Karta kredytowa Citi Simplicity z bonem 400 zł do biedronki

10

Promocja darmowa Karta Kredytowa Citi Simplicity

Świetna promocja darmowej karty kredytowej od Citi Banku. Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do wydania w sklepach Biedronka. Promocja to nie tylko okazja na zyskanie bonu, ale możliwość zbudowania pozytywnej zdolności kredytowej! Przed założeniem produktu warto przeczytać nasz poradnik nt. kart kredytowych.

Dla Kogo karta Kredytowa?

Dla nowych klientów! Czyli osób, które nie posiadały żadnego produktu Citi Banku po 1.06.2015 oraz spełniają kryteria minimalnego dochodu:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;   Dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł. Przyznanie karty jest uzależnione od pozytywnej decyzji kredytowej banku.

Jak otrzymać 400 zł na karcie Moja Biedronka ?

Jeżeli spełniamy warunki bycia nowym klientem, wystarczy zarejestrować się na stronie promocji do 06.03.2019r.  W formularzu rejestracyjnym musimy podać numer karty „Moja Biedronka”, którą bank zasili kwotą 400 zł po spełnieniu warunków promocji. Jeżeli nie mamy karty „Moja Biedronka” możemy ją otrzymać w każdym sklepie sieci Biedronka. Kontakt ze strony banku powinien nastąpić w ciągu kilku kolejnych dni roboczych po wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Jest to bardzo popularna promocja, w związku z tym na kontakt czasami trzeba poczekać  dłużej.

Podczas wnioskowania i rozmowy musisz wyrazić odpowiednie zgody marketingowe („przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych….” środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej). Można założyć dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku. Polecamy założenie karty Citi Simplicity, której wydanie i prowadzenie jest darmowe!

Podpisz umowę i spełnij 2 proste warunki

 • W ciągu pierwszych 6 miesięcy od podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibanku. oraz dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1200 zł.

Możesz dokonywać płatności w dowolnej formie – w stacjonarnych sklepach, przez internet, gdzie tylko chcesz. Możesz jednorazowo wydać powyżej 1200 zł i spełnić warunek promocji, jak również dokonać kilku lub kilkudziesięciu transakcji na łączna sumę powyżej 1200 zł ( w ciągu 6 miesięcy). Wszystko zależy od Ciebie! Po prostu korzystaj z karty kredytowej w taki sposób jak z dotychczasowej karty płatniczej. Warto podkreślić, że bank nie uznaje transakcji, które ułatwiają obrót (zasilenia portfeli internetowych, przekazów pieniężnych itp.).

Wypłata Premii

Im szybciej spełnimy warunki, tym lepiej! Zgodnie z regulaminem informację o przyznaniu nagrody otrzymamy w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Od tego momentu bank ma 60 dni na zasilenie kwotą 400 zł naszej karty „Moja Biedronka”. Zazwyczaj następuje to znacznie szybciej, w przypadku naszego testu promocji Citibanku z głośnikiem JBL Flip 3 nagrodę otrzymaliśmy po 20 dniach. Jednoczesne nie zapłaciliśmy ani złotówki za korzystanie z produktu.

Korzystanie z karty „Moja Biedronka”

Saldo na karcie „Moja Biedronka” jest wielorazowego użytku. Przed dokonaniem płatności należy poinformować kasjera o chęci skorzystania z karty „Moja Biedronka”. Jednorazowa kwota płatności nie może przekroczyć 100 zł (można kilka razy zrobić zakupy).

Inne Promocje Karty Kredytowej Citi Simplicity

Jeżeli posiadasz już produkty Citibank, ale nie posiadasz karty kredytowej to możesz skorzystać z promocji:

 • Telefon Xiaomi Redmin 6A za założenie karty kredytowej Citibanku

Dodatkowe informacje o karcie kredytowej

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 06.03.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
10 komentarzy on “Karta kredytowa Citi Simplicity z bonem 400 zł do biedronki”
 1. Jacek

  Czy po spełnieniu wszystkich warunków np w ciągu 1-2 miesięcy i otrzymaniu zasilenia w kwocie 400 zł mogę wypowiedzieć kartę czy muszę czekać do końca 6 miesięcznego okresu ?

  Odpowiedz
  1. Finhack

   Zaraz po otrzymaniu nagrody może Pan bezpłatnie zrezygnować z karty kredytowej. W tym przypadku obowiązuje 30-dniowy okres wypowiedzenia. Samą rezygnacje można złożyć telefonicznie lub poprzez system bankowości internetowej.

   Odpowiedz
 2. Dorota

  Co to znaczy „bank nie uznaje transakcji, które ułatwiają obrót (zasilenia portfeli internetowych, przekazów pieniężnych itp.)”?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Chodzi o wirtualne karty typu revolut, które możemy doładować naszą karta kredytową.

   Odpowiedz
 3. Sławek

  Można łączyć z promocją z Telefonem Xiaomi ?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Niestety nie, można wybrać tylko jedną z nagród.

   Odpowiedz
   1. Sławek

    A czy warunki rzeczywiście są restrykcyjnie sprawdzane? Obecnie umowa zlecenie wpływ powyżej 1200zł + działalność gospodarcza ale niestety od niecałego roku? Czy Bank jakoś indywidualne podchodzi do tych kwestii?

    Odpowiedz
    1. finhack

     Proszę spróbować, to nic nie kosztuje a można zyskać. Jeżeli chodzi o ocenę zdolności kredytowej, ciężko przewidzieć jak do sprawy podejdzie dany analityk. Jednocześnie zachęcamy do przeczytania naszego poradnika o kartach kredytowych.

     Odpowiedz
 4. Maciek

  Ja niestety skorzystałem z promocji z głośnikiem, więc teraz już nie mogę. Może uda się nakłonić żonkę, zawsze trochę kasy wpadnie. A głośnik bardzo spoko

  Odpowiedz
 5. Zbigniew

  wysłałem 🙂 dzięki, przyda się na zakupy hehe

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *