Xiaomi Redmi 6A w prezencie za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

31

Darmowa Karta Kredytowa Citi Simplicity

Wyśmienita promocja Citi Banku za założenie darmowej karty kredytowej otrzymamy telefon Xiaomi Redmin 6a o wartości 449 zł. Jedynym warunkiem jest obrót na karcie min. 1500 zł i zalogowanie się do aplikacji. Bardzo wysoka nagroda jak na tak proste warunki! Przed założeniem produktu warto przeczytać nasz poradnik nt. kart kredytowych.

Dla Kogo promocja karty Kredytowej?

Dla nowych klientów! Czyli osób, które nie posiadały żadnej karty kredytowej Citi Banku po 1.06.2015 oraz spełniają kryteria minimalnego dochodu:

]Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;   Dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł. Przyznanie karty jest uzależnione od pozytywnej decyzji kredytowej banku

Jak otrzymać Xiaomi Redmi 6A ?

Jeżeli spełniamy warunki bycia nowym klientem, wystarczy zarejestrować się na stronie promocji do 24.04.2019r. Po wysłaniu formularza, kontakt powinien nastąpić w ciągu kilku kolejnych dni. Jest to bardzo popularna promocja, w związku z tym na kontakt czasami trzeba poczekać dłużej.

Podczas wnioskowania i rozmowy musisz wyrazić odpowiednie zgody marketingowe („przesyłanie i prezentowanie przez bank oraz partnerów informacji handlowych….” środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej). W tej promocji zakładamy darmową kartę kredytowa CIti Simplicity (wydanie oraz prowadzenie produktu jest darmowe).

Podpisz umowę i spełnij 2 proste warunki

Citi Bank wyśle nam telefon Xiaomi Redmi 6A za darmo, jeżeli założymy kartę oraz spełnimy poniższy warunek

 • W ciągu pierwszych 3 miesięcy po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibanku oraz dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1500 zł.

Jeżeli umowę podpiszesz w luty to czas na spełnienie warunków masz do końca maja. Płatności możesz dokonywać w dowolnej formie – w sklepach stacjonarnych, przez internet, gdzie tylko chcesz. Możesz jednorazowo wydać powyżej 1500 zł i spełnić warunek promocji, jak również dokonać kilku lub kilkudziesięciu transakcji na łączna sumę powyżej 1500 zł. Wszystko zależy od Ciebie! Po prostu korzystaj z karty kredytowej w taki sposób jak z dotychczasowej karty płatniczej. Warto podkreślić, że bank nie uznaje transakcji, które ułatwiają obrót (zasilenia portfeli internetowych, przekazów pieniężnych itp.).

Wypłata Premii

Po spełnieniu warunków otrzymamy Telefon Xiaomi Redmi 6A 16GB objęty 24 miesięczną gwarancja. Im szybciej spełnimy warunki, tym lepiej! Zgodnie z regulaminem informację o przyznaniu nagrody otrzymamy e-mailem w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Od tego momentu bank ma 60 dni na wysłanie telefonu. Zazwyczaj następuje to znacznie szybciej, w przypadku naszego testu promocji Citibanku z głośnikiem JBL Flip 3 nagrodę otrzymaliśmy po 20 dniach. Jednoczesne nie zapłaciliśmy ani złotówki za korzystanie z produktu.

Gdzie jest Haczyk?!

Skoro to taka dobra promocja to gdzie jest haczyk? Jedyne do czego można się przyczepić to niektóre prowizje na karcie kredytowej. W tym przypadku zalecamy unikania kilku działań:

 • Nie powinniśmy wypłacać gotówki w bankomacie (prowizja 5,8%)
 • Nie powinniśmy wykonywać transakcji w obcych walutach (prowizja 8%)
 • Absolutnie nie należy wypłacać gotówki z bankomatów za granicą (prowizja 13,8% !) 

Prowadzenie oraz wydanie karty kredytowej Citi Simplicity jest darmowe! Musimy jednak pamiętać by nie włączać dodatkowych usług jak CitiPhone (usługa płatna).  Nie wiesz dlaczego banki wypłacają premie? Warto przeczytać nasz artykuł.

Dodatkowe informacje o  karcie kredytowej

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 24.04.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
31 komentarzy on “Xiaomi Redmi 6A w prezencie za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity”
 1. Piter

  Jest jakiś sposób, żeby usunąć wniosek i zacząć od początku? Omyłkowo wpisałem błędne dane i nie da się wrócić do wcześniejszych etapów, by je poprawić, a przy próbie generacji nowego wniosku przekierowuje mnie z powrotem do poprzedniego.

  Odpowiedz
  1. finhack

   Zawsze może Pan wypełnić wniosek do końca, a jak zadzwoni konsultant to poprawić dane.

   Odpowiedz
 2. Mat

  Mnie przyszedl sms ze mam jakis zly wpis w Bankowym Rejestrze i mi podziekowano, troche sie martwie, aczkolwiek nie mam zadnych dlugow ani wgladu do rejestru bez zapytania listownego i wniesienia oplaty :/

  Odpowiedz
  1. finhack

   Najlepiej jest wyjaśnić tego typu sprawę, aby nie było problemów w przyszłości np. z wzięciem kredytu lub kredytu hipotecznego. Chodzi o zły wpis w BIK? W tym przypadku zła historia kredytowa może wynikać np. z nieterminowego regulowania zobowiązań.

   Odpowiedz
 3. Sylwia

  To może powinnam wypełnić wniosek jeszcze raz?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Może Pani jeszcze chwile poczekać, łatwiej przejść ten proces z konsultantem.

   Odpowiedz
 4. Sylwia

  Jak długo czekaliście od złożenia wniosku do rozmowy z konsultantem? U mnie juz 2 tydzień mija i nic

  Odpowiedz
  1. finhack

   Pani Sylwio, w ostatnim czasie Citibank zmienił formularz aplikacyjny na stronie. Obecnie wszystkie dane należy wypełnić już na etapie wnioskowania. Prawdopodobnie ze względu na bardzo duże zainteresowanie, call center nie jest w stanie przerobić wszystkich wniosków na czas. W Pani przypadku kontakt i tak powinien nastąpić. Konsultant powinien dzwonić z takiego 22 238 60 00 lub bardzo podobnego numeru.

   Odpowiedz
 5. Dariusz

  A czy posiadając kredyt gotówkowy mam szansę także dostać kartę kredytową?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Tak, tylko zapewne limit kredytowy będzie mniejszy (co jest znacznie lepsze na początku użytkowania karty kredytowej)

   Odpowiedz
 6. Mario

  Maciek dzięki, udało się i w jednym i drugim 🙂 zostanę honorowym klientem biedronki !

  Odpowiedz
 7. Maciek

  Polecam tą promocję łączyć z promocją na Kartę BGŻ BNP. Można zyskać telefon plus bony do Biedronki na 300zł. Tam za wydatki kartą jest też chyba za 1zł 2pkt wymienialne na nagrody.

  Odpowiedz
 8. Małgorzata

  Ja nie skorzystam. Szkoda tylko czasu. Ostatnio 1h rozmowy z konsultantem, 1h wypełnianie wniosków, kurier z umowami i przy stałej umowie o pracę i zarobkach 5tys zero inrormacji przez miesiąc. Po kilku telefonach dowiedziałam się że umowa została odrzucona. Może dlatego że nigdy nie korzystałam z kredytu oraz byłaby to moja pierwsza karta kredytowa. Niestety nie podano przyczyny. Wiec NIGDY WIECEJ

  Odpowiedz
  1. finhack

   Pani Małgorzato, dlatego tak ważna jest pozytywna historia kredytowa. Dużo łatwiej dostaniemy kredyt lub kredyt hipoteczny w przyszłości, jeżeli mamy jakąś historie kredytowa. Niestety najciężej jest zacząć.

   Odpowiedz
 9. Agnieszka

  Bardzo dziękuję!

  Odpowiedz
 10. finhack

  Pani Agnieszko kartę może Pani założyć klikając w link powyżej. Zostanie Pani odesłana do strony banku- po wypełnieniu danych bank oddzwoni, aby zweryfikować Pani wniosek. Nie musi się Pani udawać do placówki, gdyż karta zostanie wysłana kurierem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie- powodzenia !

  Odpowiedz
 11. Agnieszka

  witam, Gdzie mogę założyć taką kartę? Czy mogę to.zrobić on line czy muszę się udać do placówki? Czy istnieje taka w Rzeszowie?

  Odpowiedz
 12. Mirosław

  Witam.
  Przy wniosku o kartę kredytową pokazało mi „Całkowita kwota do zapłaty 22,154.80 zł ” Czyli będę musiał oddać ponad 1154 zł więcej ?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Panie Mirosławie, jest to symulacja kredytu (kwota kredytu 21.000 zł, 1154 zł jest to roczna rzeczywista kwota odsetek i prowizji). Podawanie tego typu symulacji jest obowiązkiem banku. Jeżeli dokona Pan spłaty karty w terminie, nie zostaną naliczone żadne odsetki. Jednocześnie, jeżeli jest to Pana pierwsza karta kredytowa, sugerujemy wnioskować o jak najniższy limit kredytowy. W przypadku kart Citibanku okres bezodsetkowy to 56 dni. Zachęcamy do przeczytania naszego poradnika o kartach kredytowych https://finhack.pl/karta-kredytowa-wszystko-co-musisz-wiedziec/.

   Odpowiedz
 13. Dawid

  Finhhack to jaki macie w tym interes że tak spytam bo trochę to dziwne

  Odpowiedz
  1. finhack

   Część linków na naszej stronie, to tzw. linki afiliacyjne. Można to porównać do programu poleceń, gdzie bank płaci jakąś kwotę osobie polecającej.

   Odpowiedz
 14. Dawid

  Czy jak kupie coś na allegro za 1500zl z tą kartą i odam za parę dni nalicza się odsetki to czy też telefon dostanę i będę mógł zrezygnowqc

  Odpowiedz
  1. finhack

   Okres bezodsetkowy to nawet 54 dni, jeżeli dokona Pan spłaty karty „za parę dni” to żadne odsetki nie zostaną naliczone. Po odebraniu nagrody może Pan za darmo zrezygnować z karty (wystarczy wypełnić formularz online lub zadzwonić na infolinie).

   Odpowiedz
 15. Marek

  Na podobnych warunkach 2 lata temu były telefony LG, skorzystalem żadnej ściemy.

  Odpowiedz
 16. Kuba

  Czy po 3 miesiącach i spełnieniu warunków promocji można bezkosztowo rozwiązać umowę o kartę i ją „zamknąć”.

  Odpowiedz
  1. finhack

   Tak, po odebraniu nagrody można za darmo zrezygnować z karty kredytowej. W Citibank jest możliwość rezygnacji z produktu poprzez infolinie bądź formularz online.

   Odpowiedz
 17. Artur

  Czy muszą być regularne wpływy na to konto czy wystarczy ze na to konto przeleję pieniądze z innego konta?
  Do płatności zaliczają się przelewy np. opłaty za czynsz itp?
  A są jakieś inne opłaty za kartę?

  Odpowiedz
  1. finhack

   W tym przypadku zakłada Pan kartę kredytowa, a nie konto. Do płatności zaliczają się jedynie płatności dokonane kartą (w sklepach, internecie itp.). Produkt jest darmowy (brak opłat za wydanie i prowadzenie). Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się, czym jest karta kredytowa.
   https://finhack.pl/karta-kredytowa-wszystko-co-musisz-wiedziec/

   Odpowiedz
 18. Monki

  Ja już miałam rozmowę i czekam na kartę. Myślicie, że jest szansa żeby szybko dostać telefon? Szybciej niż w regulaminie?

  Odpowiedz
  1. finhack

   W poprzednich promocjach Citi bank znacznie szybciej wysyłał nagrody. 60 dni to maksymalny czas.

   Odpowiedz
 19. Oleh

  Nieźle, myślałem że poprzednia promocja z głośnikiem była fajne. Citibank szaleje, teraz warunki możliwe do spełnienia chyba przez większość osób w PL. Mam nadzieję, że inne banki wezmą przykład

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *