

Jak otrzymać nagrodę – głosnik JBL Flip 4 ?

Do 14 maja 2019 roku zarejestruj się na specjalnej stronie Citi Handlowy. Wypełnienie formularza powinno zająć ok. 15 minut, oprócz danych, bank wymaga załączenia dokumentów potwierdzających twój dochód. Wszelkie instrukcje znajdziesz na dedykowanej stronie promocji Citi banku.

Podpisz umowę i spełnij proste warunki

Citi Bank przekaże nam 21 000 punktów Pricless Special, które możemy wymienić na np. głośnik JBL FLIP 4 (koszt 21 000 punktów). wystarczy:

  • Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibanku oraz zarejestruj się w programie Priceless Special poprzez formularz dostępny w serwisie Citibank Online.
  • Wykonaj transakcje kartą o wartości 500 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. czyli w sumie 1500 zł w ciągu 3 miesięcy.

Za każdy miesiąc w którym spełnimy warunek obrotu kartą bank wypłaci nam 7000 punktów Priceless Speciałs (w sumie 21 000 punktów do zyskania). Punkty możemy wymienić na głośnik JBL FLIP 4 lub inne nagrody.  Jeżeli umowę podpiszesz w kwietniu to obrót kartą powinieneś realizować w maju, czerwcu oraz lipcu. Płatności możesz dokonywać w dowolnej formie – w sklepach stacjonarnych, przez internet, gdzie tylko chcesz. Po prostu korzystaj z karty kredytowej w taki sposób jak z dotychczasowej karty płatniczej. Warto podkreślić, że bank nie uznaje transakcji, które ułatwiają obrót (zasilenia portfeli internetowych, przekazów pieniężnych itp.).

O punktach Priceless Specials?

Priceless Specials to program dostępny dla posiadaczy kart MasterCard, w którym przy dokonywaniu płatności u wybranych partnerów otrzymujemy punkty. Następnie możemy je wymieniać na nagrody dostępne w katalogu. Na ten moment za 21 000 punktów możemy kupić:

  • Głośnik JBL Flip 4
  • 26 biletów CinemaCity na dowolny seans 2Do wartośći 760 zł, (800 pkt za każdy bilet)
  • Vouchery o wartości 350 zł do wybranych sklepów (m.in  CircleK, RTV Euro AGD, Decathlon, Douglas)

To tylko wybrane atrakcje dostępne w katalogu nagród- punkty możemy wydać dowolnie. Przykładowa oferta w tym momencie. W przeszłości miały miejsce ciekawe promocje np. Black Friday, gdzie punkty były dużo więcej warte. Warto obserwować stronę Priceless Specials i kupować nagrody po promocyjnych cenach.

Gdzie jest haczyk?

Skoro to taka dobra promocja to gdzie jest haczyk? Przed założeniem produktu zachęcamy do przeczytania naszego poradnika na temat kart kredytowych. Jedyne do czego można się przyczepić to niektóre prowizje na karcie kredytowej. W tym przypadku zalecamy unikania kilku działań:

  • Nie powinniśmy wypłacać gotówki w bankomacie (prowizja 5,8%)
  • Nie powinniśmy wykonywać transakcji w obcych walutach (prowizja 8%)
  • Absolutnie nie należy wypłacać gotówki z bankomatów za granicą (prowizja 13,8% !) 

Prowadzenie oraz wydanie karty kredytowej Citi Simplicity jest darmowe! Musimy jednak pamiętać by nie włączać dodatkowych usług jak CitiPhone (usługa płatna).  Nie wiesz dlaczego banki wypłacają premie? Warto przeczytać nasz artykuł.

Dodatkowe informacje o  karcie kredytowej

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 14.05.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *